• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

Nowe Mieszkania z rynku pierwotnego Dolnośląskie

Znalezionych ofert: 2 759

15873135 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27512706 15873135 Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 30 m², zlokalizowane na 1. piętrze apartamentowca z 2022 roku. Mieszkanie jest w stanie do zamieszkania i wyposażone w meble oraz sprzęt AGD, w tym lodówkę, kuchenkę i zmywarkę. Dodatkowo posiada klimatyza...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

405 000 PLN (13 500 zł/m2)

1
-
30 m2
2022
15873122 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27512480 15873122 Sprzedam przytulne dwupokojowe mieszkanie z garażem i dużą komórką. Położone jest w spokojnej okolicy, na nowym, zamkniętym i zadbanym osiedlu z ładnym widokiem na Odrę. Mieszkanie i sprzęt elektryczny są w bardzo dobrym stanie. Nie ma potrzeby malow...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

699 000 PLN (13 980 zł/m2)

2
-
50 m2
2020
15858096 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27138750 15858096 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży pięknego 4 - pokojowego apartamentu o powierzchni 85,12 m2 zlokalizowane w najprężniej rozwijającej się części Wrocławia w apartamentowcu na wrocławskich Żernikach.Deweloper realizujący projekt to spółka...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 347 938 PLN (15 836 zł/m2)

4
-
85.12 m2
2026
15857959 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Przestronne, duża komórka lokatorska, balkon 27137263 15857959 Na wynajem przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 45,1 m², położone przy ul. Zwycięskiej na Partynicach. Nietuzinkowy układ, kameralny blok, zielone osiedle, wszystkie potrzebne rzeczy w zasięgu pieszczego spaceru. Mieszkanie składa się...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 700 PLN (60 zł/m2)

2
1
45 m2
2006
15835590 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 26709566 15835590 Kawalerka do wynajęcia - miejsce postojowe w garażu podziemnym w cenie - SiechniceOferujemy Państwu na wynajem atrakcyjną kawalerkę położoną w Siechnicach. Siechnice - 1 km od granic Wrocławia, z bardzo łatwym dojazdem, także MPK.Lokal o powierzchni ...

Siechnice (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

1 800 PLN (50 zł/m2)

1
-
36 m2
-
15857537 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27124028 15857537 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 54,8 m², położone na parterze w bardzo dobrej lokalizacji Plac Zwycięstwa. To idealna propozycja zarówno do zamieszkania, jak i pod inwestycję.Mieszkanie składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki oraz p...

Oleśnica (Dolnośląskie, gm. Oleśnica)

420 000 PLN (7 778 zł/m2)

3
1
54 m2
1976
15851743 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27018187 15851743 TYLKO U NAS! WOMBAT NIERUCHOMOŚCI oferuje na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,69 m², usytuowane na czwartym piętrze budynku w spokojnej i zielonej atrakcyjnej rekreacyjnie części Świdnicy. Opis mieszkania: ...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

390 000 PLN (7 800 zł/m2)

2
-
50 m2
1980
15872856 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27502926 15872856 Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie z ogrodem - Siechnice, Osiedle Błękitne II Cena: 695 000 zł (12 442 złm²) Powierzchnia: 55,86 m² + ogród 72 m² Liczba pokoi: 3 Piętro: parter Typ zabudowy: blok R...

Siechnice (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

695 000 PLN (12 636 zł/m2)

3
-
55 m2
2007
15872741 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27500757 15872741 Syndyk wyznaczony w postępowaniu w sprawie ogłoszenia upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej, prowadzonym w Sądzie Rejonowym dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu VIII Wydział Gospodarczy, pod sygn. WR1FGUp-s932024 infor...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

493 000 PLN (9 629 zł/m2)

2
1
51.2 m2
-
15870725 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27437907 15870725 Szukasz mieszkania z duszą, które łączy elegancję klasycznej kamienicy z ogromnym potencjałem aranżacyjnym? To wyjątkowe, dwustronne i słoneczne mieszkanie na pierwszym piętrze oferuje przestrzeń pełną światła, wysokich sufitów i wyjątkowych detali –...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

849 999 PLN (10 625 zł/m2)

3
-
80 m2
-
15870689 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27437741 15870689 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w spokojnej oraz dobrze skomunikowanej okolicy o powierzchni 34 m2, zlokalizowane na ostatnim 9 piętrze (panoramiczny widok), budynek z windą.Osiedle Grabiszyn – liczne skwery, place zabaw dużo roślinności, spokojna ...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

609 000 PLN (17 912 zł/m2)

2
-
34 m2
1963
15872751 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27500897 15872751 GOTOWIEC INWESTYCYJNY &124; NAJEMCA &124; ŚCISŁE CENTRUM WROCŁAWIA &124; ODRA TOWER OFERTA DLA INWESTORA - MIESZKANIE GENERUJĄCE DOCHÓD OD PIERWSZEGO DNIA Na sprzedaż w pełni funkcjonujący produkt inwestycyjny - apartament z długoterminow...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

928 800 PLN (25 800 zł/m2)

2
1
36 m2
2008