• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

Mieszkania na sprzedaż Dolnośląskie

Znalezionych ofert: 2 389

15798305 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26165908 15798305 Prezentuje na sprzedaż komfortowe, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 58 m², zlokalizowane przy ulicy Ładnej we Wrocławiu – w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic miasta, w sąsiedztwie Placu Grunwaldzkiego i Politechniki Wrocławskiej. To...

Wrocław (Śródmieście), Ładna

800 000 PLN (13 769 zł/m2)

2
1
58.1 m2
1992
15891107 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27887848 15891107 Opiekun oferty:Anna Hudaktel. 602 101 602Na sprzedaż komfortowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,3 m, położone w doskonałej lokalizacji przy Placu Bema we Wrocławiu, tuż przy Ostrowie Tumskim.Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość zlokalizowana j...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

690 000 PLN (15 682 zł/m2)

2
-
44 m2
1911
15889754 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27860859 15889754 Centrum Wrocławia ul. Walońska Angel Wings!..Polecam na sprzedaż kawalerka o powierzchni 27,71 m², znajdująca się w budynku apartamentowym Angel Wings przy ul. Walońskiej na nowoczesnym osiedlu w centrum Wrocławia. Kompleks zlokalizowany jest w piękn...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

519 995 PLN (18 745 zł/m2)

1
1
27.74 m2
2012
15889041 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27842633 15889041 Ok.Ołtaszyn3pokogródmiejscepostojowetarasPrezentujemy Państwu nieruchomość o powierzchni 66 m2 z trzema pokojami, z przyległym ogródkiem oraz miejscem postojowym przed mieszkaniem.Możliwość wyboru nieruchomości na piętrze o powierzchni 72 m2 z trzema...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

739 000 PLN (11 195 zł/m2)

3
-
66.01 m2
2025
15888936 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27832491 15888936 Opiekun oferty:Julia Andrulewicztel. 602 101 602licencja PFRN nr 28332Otoczenie:Mieszkanie zlokalizowane w prestiżowej dzielnicy WUWA2, która jest znana z modernistycznej architektury i wyjątkowego klimatu. Otoczenie charakteryzuje się harmonijnym po...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 100 000 PLN (15 942 zł/m2)

4
2
69 m2
2026
15888636 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27819078 15888636 Na sprzedaż 3-pokojowe duże mieszkanie – ul. Kamieńskiego, Wrocław (Poświętne)!Na sprzedaż przestronne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 59,8 m² i funkcjonalnym układzie, położone na 3. piętrze 4-piętrowego budynku przy ul. Kamieńskiego we Wrocław...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

557 995 PLN (9 331 zł/m2)

3
1
59.8 m2
1992
15867277 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27343455 15867277 Opiekun oferty:Maciej Mituśtel. 602 101 602Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 35,78 m, zlokalizowane w prestiżowej, nowo oddanej inwestycji Południk 17. Z uwagi na swoją ustawność i wyjątkową, promocyjną cenę stanowi świe...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

560 265 PLN (16 008 zł/m2)

2
1
35 m2
2026
15852526 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27036072 15852526 Mieszkanie w nowym budownictwie - idealna propozycja dla osób poszukujących bezpiecznej inwestycji i rodzinnej przestrzeni.Opiekun oferty:Mariusz Lesickitel. 602?101?602Otoczenie nieruchomości:W pobliżu pełna infrastruktura w postaci przedszkola, szk...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

751 950 PLN (13 672 zł/m2)

3
1
55 m2
2026
15889352 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27847636 15889352 Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie – Leszkowice, Aleja WolnościNa sprzedaż piękne mieszkanie o powierzchni 64 m², położone na 1. piętrze w czteropiętrowej kamienicy przy ulicy Aleja Wolności w Leszkowicach.Nieruchomość zachwyca elegancką aranżacją wnęt...

Jelcz-Laskowice (Dolnośląskie, gm. Jelcz-Laskowice)

719 999 PLN (11 077 zł/m2)

2
1
65 m2
1925
15889070 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27842638 15889070 WROCŁAW, PILCZYCE, UL. PILCZYCKA -OFERTA SPRZEDAŻY MIESZKANIA Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37 m², położone w klimatycznej kamienicy z 1936 roku na wrocławskich Pilczycach. Układ mieszkania: 2 ustawne pokoje oddzielna kuchnia z...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

369 990 PLN (9 893 zł/m2)

2
1
37.4 m2
1936
15889037 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27842631 15889037 Apartament 3 pok60mgaraż komórka Lux2010Polecamy na sprzedaż apartament ul Kubali Apartament znajduje się na zamkniętym osiedlu ,w spokojnej okolicy Na terenie osiedla teren rekreacyjny oraz plac zabaw.Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie Mie...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

779 999 PLN (12 603 zł/m2)

3
1
61.89 m2
2010
15888468 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27814507 15888468 Jasne, 3-pokojowe, mieszkanie z aż 3 balkonami, którymi można cieszyć się na co dzień idealne dla osób ceniących komfort nowoczesnego budownictwa i świetnej komunikacji z centrum w połączeniu z zielonym otoczeniem. Opiekun oferty:Maciej Mituśtel: 60...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

776 538 PLN (12 730 zł/m2)

3
1
61 m2
2025