• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

na sprzedaż Dolnośląskie Legnica

Znalezionych ofert: 200

15778900 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje/do zamieszkania /Legnica 25762076 15778900 Nieruchomości ApartamentMałgorzata Świetłowicz793 775 800                          Mieszkanie 2 pokoje 57 m2   Legnica                     Piękne mieszkanie, z dużymi możliwościami !!            Bez żadnego wkładu finansowego - gotowe do zamieszkani...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

430 000 PLN (6 615 zł/m2)

2
1
65 m2
-
15863932 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
PRZESTRONNE MIESZKANIE DO WŁASNEJ ARANŻACJI 27258484 15863932 Nieruchomości ApartamentEwelina Gruszczyńska-Malinatel. 573 087 693  Przestronne mieszkanie w kamienicy obręb fabryczna do własnej aranżacji Na sprzedaż przestronne 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 122,83 m² położone na parterze zadbanej kamieni...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

520 000 PLN (4 160 zł/m2)

4
1
125 m2
1900
15802368 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 Pokojowe Mieszkanie do zamieszkania. 26263884 15802368 Nieruchomości ApartamentKrzysztof Naskręt513 383 154OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W NASZYM BIURZE !!!Mieszkanie w LegnicyDo sprzedania 3 pokojowe mieszkanie podzielone na 2 pokojowe mieszkanie i kawalerkę idealną pod wynajem o łącznej powierzchni 60.66m2, pi...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

349 000 PLN (5 453 zł/m2)

3
2
64 m2
1908
15877863 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27580913 15877863 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerDo sprzedanie rozkładowe mieszkanie o pow. 57,86 m2 na 2 piętrze kamienicy. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki z WC oraz przedpokoju. Do mieszkania przynależy piwnica o pow. 10,11m2. Mieszka...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

265 000 PLN (4 569 zł/m2)

3
-
58 m2
-
15839058 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 Pokojowe Mieszkanie po Remoncie 26737430 15839058 Nieruchomości ApartamentEwelina Gruszczyńska-Malinatel. 573 087 693OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W NASZYM BIURZE !!!Mieszkanie w LegnicyDo sprzedania 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 59.80 m2, piwnica o powierzchni 3.90 m2 położone w Legnicy, województwo ...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

415 000 PLN (6 587 zł/m2)

3
1
63 m2
1918
15644439 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23150261 15644439 Telefon bezpośredni do Agenta:5*0*4***8*7*8***5*9*6Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie położone w sercu Legnicy, przy ulicy Księdza Piotra Ściegiennego.Przedwojenny, ceglany budynek, wybudowany w ok. roku 1900, kryje w sobie nie tylko historię, ale ta...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

315 000 PLN (6 563 zł/m2)

2
1
48 m2
1900
15422313 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 18201360 15422313 Mieszkania do własnej aranżacji w budynku po termomodernizacji!Główne atuty nieruchomości:• prestiżowa lokalizacja• doskonała komunikacja z centrum• rozkład pomieszczeńNieruchomość złożona z:• salon 15,9 m.kw• pokój 9 m.kw• pokój 10,5 m.kw• kuchnia z...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

320 000 PLN (6 154 zł/m2)

3
1
52 m2
1960
15844134 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje os Kopernik - bez wkładu finansowego 26821434 15844134 Nieruchomości ApartamentKarolina Kubicka Zalesska tel. 573 098 029                Mieszkanie 2 pokoje 57 m2 Legnica        Bez żadnego wkładu finansowego - gotowe do zamieszkania !!Do sprzedania  komfortowe 3 pokojowe  mieszkanie o powierzchni 53,9...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

365 000 PLN (6 887 zł/m2)

3
1
53 m2
1980
15403527 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 17767768 15403527 Telefon bezpośredni do Agenta:5*0*4***8*7*8***5*9*6Na sprzedaż piękny, przestronny dwupoziomowy apartament na IIIII piętrze o ciepłym i słonecznym charakterze, położony na ul. Wileńskiej w Legnicy.Ta wyjątkowa nieruchomość została zbudowana w 2007 ro...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

750 000 PLN (6 148 zł/m2)

5
2
122 m2
2007
15857581 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowoczesny apartament z dwoma balkonami oraz windą 27126621 15857581 Nieruchomości ApartamentEwelina Gruszczyńska-Malinatel. 573 087 693Apartament 3 pokojowy z dwoma balkonami i windą na os. Bielany.Oferujemy na sprzedaż elegancki, 3-pokojowy apartament o powierzchni użytkowej 75 m², zlokalizowany w Legnicy (woj. doln...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

749 999 PLN (9 615 zł/m2)

3
1
78 m2
2019
15871706 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie w kamienicy do własnej aranżacji 27474400 15871706 Nieruchomości ApartamentEwelina Gruszczyńska-Malinatel. 573 087 693                             Mieszkanie 4 pokoje wysoki parterNa sprzedaż mieszkanie o powierzchni użytkowej 80,6 m², położone w Legnicy. Lokal znajduje się na wysokim parterze, co ...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

510 000 PLN (5 368 zł/m2)

4
1
95 m2
1905
15741920 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24981736 15741920 Do sprzedaży oferowane jest spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu użytkowego o powierzchni 1.543,70 m2 usytułowanego na dwóch kondygnacjach (piwnica i parter) w budynku mieszkalnym, wielorodzinnym zlokalizowanym w Legnicy przy ul. Wrocławskiej 2...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

2 800 000 PLN (1 814 zł/m2)

1
-
1543.7 m2
-