• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

Nieruchomości Dolnośląskie Zgorzelec

Znalezionych ofert: 89

15849908 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26982540 15849908 3 pokoje I piętro balkon typu loggia Zgorzelec Cena obniżona z 420 000 zł na 410 000 zł! Szukasz mieszkania gotowego do zamieszkania, bez remontów i dodatkowych kosztów? Ta oferta może być właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo ...

Zgorzelec (Dolnośląskie, gm. Zgorzelec)

410 000 PLN (8 367 zł/m2)

3
1
49 m2
-
15848912 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26951986 15848912 Mieszkanie 2-pokojowe w ścisłym centrum Zgorzelca- blisko granicy. Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 32,52 m2, położone na 4 piętrze kamienicy w Zgorzelcu. Jest to idealna propozycja dla osób, które chcą mieć wszystko pod ręką i cenią...

Zgorzelec (Dolnośląskie, gm. Zgorzelec)

208 000 PLN (6 500 zł/m2)

2
1
32 m2
-
15795319 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26093548 15795319 Do wynajęcia lokal użytkowy 44,64 m2 - Zgorzelec Oferujemy do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 44,64 m2, położony na parterze zadbanego budynku o dobrym standardzie. Lokal składa się z jednego funkcjonalnego pomieszczenia, z dostępem do toale...

Zgorzelec (Ścisłe centrum) (Dolnośląskie, gm. Zgorzelec)

1 607 PLN (37 zł/m2)

1
1
44 m2
-
15700787 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24197420 15700787 Hala produkcyjno-magazynowa do wynajęcia - 496 m2 - Zgorzelec. Do wynajęcia hala o powierzchni 496 m2, zlokalizowana w atrakcyjnej, dobrze skomunikowanej części Zgorzelca , przy ul. Łużyckiej, na terenie o przeznaczeniu handlowo-usługowym. Obiekt d...

Zgorzelec (Ujazd) (Dolnośląskie, gm. Zgorzelec)

17 479 PLN (35 zł/m2)

11
1
496 m2
-
15680986 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny pawilon 23839547 15680986 Lokal użytkowy na sprzedaż - Zgorzelec, pawilony handlowe, parter. Na sprzedaż lokal użytkowy o łącznej powierzchni 168,40 m2, zlokalizowany na parterze w zabudowie pawilonowej w centralnej części Zgorzelca. Składa się z dwóch części: zasadniczej (1...

Zgorzelec (Centrum) (Dolnośląskie, gm. Zgorzelec)

520 000 PLN (5 098 zł/m2)

5
1
102 m2
-
15657523 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 23427711 15657523 Do wynajęcia atrakcyjny lokal użytkowy w centrum Zgorzelca. Polecamy do wynajęcia przestronny lokal o powierzchni użytkowej 160 m2, mieszczący się w zabytkowej, odrestaurowanej kamienicy w samym sercu śródmieścia Zgorzelca. Lokal znajduje się w pres...

Zgorzelec (Centrum) (Dolnośląskie, gm. Zgorzelec)

5 500 PLN (34 zł/m2)

5
1
160 m2
-
14952785 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny hala 5489722 14952785 Do wynajęcia, hala po kapitalnym remoncie o powierzchni użytkowej 620 m2 zlokalizowana przy ulicy Łużyckiej w Zgorzelcu, składająca się z dwóch pomieszczeń magazynowych oraz części biurowo socjalnej (2 toalety, pomieszczenie kuchenne, kotłownia). Is...

Zgorzelec (Dolnośląskie, gm. Zgorzelec)

16 740 PLN (27 zł/m2)

11
1
620 m2
-
15894854 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27949718 15894854 NOWA OFERTA - MIESZKANIE NA WYNAJEM W ZGORZELCU Do wynajęcia komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48,67 m2, położone na osiedlu Centralnym w Zgorzelcu. Lokal znajduje się na IV piętrze i stanowi idealną propozycję dla pary, singla lub...

Zgorzelec (Dolnośląskie, gm. Zgorzelec)

1 800 PLN (38 zł/m2)

3
1
48 m2
-
15884362 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27699820 15884362 3 pokoje balkon wysokie 1 piętro okolice Manhattanu 365.000,00 zł Szukasz mieszkania, które możesz urządzić po swojemu i dopasować do własnych potrzeb? Ta oferta jest dla Ciebie. Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,20 m2 (zgodn...

Zgorzelec (Osiedle zachód) (Dolnośląskie, gm. Zgorzelec)

365 000 PLN (6 083 zł/m2)

3
1
60 m2
-
15831273 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26690573 15831273 Mieszkanie w samym centrum Zgorzelca. Przytulna kawalerka w doskonałym punkcie Zgorzelca - świetna lokalizacja! Do wynajęcia funkcjonalne mieszkanie o powierzchni ok. 33 m2, położone na czwartym piętrze w kamienicy. To idealna propozycja dla osób,...

Zgorzelec (Dolnośląskie, gm. Zgorzelec)

1 500 PLN (47 zł/m2)

2
1
32 m2
-
15657524 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 23427715 15657524 Wyjątkowy lokal użytkowy w centrum Zgorzelca - 160 m2, dwa poziomy Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny lokal użytkowy o powierzchni 160 m2, położony w odrestaurowanej, zabytkowej kamienicy w samym sercu Śródmieścia Zgorzelca. To miejsce łączy pre...

Zgorzelec (Centrum) (Dolnośląskie, gm. Zgorzelec)

890 000 PLN (5 563 zł/m2)

5
1
160 m2
-
15639996 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 23053188 15639996 NOWA, NIŻSZA CENA ! Do wynajęcia nowoczesny lokal użytkowy, idealny pod gabinet rehabilitacyjny lub fizjoterapeutyczny - 12 m 2 w Zgorzelcu. Oferujemy do wynajęcia komfortowy, w pełni wyposażony lokal użytkowy o powierzchni 12 m2, zlokalizowany ...

Zgorzelec (Ujazd) (Dolnośląskie, gm. Zgorzelec)

1 800 PLN (150 zł/m2)

1
1
12 m2
-