• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

Mieszkania na wynajem Dolnośląskie Zacharzyce Jableczna

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Zacharzyce i Jableczna

Znaleźliśmy 342 podobnych ofert: Na wynajem lokale mieszkalne - Dolnośląskie

15884944 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27714670 15884944 WYJĄTKOWA OFERTA Wynajmę studio 35 m2 w Angel Wings - ul. Walońska Oferuję na wynajem nowocześnie urządzone studio o powierzchni 35m2 Mieszkanie jest świeżo po generalnym remoncie - wszystkie meble oraz sprzęty są nowe i nieużywane. Najemca będ...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 600 PLN (74 zł/m2)

1
-
35 m2
2011
15889068 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27842515 15889068 Pierwszy najem Nowoczesne mieszkanie na prestiżowym osiedlu Vivant Home Świdnica TYLKO U NAS - WOMBAT NIERUCHOMOŚCI Szukasz nowego, komfortowego mieszkania gotowego do zamieszkania od zaraz? Ta oferta spełni oczekiwania nawet najbardziej wyma...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

2 600 PLN (67 zł/m2)

2
-
39 m2
2022
15302654 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 15220538 15302654 Opiekun Oferty:Dominika Tądel (Kasprzyk)Pośrednik Obrotu NieruchomościamiTEL. 602-101-602 Mieszkanie dostępne od zaraz! OKOLICA: Spokojna lokalizacja - Kiełczów. Zielona, rodzinna okolica. Bardzo dobra komunikacja z Wrocławiem. W pełni rozwinięta inf...

Kiełczów (Dolnośląskie, gm. Długołęka)

3 000 PLN (38 zł/m2)

2
-
80 m2
-
15877852 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27580796 15877852 Wyjątkowa okazja na wynajem - luksusowy apartament w sercu Wrocławia! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu przestronnego, 150-metrowego apartamentu, który znajduje się w prestiżowym kompleksie `Angel Wings`. To miejsce, które łączy komfort ż...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

12 900 PLN (86 zł/m2)

3
2
150 m2
2009
14996795 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 6363675 14996795 ul. Czerniawska, Krzyki Gaj Nowoczesny, przestronny, śliczny trzypokojowy apartament o pow. 70 mkw. z tarasem w budynku z 2006 roku z windą. Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze w budynku trzypiętrowym składa się z przestronnego salonu z kuchn...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

4 700 PLN (67 zł/m2)

3
1
70 m2
2006
15767249 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25519535 15767249 2-pokojowe mieszkanie na wynajem - Świebodzice, Osiedle Piastowskie Biuro Nieruchomości Mój Dom SC oferuje do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,70 m², położone na 4. piętrze budynku przy ul. Piasta w Świebodzicach (Osiedle...

Świebodzice (Osiedle piastowskie) (Dolnośląskie, gm. Świebodzice)

1 300 PLN (29 zł/m2)

2
-
45 m2
-
14844027 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Nowe, umeblowane, z garażem w centrum Wrocławia 3164502 14844027 W nowym budownictwie z 2020 roku, w pełni umeblowane mieszkanie zlokalizowane przy ul. Dmowskiego. Mieści się na IV piętrze w budynku z windą. Wyposażenie i umeblowane jak na zdjęciach. Do mieszkania przynależy balkon oraz miejsce postojowe w garażu...

Wrocław (Wrocław-Stare Miasto), ul. Romana Dmowskiego

2 400 PLN (80 zł/m2)

1
-
30 m2
2020
15819426 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
3 km Rynek/Różanka, pokój jednoosobowy, MEDIA MIEJSKIE- bez prowizji 26570315 15819426 DO WYNAJĘCIA POKÓJ JEDNOOSOBOWY, W MIESZKANIU 4 POK. NA WROCŁAWSKIEJ RÓŻANCE (preferowani studenci, bądź osoby pracujące do 28 r.ż)Do wynajęcia bardzo ładne i komfortowo urządzone mieszkanie przy ulicy Jugosłowiańskiej (Różanka). Mieszkanie znajduje ...

Wrocław (Wrocław-Psie Pole), ul. Jugosłowiańska

800 PLN (13 zł/m2)

1
-
60 m2
1980
15810417 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 26407626 15810417 Do wynajęcia przytulna kawalerka z balkonem na Muchoborze WielkimLOKALIZACJAMieszkanie położone jest przy ul. Roślinnej, na 4. piętrze zadbanego, wysokiego budynku z windą, na spokojnym i zielonym Muchoborze Wielkim.W najbliższej okolicy dostępna jes...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 950 PLN (66 zł/m2)

1
-
29.51 m2
2006
15662501 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 23500147 15662501 Do wynajęcia mieszkanie 2-pok. o pow. 52,48 m2 - ul. Gen.Maczka, Wrocław - wraz z miejscem postojowym w garażu podziemnym. Mieszkanie w niskim, ogrodzonym budynku. Cicha, kameralna okolica w otoczeniu zieleni. Mieszkanie składa się z przestronneg...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 500 PLN (48 zł/m2)

2
1
52 m2
-
15417217 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 18066717 15417217 Prezentujemy Państwu do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie w nowym budynku z 2012r o pow. 110 m2 usytuowane na II piętrze w centrum Dzierżoniowa . Lokal składa się z 3 pokoi , kuchni ,łazienki , przedpokoju . ...

Dzierżoniów (Dolnośląskie, gm. Dzierżoniów)

3 300 PLN (30 zł/m2)

3
-
110 m2
2012
15104765 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 9880350 15104765 LOKALIZACJA: Na wynajem Apartament zlokalizowany w Legnicy w centrum miasta przy ul. Złotego Florena. OPIS NIERUCHOMOŚCI: Mieszkanie usytuowane jest na III piętrze w pięciopiętrowym budynku wielolokatorowym. Budynek z 2019 roku, wyposażony w windę...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

2 000 PLN (50 zł/m2)

1
1
40 m2
2019