• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

Nieruchomości Dolnośląskie Legnica

Znalezionych ofert: 289

15836828 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26721817 15836828 INWESTYCYJNA PERŁA W SERCU LEGNICY Przedmiotem oferty są poszczególne piętra w obiekcie biurowo usługowym w centrum miasta. Oferta dotyczy II piętra reprezentacyjnej kamienicy o funkcji mieszkalno-usługowej, zlokalizowane w ścisłym centrum Legnicy, b...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

2 950 000 PLN (3 688 zł/m2)

1
-
799.95 m2
1900
15868776 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27390586 15868776 Oferujemy na sprzedaż atrakcyjny teren inwestycyjny składający się z dwóch działek o łącznej powierzchni 851 m², zlokalizowany na rogu ulic Torowej i Działkowej. Nieruchomość objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, który przewi...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

425 000 PLN

-
-
851 m2
-
15864504 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27268576 15864504 Oferujemy do wynajęcia w pełni przystosowany warsztat samochodowy o powierzchni 424 m², w którym wcześniej funkcjonował autoryzowany serwis gwarancyjny. Obiekt posiada profesjonalne zaplecze techniczne, dzięki czemu doskonale sprawdzi się zarówno jak...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

9 752 PLN (23 zł/m2)

11
-
424 m2
-
15859849 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27176732 15859849 Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowane w Legnicy przy ul. Chojnowskiej – dobrze skomunikowanej części miasta, z szybkim dostępem do centrum. To idealna propozycja dla osób, które cenią sobie komfort, funkcjonalny układ...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

419 000 PLN (8 784 zł/m2)

5
1
47.7 m2
1930
15856214 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27086838 15856214 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kameralnej inwestycji nowych domów w zabudowie bliźniaczej, z szybkim dojazdem do centrum Legnicy. Idealne miejsce dla osób szukających spokoju, a jednocześnie dostępu do miejskiej infrastruktury. Domy w stanie d...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

599 000 PLN (7 544 zł/m2)

4
2
79.4 m2
2026
15838528 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26732984 15838528 Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowane w Legnicy przy ul. Chojnowskiej – dobrze skomunikowanej części miasta, z szybkim dostępem do centrum. To idealna propozycja dla osób, które cenią sobie komfort, funkcjonalny układ...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

399 000 PLN (6 729 zł/m2)

2
1
59.3 m2
1930
15836829 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26721816 15836829 INWESTYCYJNA PERŁA W SERCU LEGNICY Na sprzedaż wyjątkowy budynek mieszkalno-usługowy z ogromnym potencjałem inwestycyjnym, zlokalizowany w centralnej części Legnicy, w bezpośrednim sąsiedztwie dworca kolejowego. To lokalizacja, która pracuje sama na...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

3 790 000 PLN (1 596 zł/m2)

1
-
2375 m2
1900
15879062 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27607584 15879062 Do wynajęcia przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 79 m², zlokalizowane przy ul. Piastowskiej 12, w ścisłym centrum miasta. Lokal został świeżo wykończony i przygotowany pod pierwszy najem, co gwarantuje wysoki standard oraz pełen komfor...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

2 800 PLN (35 zł/m2)

3
1
79 m2
-
15864516 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27268577 15864516 Wyspa handlowa do wynajęcia – Galeria Handlowa, os. Kopernika, Legnica Oferujemy do wynajęcia wyspę handlową o powierzchni ok. 15 m² (z możliwością dopasowania do potrzeb Najemcy), zlokalizowaną w ciągu komunikacyjnym galerii handlowej. To idealne mi...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

1 350 PLN (90 zł/m2)

11
-
15 m2
-
15840355 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26774291 15840355 Nowoczesne mieszkanie na wynajem – wysoki standard – Legnica, osiedle Piekary B Oferujemy na wynajem komfortowe mieszkanie położone na III piętrze w budynku z 2019 roku przy ul. Batalionu Zośka w Legnicy. Nieruchomość znajduje się na cenionym osiedlu...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

2 200 PLN (47 zł/m2)

2
1
47 m2
2019
15884493 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27704610 15884493 Na sprzedaż ustawne i dobrze doświetlone mieszkanie o powierzchni 48 m², położone w spokojnej części Legnica – na osiedlu Zosinek, przy ul. Stryjskiej. To propozycja dla osób, które cenią sobie możliwość stworzenia wnętrza od podstaw, według własnego...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

335 000 PLN (6 979 zł/m2)

2
1
48 m2
1960
15867271 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27343117 15867271 Na sprzedaż komfortowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 45,7 m², usytuowane na III piętrze w nowoczesnym, czteropiętrowym budynku z 2021 roku, wyposażonym w windę. Nieruchomość znajduje się na zadbanym osiedlu z dostępem do miejsc postojowych o...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

475 000 PLN (10 394 zł/m2)

2
1
45.7 m2
2021