• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

Nieruchomości Dolnośląskie

Znalezionych ofert: 5 990

15822976 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wynajm mieszkania/pokoju 26578165 15822976 Do wynajęcia komfortowy pokój jednoosobowe w 3-pokojowym mieszkaniu na 3 piętrze budynku z 2017 roku przy ul. Opoczyńskiej we Wrocławiu (niedaleko Stadionu Miejskiego). Pokój o pow. ok. 12 m kw. wyposażony jest w dużą szafę , sofę rozkładaną, biurko ...

Wrocław (Wrocław-Fabryczna), Opoczyńska 14/36

1 200 PLN (21 zł/m2)

3
1
58 m2
2017
15771231 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25573462 15771231 do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe w budynku Odra Tower; okna od wschodu; mieszkanie 2-pokojowe, z dużym balkonem, z którego rozpościera się piękny widok; mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, wyposażone; cena 3000 zł + opłaty; miejsce postojo...

Wrocław (Stare Miasto), gen. Sikorskiego

3 000 PLN (83 zł/m2)

2
1
36 m2
-
15812264 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2-pokoje, 56m2, garderoba, garaż podziemny, Krzycka, od zaraz 26472200 15812264 Oferta bezpośrednia, od właściciela Do wynajęcia przestronne mieszkanie 2 – pokojowe, umeblowane. Metraż 56,5m2. Mieszkanie z 2008 roku , balkon, winda, dostępne miejsce postojowe w garażu podziemnym Dostępne od zaraz Wrocław, Krzyki, ul. Krzycka...

Wrocław (Wrocław-Krzyki), Krzycka

2 600 PLN (46 zł/m2)

2
1
56 m2
2008
15798305 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26165908 15798305 Prezentuje na sprzedaż komfortowe, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 58 m², zlokalizowane przy ulicy Ładnej we Wrocławiu – w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic miasta, w sąsiedztwie Placu Grunwaldzkiego i Politechniki Wrocławskiej. To...

Wrocław (Śródmieście), Ładna

800 000 PLN (13 769 zł/m2)

2
1
58.1 m2
1992
15793582 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Pokój do wynajęcia 20m2 + balkon jasny ciepły dla 1 lub 2 kobiet z Ukrainy 26042439 15793582 Pokój do wynajęcia dla KOBIETY lub 2 KOBIET z UKRAINY, Wrocław Krzyki ul. Krynicka 4, IIIp, winda; 20m2, jasny, duży balkon 5m2 w mieszkaniu 3 pokojowym, rozkładowym. Każdy pokój zamykany na klucz. Koniecznie pracujących, posiadających stałe źródł...

Wrocław (Wrocław-Krzyki), ul. Krynicka 4

1 080 PLN

-
-
-
-
15718165 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
208 m2 dwa poziomy w samym sercu Trzebnicy 24547361 15718165 Dom w centrum Trzebnicy z lokalem usługowymNa sprzedaż wielofunkcyjna kamienica w doskonałej lokalizacji.Znajduje się w samym sercu Trzebnicy, przy ul. Polnej, w pobliżu wszystkich niezbędnych punktów usługowych i placówek użyteczności publicznej.Nie...

Trzebnica (Dolnośląskie, gm. Trzebnica)

1 298 000 PLN (6 271 zł/m2)

3
2
207 m2
2003
15814116 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie do remontu | Głogów | Okazja 26599142 15814116 Nieruchomości ApartamentEwelina Gruszczyńska-Malina    573 087 693         Mieszkanie 2 pokojowe Głogów do remontu niski czynszNa sprzedaż funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,05 m², położone na 2. piętrze niskiego bloku w Głogowie ...

Głogów (Dolnośląskie, gm. Głogów)

232 000 PLN (4 549 zł/m2)

2
1
51 m2
1970
15717567 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Duże 4 pokojowe mieszkanie z ogródkiem! 24534923 15717567 Nieruchomości Apartament  Anna Krawiec 513 383 101                    Oferta tylko w naszym biurze!!!Do sprzedania przestronne, bezczynszowe mieszkanie o powierzchni 119 m2 z przynależnym ogródkiem o powierzchni ponad 500 m2. Nieruchomość usytuowana ...

Wołów (Dolnośląskie, gm. Wołów)

650 000 PLN (5 462 zł/m2)

4
1
119 m2
1910
15775412 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25670263 15775412 Na sprzedaż – urokliwy dom w sercu Gór Sowich, Jugów, ul. Główna 58 Klimatyczny dom wielorodzinny położony w malowniczej miejscowości Jugów (gm. Nowa Ruda), przy ul. Głównej 58. Nieruchomość znajduje się w spokojnej, zielonej okolicy, w otoczeniu gór...

Jugów (Dolnośląskie, gm. Nowa Ruda)

299 000 PLN (1 150 zł/m2)

5
-
260 m2
1940
15812371 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie do własnej aranżacji | OKAZJA 26489389 15812371 Nieruchomości ApartamentEwelina Gruszczyńska-Malina573 087 693                 Mieszkanie 3 pokojowe Przemków Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 34,73 m2  usytuowane na poddaszu, na 2 p. 2 p. w kamienicy w Przemkowie, woj. dolnośląskie...

Przemków (Dolnośląskie, gm. Przemków)

95 000 PLN (2 500 zł/m2)

3
1
38 m2
1940
15893190 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Zadbany dom wolnostojący na dużej działce! 27903028 15893190 Nieruchomości Apartament Izabella Paprocka570 097 070    Oferta dostępna tylko w naszym biurze!6 pokoidziałka 2000 m232 km od Wrocławia!Do sprzedania przestronny dom wolnostojący w miejscowości Jodłowice, gm. Brzeg Dolny, woj. dolnośląskie.  Dom z ce...

Jodłowice (Dolnośląskie, gm. Brzeg Dolny)

850 000 PLN (4 250 zł/m2)

6
1
200 m2
1940
15861845 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27212953 15861845 Dom na sprzedaż gotowy do zamieszkania, piękna działka 1350 m²Na sprzedaż komfortowy, zadbany dom jednorodzinny o powierzchni 147 m² z zaadaptowanym poddaszem.Nieruchomość położona jest na przestronnej, w pełni zagospodarowanej działce o powierzchn...

Bogusławice (Dolnośląskie, gm. Oleśnica)

1 120 000 PLN (7 619 zł/m2)

2
1
147 m2
2008