• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

Nieruchomości Dolnośląskie Legnica

Znalezionych ofert: 288

15752075 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25152165 15752075 Do wynajęcia atrakcyjny lokal handlowo-usługowy o powierzchni 113 m², zlokalizowany w samym sercu miasta – przy głównym deptaku na ul. Najświętszej Maryi Panny. Lokal znajduje się w miejscu o wyjątkowo dużym natężeniu ruchu pieszego, co zapewnia dosk...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

8 900 PLN (79 zł/m2)

11
-
113 m2
-
15628849 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22821772 15628849 Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie w sercu Legnicy, zlokalizowane przy Placu Katedralnym. To wyjątkowa nieruchomość, która zachwyca zarówno swoją przestronnością, jak i niezwykłym widokiem na centrum miasta. Mieszkanie o powierzchni 94 m² znajduje si...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

570 000 PLN (6 064 zł/m2)

3
1
94 m2
1930
15479585 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 19490785 15479585 LOKALIZACJA: Na sprzedaż nieruchomość zlokalizowana w Legnicy w dzielnicy Tarninów przy ul. Kościuszki. OPIS NIERUCHOMOŚCI: Dwa mieszkania w cenie jednego. Idealna inwestycja pod wynajem. Ulokuj swoje fundusze w nieruchomość i zarabiaj. Albo zamiesz...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

445 000 PLN (4 238 zł/m2)

4
1
105 m2
1930
14926002 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 4863096 14926002 Polecamy powierzchnie biurową w biurowcu w centrum Legnicy obok Urzędu Miasta i Starostwa.Lokal znajduje się na drugim piętrze biurowca, gdzie funkcjonują biura dla firm.Biuro o powierzchni 11 metrów kwadratowych posiada dostęp do wspólnej toalety or...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

1 000 PLN (91 zł/m2)

11
-
11 m2
-
15818767 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26609695 15818767 Nowoczesne mieszkanie 2 pokojowe na wynajem – Legnica, Osiedle Centrum Park!Do wynajęcia oferujemy nowoczesne mieszkanie 2 -pokojowe w prestiżowej inwestycji Centrum Park w Legnicy. To nowoczesne osiedle położone jest w bezpośrednim sąsiedztwie Parku...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

2 300 PLN (58 zł/m2)

2
1
40 m2
2025
15838528 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26732984 15838528 Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowane w Legnicy przy ul. Chojnowskiej – dobrze skomunikowanej części miasta, z szybkim dostępem do centrum. To idealna propozycja dla osób, które cenią sobie komfort, funkcjonalny układ...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

399 000 PLN (6 729 zł/m2)

2
1
59.3 m2
1930
15840355 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26774291 15840355 Nowoczesne mieszkanie na wynajem – wysoki standard – Legnica, osiedle Piekary B Oferujemy na wynajem komfortowe mieszkanie położone na III piętrze w budynku z 2019 roku przy ul. Batalionu Zośka w Legnicy. Nieruchomość znajduje się na cenionym osiedlu...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

2 200 PLN (47 zł/m2)

2
1
47 m2
2019
15867271 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27343117 15867271 Na sprzedaż komfortowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 45,7 m², usytuowane na III piętrze w nowoczesnym, czteropiętrowym budynku z 2021 roku, wyposażonym w windę. Nieruchomość znajduje się na zadbanym osiedlu z dostępem do miejsc postojowych o...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

475 000 PLN (10 394 zł/m2)

2
1
45.7 m2
2021
15849353 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26964019 15849353 Na wynajem wyjątkowe mieszkanie z tarasem zlokalizowane w Legnica, przy ul. Desantowej Asnyka – w spokojnej, a zarazem doskonale skomunikowanej części miasta. W najbliższym otoczeniu znajdują się sklepy, punkty usługowe, tereny zielone oraz przystan...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

1 900 PLN (63 zł/m2)

2
1
30 m2
2025
15791225 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25986954 15791225 Na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 78 m², położone w samym sercu miasta – tuż obok Parku Miejskiego. Lokalizacja jest jednym z największych atutów nieruchomości – zaledwie dwie minuty spacerem dzielą od ścisłego centrum mi...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

360 000 PLN (4 615 zł/m2)

3
1
78 m2
2020
15448417 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 18790420 15448417 Polecamy lokal narożny w centrum miasta przy zbiegu głównych ulicy Senatorskiej i Jagiellońskiej.Nieruchomość znajduje się na parterze kamienicy w bardzo widocznym i wyeksponowanym miejscu dla pieszych i ruchu samochodowego.Lokal posiada dwa osobne w...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

590 000 PLN (6 556 zł/m2)

1
-
90 m2
-
15882033 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27655569 15882033 Do wynajęcia komfortowa, w pełni wyposażona kawalerka o powierzchni 34 m², zlokalizowana w ścisłym centrum przy ul. Piastowskiej 12. Mieszkanie świeżo wykończone – dostępne dla pierwszego najemcy. Wnętrze zaprojektowane w wysokim standardzie, z dbało...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

1 600 PLN (47 zł/m2)

1
-
34 m2
-