• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

Mieszkania na sprzedaż Dolnośląskie

Znalezionych ofert: 2 374

15798305 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26165908 15798305 Prezentuje na sprzedaż komfortowe, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 58 m², zlokalizowane przy ulicy Ładnej we Wrocławiu – w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic miasta, w sąsiedztwie Placu Grunwaldzkiego i Politechniki Wrocławskiej. To...

Wrocław (Śródmieście), Ładna

800 000 PLN (13 769 zł/m2)

2
1
58.1 m2
1992
15807446 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 26365799 15807446 Świetne 5-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią - idealna inwestycja! Wrocław - ul. Kościuszki Krzyki Centrum CENA: 800 000 zł Na sprzedaż funkcjonalne, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 84 m² , położone na 1. piętrze ...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

800 000 PLN (9 524 zł/m2)

5
-
84 m2
2000
15517264 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Luksusowa kawalerka w centrum Wołowa!Niski czynsz! 20305539 15517264 Nieruchomości Apartament 533 844 595 Do sprzedania pięknie urządzona kawalerka w centrum Wołowa o pow. użytkowej 28,90 m2 na drugim piętrze w kamienicy przy ulicy Piłsudskiego. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego, kuchni, łazienki i przedpokoju....

Wołów (Dolnośląskie, gm. Wołów)

295 000 PLN (10 536 zł/m2)

1
1
28 m2
1970
15868367 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowe 3 pokojowe z balkonem w dobrej lokalizacji! 27380870 15868367 Nieruchomości Apartament533 844 505Bez podatku PCC i prowizji!Oferta dotyczy sprzedaży 3 pokojowego mieszkania o pow. 64,05 m2 z balkonem o pow. 5,25 m2 na 3 piętrze w nowej inwestycji Stara Cegielnia w Wołowie w stanie deweloperskim. Na powierzchnię...

Wołów (Dolnośląskie, gm. Wołów)

467 565 PLN (7 306 zł/m2)

3
1
64 m2
2025
15897307 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27999828 15897307 Oferta bez prowizji dla kupującego!Na sprzedaż mieszkania w nowo powstającym budynku wielorodzinnym zlokalizowanym w spokojnej części Żarowa. Inwestycja oferuje lokale o zróżnicowanych metrażach i funkcjonalnych układach, idealne zarówno dla singli, ...

Żarów (Żarów) (Dolnośląskie, gm. Żarów)

462 746 PLN (9 641 zł/m2)

3
1
48 m2
2026
15897238 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27998926 15897238 Mieszkanie na sprzedaż po kapitalnym remoncie niski czynsz parterNa sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38,4 m, położone na parterze kamienicy.Lokal składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki oraz przedpokoju. Układ mieszkania jest przejścio...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

310 000 PLN (8 158 zł/m2)

2
-
38 m2
-
15896916 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27991673 15896916 Mieszkanie 2 pokojowe na 1 piętrze w budynku A1 o powierzchni użytkowej 41,06 m2 z tarasem oraz balkonem!Nowy apartamentowiec w parku, ul Kolejowa.Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży dwupokojowego apartamentu.Miejsca...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

456 000 PLN (11 122 zł/m2)

2
-
41 m2
2023
15892350 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27898748 15892350 Prezentujemy Państwu dwupokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim znajdujące się w Centrum Świdnicy!Na powierzchnie mieszkania składa się pokój z aneksem kuchennym oraz wyjściem na przestronny balkon, sypialnia, łazienka z wc oraz przedpokój.Mieszka...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

422 112 PLN (9 817 zł/m2)

2
-
43 m2
2024
15896349 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27977779 15896349 Dwupokojowe mieszkanie w cichej okolicy w Jaworzynie Śląskiej!Na powierzchnię mieszkania ok. 35 m2 składają się: otwarta kuchnia, dwa pokoje, łazienka z wc oraz otwarty przedpokój. W mieszkaniu są okna PCV, na podłogach panele i płytki, drzwi wewnętr...

Jaworzyna Śląska (Dolnośląskie, gm. Jaworzyna Śląska)

175 000 PLN (5 000 zł/m2)

2
1
35 m2
1940
15896111 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27968848 15896111 Prezentujemy Państwu kawalerkę zlokalizowaną na 3 piętrze - Osiedle Młodych! ul. KunicZDJĘCIA POGLĄDOWE! Mieszkanie po kapitalnym remoncie!Na powierzchnie mieszkania składają się pokój z kuchnią, łazienka z wc oraz przedpokój. W mieszkaniu są okna PC...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

299 000 PLN (11 074 zł/m2)

1
-
27 m2
1960
15897309 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27999830 15897309 Oferta bez prowizji dla kupującego!Na sprzedaż mieszkania w nowo powstającym budynku wielorodzinnym zlokalizowanym w spokojnej części Żarowa. Inwestycja oferuje lokale o zróżnicowanych metrażach i funkcjonalnych układach, idealne zarówno dla singli, ...

Żarów (Żarów) (Dolnośląskie, gm. Żarów)

604 200 PLN (9 590 zł/m2)

4
1
63 m2
2026
15897308 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27999829 15897308 Oferta bez prowizji dla kupującego!Na sprzedaż mieszkania w nowo powstającym budynku wielorodzinnym zlokalizowanym w spokojnej części Żarowa. Inwestycja oferuje lokale o zróżnicowanych metrażach i funkcjonalnych układach, idealne zarówno dla singli, ...

Żarów (Żarów) (Dolnośląskie, gm. Żarów)

475 950 PLN (9 519 zł/m2)

3
1
50 m2
2026