• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

na sprzedaż Dolnośląskie Siechnice

Znalezionych ofert: 64

15894104 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27923561 15894104 Otoczenie nieruchomości: Siechnice to malownicze miasteczko położone tuż przy granicy Wrocławia, stanowiące doskonałą propozycję dla osób pragnących łączyć spokój podmiejskiego życia z szybkim dostępem do dużego miasta. Miejscowość wyróżnia się nowoc...

Siechnice (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

1 258 761 PLN (9 683 zł/m2)

5
2
130 m2
2027
15758869 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25332860 15758869 Opiekun oferty:Kamil Bogdanowicztel: 602 101 602 Otoczenie nieruchomości: Siechnice to malownicze miasteczko położone tuż przy granicy Wrocławia, stanowiące doskonałą propozycję dla osób pragnących łączyć spokój podmiejskiego życia z szybkim dostępem...

Siechnice (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

610 575 PLN (10 009 zł/m2)

3
1
61 m2
2026
15707835 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24327778 15707835 Opiekun oferty:Kamil Bogdanowicztel: 602 101 602 Otoczenie nieruchomości: Siechnice to malownicze miasteczko położone tuż przy granicy Wrocławia, stanowiące doskonałą propozycję dla osób pragnących łączyć spokój podmiejskiego życia z szybkim dostępem...

Siechnice (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

489 855 PLN (11 133 zł/m2)

2
1
44 m2
2025
15704611 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24268115 15704611 Opiekun oferty:Kamil Bogdanowicztel: 602 101 602 Otoczenie nieruchomości: Siechnice to malownicze miasteczko położone tuż przy granicy Wrocławia, stanowiące doskonałą propozycję dla osób pragnących łączyć spokój podmiejskiego życia z szybkim dostępem...

Siechnice (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

699 208 PLN (10 436 zł/m2)

4
1
67 m2
2025
15869324 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27406458 15869324 Otoczenie nieruchomości: Siechnice to malownicze miasteczko położone tuż przy granicy Wrocławia, stanowiące doskonałą propozycję dla osób pragnących łączyć spokój podmiejskiego życia z szybkim dostępem do dużego miasta. Miejscowość wyróżnia się nowoc...

Siechnice (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

1 053 300 PLN (7 802 zł/m2)

5
1
135 m2
2026
15704610 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24268113 15704610 Opiekun oferty:Kamil Bogdanowicztel: 602 101 602 Otoczenie nieruchomości: Siechnice to malownicze miasteczko położone tuż przy granicy Wrocławia, stanowiące doskonałą propozycję dla osób pragnących łączyć spokój podmiejskiego życia z szybkim dostępem...

Siechnice (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

635 191 PLN (10 587 zł/m2)

3
1
60 m2
2025
15872066 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27485317 15872066 Mieszkanie 3-pokojowe z balkonem Stan deweloperski Inwestycja oddana do użytkuSzukasz mieszkania do własnej aranżacji? Dobrze trafiłeś!Współpracuję z wieloma sprawdzonymi deweloperami, dzięki czemu mam dostęp do szerokiej oferty mieszkań z rynku pi...

Siechnice (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

633 835 PLN (10 391 zł/m2)

3
1
61 m2
2026
15656372 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23411297 15656372 2-POKOJOWE MIESZKANIE Z BALKONEM Bez prowizji i podatku PCCW ofercie różne powierzchnie mieszkańMiejsce postojowe i komórka lokatorska w cenie!Planowany termin odbioru: IV kwartał 2025 r.Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 3 -pokojowe o powierzchni 6...

Siechnice (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

635 067 PLN (10 584 zł/m2)

3
-
60 m2
2025
15861481 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27207188 15861481 Bezpośrednio od dewelopera, brak prowizji oraz podatku PCC. Deweloperskie, na zadbanym i funkcjonalnym osiedlu pod Wrocławiem. Planowany odbiór- 2027-02-28. Bestate Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkania w starannie zaprojektowa...

Siechnice (Siechnice) (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

390 586 PLN (11 488 zł/m2)

2
-
34 m2
2026
15845073 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26850319 15845073 BEZPOŚREDNIO od dewelopera , brak prowizji oraz podatku 2% PCC. MIESZKANIA W RÓŻNYM METRAŻU ! BESTATE WROCŁAW oferuje do sprzedaży mieszkanie trzypokojowe o pow. użytkowej 62m.kw. Mieszkanie składa się z dwóch sypialni, sa...

Siechnice (Siechnice) (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

549 500 PLN (8 863 zł/m2)

3
-
62 m2
2025
15866806 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27328511 15866806 Bezpośrednio od dewelopera, brak prowizji oraz podatku PCC. Ostatnie mieszkania z ogródkiem w zielonej i cichej okolicy Siechnic na ogrodzonym kameralnym osiedlu Bestate Nieruchomości oferuje do sprzedaży lokale mieszkalne w bliźnia...

Siechnice (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

684 208 PLN (9 774 zł/m2)

3
-
70 m2
2025
15848025 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26927937 15848025 BEZPOŚREDNIO od dewelopera , brak prowizji oraz podatku 2% PCC. MIESZKANIA W RÓŻNYM METRAŻU. BESTATE WROCŁAW oferuje do sprzedaży mieszkanie czteropokojowe o pow. użytkowej 85,59m.kw. Mieszkanie składa się z trzech sypialni, salonu z a...

Siechnice (Groblice) (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

798 200 PLN (9 391 zł/m2)

4
-
85 m2
2025