• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

Nowe Mieszkania z rynku pierwotnego Dolnośląskie

Znalezionych ofert: 2 722

15857163 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27117081 15857163 Do sprzedania apartament z czterema sypialniami i przestronnym salonem z aneksem kuchennym. Klimatyzowany, w pełni umeblowany, gotowy do zamieszkania. Jedna sypialnia z balkonem oraz loggia z wyjściem z kuchni z widokiem na Ratusz oraz kościół Marii ...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 500 000 PLN (17 857 zł/m2)

4
-
84 m2
2000
15862025 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka/Górowo Dolnośląskie 27221055 15862025 Nieruchomości ApartamentKarolina Kubicka Zalesska      tel. 573 098 029       Mieszkanie bezczynszowe od zaraz GórowoDolnośląskie Do sprzedania bezczynszowe mieszkanie o powierzchni 33,6 m2 na I piętrze w kamienicy we wsi Górowo, gm. Prusice, powiat ...

Górowo (Dolnośląskie, gm. Prusice)

125 000 PLN (3 788 zł/m2)

1
1
33 m2
1930
15845068 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26850334 15845068 Na sprzedaż mieszkanie z widokiem na rzekę2 pokojegarażkomórkaPiętro: 14Rynek: wtórnyForma własności :pełna własnośćInformacje dodatkowe:taras 12,10 m²piwnica 4,81 m²garażklimatyzacjarolety zewnętrznekominek elektrycznyspiżarkaZ przyjemnością prezent...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 060 000 PLN (19 835 zł/m2)

2
-
53.44 m2
2016
15866693 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27324162 15866693 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJINajważniejsze informacje o apartamencie • Powierzchnia apartamentu: 43 m² + balkon 3 m² (łącznie 46 m²) • Układ: salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka oraz balkon • Pełna własność • Widok z okien i ba...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

815 000 PLN (18 953 zł/m2)

2
-
43 m2
-
15821346 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26633149 15821346 **Nowoczesny apartament z panoramicznym widokiem na Karkonosze idealny dla inwestora lub rodziny!**Na sprzedaż komfortowy, w pełni wyposażony apartament w nowoczesnym Apartamentowcu z 2021 roku. Nieruchomość narożna, usytuowana na **4. piętrze z wi...

Jelenia Góra (Dolnośląskie, gm. Jelenia Góra)

789 000 PLN (11 271 zł/m2)

4
1
70 m2
2021
15865548 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie GOTOWE do odbioru/Zielona okolica 27303510 15865548 Oferta deweloperska0% prowizji Mieszkanie Gotowe do odbioru W ofercie funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 46,61 m² z loggią 2,37 m². Przemyślany układ daje możliwość wydzielenia trzeciego pokoju. Inwestycja to osiedle w topowej lokalizacji z liczny...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

616 000 PLN (13 106 zł/m2)

3
1
47 m2
2025
15846173 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26877511 15846173 Szklarska Poręba 2 pokoje 40 m² ogródek parkingNa sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o pow. 40 m² położone na parterze w spokojnej części miasta Szklarska Poręba.Układ: salon z aneksem kuchennym i wyjściem na taras sypialnia łazienka przedpokójDoda...

Szklarska Poręba (Dolnośląskie, gm. Szklarska Poręba)

620 000 PLN (15 500 zł/m2)

2
1
40 m2
2019
15866181 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
GOTOWE 2 POKOJE /Loggia /Zielona okolica 27315359 15866181 Oferta deweloperska0% prowizji Mieszkanie Gotowe do odbioru!W ofercie funkcjonalne mieszkanie 2 pokojowe  o powierzchni 36,07 m² z loggią 3,72 m².  Inwestycja to osiedle w topowej lokalizacji z licznymi terenami rekreacyjnymi wokół oraz licznymi udog...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

549 000 PLN (15 250 zł/m2)

2
1
36 m2
2025
15866130 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronne mieszkanie do własnej aranżacji 27313144 15866130 Nieruchomości ApartamentEwelina Gruszczyńska-Malinatel. 573 087 693                            Mieszkanie Tarninów 4 pokoje wysoki parterNa sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 159,2 m², położone w jednej z najbardziej prestiżo...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

682 000 PLN (3 327 zł/m2)

4
2
205 m2
1902
15848348 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26936073 15848348 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie po remoncie 49 m² Szklarska Poręba 430 000 złNa sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 49 m², położone na 1 piętrze w jednej z najbardziej klimatycznych miejscowości górskich Szklarska Poręba.To idealna pro...

Szklarska Poręba (Dolnośląskie, gm. Szklarska Poręba)

430 000 PLN (8 776 zł/m2)

3
-
49 m2
1930
15852512 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27035273 15852512 Na sprzedaż jasne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,20 m2 na Różance.W skład mieszkania wchodzi:* 4 pokoje* kuchnia* łazienka* toaleta* korytarzDo mieszkania przynależy piwnica.Mieszkanie jest w pełni wyposażone. Obecnie jest wynajmowane na poko...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

549 000 PLN (9 433 zł/m2)

4
-
58.2 m2
1978
15665165 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23584034 15665165 WYNAGRODZENIE BIURA POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI Mamy przyjemność zaprezentować Państwu, wyjątkowy apartament, położony w nowoczesnym kompleksie Crystal Resort, przy ul. Kołłątaja w Szklarskiej Porębie jednej z najpopularniejszych i najbardziej ...

Szklarska Poręba (Dolnośląskie, gm. Szklarska Poręba)

574 000 PLN (16 293 zł/m2)

2
-
35.23 m2
2012