• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

Nieruchomości Dolnośląskie Zgorzelec

Znalezionych ofert: 89

15495777 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 19841585 15495777 Komfortowe mieszkanie 2-poziomowe 79 m2 balkon Os. Zachód - Zgorzelec. Do wynajęcia przestronne i funkcjonalne mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 79 m2, położone na 3. piętrze w spokojnej, zielonej części Zgorzelca. Idealne dla rodziny lub osó...

Zgorzelec (Dolnośląskie, gm. Zgorzelec)

2 500 PLN (32 zł/m2)

3
1
79 m2
-
14572341 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 15706 14572341 Do wynajęcia 1 pomieszczenie z toaletą i korytarzem wewnętrznym do współkorzystania o powierzchni 34,20 m2 mieszczące się na III piętrze budynku. Standard lokalu oceniany jest jako dobry. Budynek, w którym znajduje się proponowana nieruchomość podł...

Zgorzelec (Ścisłe centrum) (Dolnośląskie, gm. Zgorzelec)

786 PLN (25 zł/m2)

1
1
31 m2
-
14007536 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 15693 14007536 Do wynajęcia moduł pomieszczeń z toaletą i aneksem kuchennym o ogólnej powierzchni 103.62m2 mieszczący się na parterze budynku. Standard lokalu oceniany jest jako dobry. Budynek, w którym znajduje się proponowana nieruchomość podłączony jest do sie...

Zgorzelec (Ścisłe centrum) (Dolnośląskie, gm. Zgorzelec)

2 486 PLN (24 zł/m2)

4
1
103 m2
-
13571545 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 15685 13571545 NOWA OFERTA Do wynajęcia lokal usługowo handlowy o powierzchni 120.17 m2, która również obejmuje toaletę z kabiną prysznicową. Nieruchomość usytuowana jest na parterze budynku przeznaczonego do wszelkiego rodzaju usług handlowych. Lokal posiada odrę...

Zgorzelec (Centrum) (Dolnośląskie, gm. Zgorzelec)

3 124 PLN (26 zł/m2)

3
1
120 m2
-
15631231 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 22867504 15631231 Na sprzedaż połowa bliźniaka w Zgorzelcu - przestronne mieszkanie z dużym potencjałem. NOWA NIŻSZA CENA! 699 000 zł 215,40 m2 powierzchni całkowitej 128,10 m2 mieszkalnej 87,30 m2 przynależnej Przestrzeń, komfort i niezależność - jak w domu! N...

Zgorzelec (Ujazd) (Dolnośląskie, gm. Zgorzelec)

699 000 PLN (5 461 zł/m2)

4
1
128 m2
-
15494866 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 19822069 15494866 OFERTA WYNAJMU. Przytulna kawalerka w doskonałej lokalizacji, Zgorzelec. Oferujemy do wynajęcia jasną, komfortową i w pełni wyposażoną kawalerkę o powierzchni 28 m 2. Mieszkanie usytuowane jest na parterze w zadbanym bloku w atrakcyjnej części mias...

Zgorzelec (Dolnośląskie, gm. Zgorzelec)

1 500 PLN (54 zł/m2)

1
1
28 m2
-
15486565 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny hala 19637601 15486565 DO WYNAJĘCIA HALEMAGAZYNOWOPRODUKCYJNEPARK LOGISTYCZNY W ZGORZELCU ! Do wynajęcia hale magazynowoprodukcyjne o powierzchni od 400 do 12.500 m2 położone w Zgorzelcu. Obiekt wyróżnia doskonała lokalizacja zapewniająca bezpośredni dostęp do między...

Zgorzelec (Dolnośląskie, gm. Zgorzelec)

9 584 PLN (24 zł/m2)

11
1
400 m2
-
14852415 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 3411925 14852415 NOWA OFERTA Na sprzedaż nieruchomości gruntowe stanowiące działkę o charakterze przemysłowym, usługowym, produkcyjnym, w części mieszkaniowym o łącznej powierzchni 21.019 m2 położoną w Zgorzelcu przy ul. Fabrycznej. Atrakcyjny teren pod inwestycję, ...

Zgorzelec (Dolnośląskie, gm. Zgorzelec)

2 732 470 PLN

-
-
21019 m2
-
14852370 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 3411922 14852370 NOWA OFERTA Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość gruntowa stanowiąca działkę budowlano-usługową o powierzchni 13.379 m2 położona w Zgorzelcu, bardzo blisko centrum, przy ul. Ks. Kozaka. W najbliższej okolicy tereny zielone, lasy, domy jednorodzinne,...

Zgorzelec (Dolnośląskie, gm. Zgorzelec)

1 739 270 PLN

-
-
13379 m2
-
14572337 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 15726 14572337 Do wynajęcia 2 pomieszczenia z toaletą i korytarzem wewnętrznym do współkorzystania o powierzchni 43.62 m2 mieszczące się na II piętrze budynku. Standard lokalu oceniany jest jako dobry. Budynek, w którym znajduje się proponowana nieruchomość podł...

Zgorzelec (Ścisłe centrum) (Dolnośląskie, gm. Zgorzelec)

1 352 PLN (31 zł/m2)

2
1
43 m2
-
13711581 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 15691 13711581 Do wynajęcia moduł 3 pomieszczeń o powierzchni 71.17 m2, która obejmuje również toaletę i korytarz, usytuowane na II piętrze. Budynek podłączony jest do sieci miejskiej ZPEC Zgorzelec co skutkuje centralnym ogrzewaniem o najniższym współczynniku kos...

Zgorzelec (Centrum) (Dolnośląskie, gm. Zgorzelec)

2 206 PLN (31 zł/m2)

3
1
71 m2
-
15867777 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27351872 15867777 Nowoczesny dom na dużej działce przestrzeń, światło i komfort Zgorzelec 1 250 000 zł Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny położony w Zgorzelcu, wybudowany na bazie projektu Szmaragd 5, z wprowadzonymi zmianami indywidualnymi, które nadają mu ...

Zgorzelec (Dolnośląskie, gm. Zgorzelec)

1 250 000 PLN (7 716 zł/m2)

5
1
162 m2
-