• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

na sprzedaż Dolnośląskie Siechnice

Znalezionych ofert: 64

15881433 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie z ogrodem i miejsce parkingowym 27630817 15881433 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie z ogrodem, położone w kameralnym budynku o klasycznej architekturze.Układ pomieszczeń:wiatrołap - 2,27 m²komunikacja - 2,38 m²salon z aneksem kuchennym - 21,79 m²pokój - 8,72 m²pokój - 6,77 m²łazienka - 5,44 m²Doda...

Siechnice (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

498 000 PLN (10 826 zł/m2)

3
1
46 m2
2027
15876333 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Już ostatnie. Gotowe w maju.Blisko plaża, staw. 27535471 15876333 BEZ PROWIZJI I PCCNa sprzedaż komfortowe, bezczynszowe mieszkanie zlokalizowane w kameralnej zabudowie (budynki 4-lokalowe), położone na I piętrze. Szybki termin odbioru - klucze dostępne już w maju!To już ostatnie dostępne mieszkanie!PROMOCJA:Przy z...

Siechnice (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

633 835 PLN (10 391 zł/m2)

3
1
61 m2
2026
15884608 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
4-pokojowe ( komórka i parking w cenie) GOTOWE 27706557 15884608 BEZ PCCBEZ PODATKUGOTOWE DO ODBIORUPolecam atrakcyjne mieszkanie 4-pokojowe (stan deweloperski) usytuowane na nowoczesnym osiedlu w podwrocławskich Siechnicach.Cena obejmuje przynależne miejsce parkingowe i komórkę lokatorską na piętrze, na którym zn...

Siechnice (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

699 208 PLN (10 436 zł/m2)

4
1
67 m2
2026
15840658 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Ostatnie 3-pokojowe (z komórką i parkingiem)GOTOWE 26781996 15840658 BEZ PCCBEZ PODATKUGOTOWE DO ODBIORUPolecam atrakcyjne mieszkanie 3-pokojowe (stan deweloperski) usytuowane na nowoczesnym osiedlu w podwrocławskich Siechnicach.Cena obejmuje przynależne miejsce parkingowe i komórkę lokatorską usytuowana przy mieszkan...

Siechnice (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

635 191 PLN (10 587 zł/m2)

3
1
60 m2
2026
15894104 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27923561 15894104 Otoczenie nieruchomości: Siechnice to malownicze miasteczko położone tuż przy granicy Wrocławia, stanowiące doskonałą propozycję dla osób pragnących łączyć spokój podmiejskiego życia z szybkim dostępem do dużego miasta. Miejscowość wyróżnia się nowoc...

Siechnice (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

1 258 761 PLN (9 683 zł/m2)

5
2
130 m2
2027
15758869 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25332860 15758869 Opiekun oferty:Kamil Bogdanowicztel: 602 101 602 Otoczenie nieruchomości: Siechnice to malownicze miasteczko położone tuż przy granicy Wrocławia, stanowiące doskonałą propozycję dla osób pragnących łączyć spokój podmiejskiego życia z szybkim dostępem...

Siechnice (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

610 575 PLN (10 009 zł/m2)

3
1
61 m2
2026
15707835 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24327778 15707835 Opiekun oferty:Kamil Bogdanowicztel: 602 101 602 Otoczenie nieruchomości: Siechnice to malownicze miasteczko położone tuż przy granicy Wrocławia, stanowiące doskonałą propozycję dla osób pragnących łączyć spokój podmiejskiego życia z szybkim dostępem...

Siechnice (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

489 855 PLN (11 133 zł/m2)

2
1
44 m2
2025
15704611 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24268115 15704611 Opiekun oferty:Kamil Bogdanowicztel: 602 101 602 Otoczenie nieruchomości: Siechnice to malownicze miasteczko położone tuż przy granicy Wrocławia, stanowiące doskonałą propozycję dla osób pragnących łączyć spokój podmiejskiego życia z szybkim dostępem...

Siechnice (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

699 208 PLN (10 436 zł/m2)

4
1
67 m2
2025
15869324 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27406458 15869324 Otoczenie nieruchomości: Siechnice to malownicze miasteczko położone tuż przy granicy Wrocławia, stanowiące doskonałą propozycję dla osób pragnących łączyć spokój podmiejskiego życia z szybkim dostępem do dużego miasta. Miejscowość wyróżnia się nowoc...

Siechnice (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

1 053 300 PLN (7 802 zł/m2)

5
1
135 m2
2026
15704610 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24268113 15704610 Opiekun oferty:Kamil Bogdanowicztel: 602 101 602 Otoczenie nieruchomości: Siechnice to malownicze miasteczko położone tuż przy granicy Wrocławia, stanowiące doskonałą propozycję dla osób pragnących łączyć spokój podmiejskiego życia z szybkim dostępem...

Siechnice (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

635 191 PLN (10 587 zł/m2)

3
1
60 m2
2025
15872066 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27485317 15872066 Mieszkanie 3-pokojowe z balkonem Stan deweloperski Inwestycja oddana do użytkuSzukasz mieszkania do własnej aranżacji? Dobrze trafiłeś!Współpracuję z wieloma sprawdzonymi deweloperami, dzięki czemu mam dostęp do szerokiej oferty mieszkań z rynku pi...

Siechnice (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

633 835 PLN (10 391 zł/m2)

3
1
61 m2
2026
15656372 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23411297 15656372 2-POKOJOWE MIESZKANIE Z BALKONEM Bez prowizji i podatku PCCW ofercie różne powierzchnie mieszkańMiejsce postojowe i komórka lokatorska w cenie!Planowany termin odbioru: IV kwartał 2025 r.Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 3 -pokojowe o powierzchni 6...

Siechnice (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

635 067 PLN (10 584 zł/m2)

3
-
60 m2
2025