• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

na sprzedaż Dolnośląskie Wrocław Krzyki

Znalezionych ofert: 529

15734584 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 24841405 15734584 Opiekun ofertySabrina Przybyłtel. 602 101 602Kawalerka o powierzchni 34,14 m, wykończona w bardzo dobrym standardzie, idealna pod inwestycję.Otoczenie nieruchomości:- w okolicy znajdują się liczne sklepy, usługi, kawiarnie oraz restauracje,- przystan...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

585 000 PLN (17 206 zł/m2)

1
-
34 m2
2012
15676696 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23776163 15676696 Opiekun oferty:Emilian Janusz602-101-602Responsible agent speaks EnglishOferta dostępna tylko w SDP NieruchomościCena do negocjacjiPodstawowe informacje:Apartament o powierzchni 53 m2, na 12 piętrze, 2 pokoje, z ładnym widokiem, zaadaptowany na małe ...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 690 000 PLN (31 887 zł/m2)

2
2
53 m2
2007
15588777 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 21940283 15588777 Narożne 3-pokojowe mieszkanie z największym ogródkiem w nowej inwestycji deweloperskiej na Brochowie.Opiekun oferty:Justyna AdamiakNr licencji PFRON 28305tel. 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Brochów to jedno z najszybciej rozwijających się osiedli...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

749 000 PLN (14 132 zł/m2)

3
-
53 m2
2024
15834274 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26809199 15834274 Zapraszam do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego, przestronnego mieszkania, z balkonem tuż przy południowej granicy Wrocławia, w nowo oddanej do użytku inwestycji.Opiekun oferty:Marta Woźniczka-OpuchlikNr. licencji PFRN 23867Otoczenie nieruchomości:...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

667 776 PLN (9 405 zł/m2)

4
1
71 m2
2025
15882546 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27668824 15882546 LOKAL USŁUGOWY POWSTAŃCÓW ŚLĄSKICH HALLERALokal usługowy na parterze, wejście od podwórka, składa się z dwóch pomieszczeń oraz łazienki. Opiekun oferty:Magdalena Borońskatel. 602 101 602Lokal w bardzo dobrym stanie technicznym, o powierzchni ok. 40 ...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

385 000 PLN (14 259 zł/m2)

2
-
27 m2
1937
15884162 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27696032 15884162 Opiekun oferty:Tomasz Leiman602 101 602Sprzedaż wyjątkowego i niepowtarzalnego apartamentu z widokiem na Wrocław- apartament na 16 kondygnacji inwestycja Archicom Powstańców 7D powierzchnia 76,54 mkw - miejsce postojowe w garażu podziemnymKwota już w...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 851 829 PLN (24 366 zł/m2)

4
2
76 m2
2027
15879291 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27612562 15879291 2-pokojowe mieszkanie z tarasem 50,25 m2 PartyniceOpiekun oferty:Daniel Matoszyn+48 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Mieszkanie znajduje się na pograniczu Partynic i Ołtaszyna w jednej z bardziej funkcjonalnych części Wrocławia do codziennego życ...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

639 000 PLN (12 780 zł/m2)

2
1
50 m2
2006
15888510 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27814985 15888510 Opiekun oferty: Konrad Rakowiecki tel. 602 101 602Rozkładowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 52,88 m2 (ponad 60 m2 po podłodze), położone na drugim piętrze (ostatnim) w budynku przy ul. Krzyckiej. .Otoczenie nieruchomości:Lokalizacja mieszkania to...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

450 000 PLN (8 654 zł/m2)

3
1
52 m2
1935
15867267 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27343121 15867267 Opiekun oferty:Jakub Kruszyńskitel. 602 101 602Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 5-pokojowe, zlokalizowane przy ul. Zielińskiego we Wrocławiu. Nieruchomość idealna zarówno jako inwestycja pod wynajem, jak i do zamieszkania.Otoczenie nieruchomości:M...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

967 839 PLN (12 098 zł/m2)

5
2
80 m2
1920
15859834 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27176748 15859834 Opiekun oferty:Jacek Mamińskilic. PFRN 30802tel. 602 101 602Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania 2-pokojowego z balkonem w budynku z windą. Układ pomieszczeń:- Przedpokój- Salon z aneksem kuchennym- Sypialnia- Łazienka z wc- BalkonOtoczeni...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

499 000 PLN (17 821 zł/m2)

2
1
28 m2
2013
15851772 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27019913 15851772 Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania - przysłowiowe trzy kroki od centrum.Opiekun oferty:Mariusz Lesickitel. 602 101 602 WYŁĄCZNIE W SDP NIERUCHOMOŚCI!Otoczenie nieruchomości:Mieszkanie zlokalizowane jest przy ul. Tadeusza Zie...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

730 000 PLN (13 036 zł/m2)

3
1
56 m2
1969
15867314 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27343974 15867314 Opiekun oferty: Kamil Swatowskitel. 602 101 602 Tylko w SDP Nieruchomości!Otoczenie nieruchomości:Mieszkanie przy ul. Krynickiej to lokalizacja, w której wszystko masz pod ręką. Osiedle jest kompletnie zagospodarowane sklepy (Ferio Gaj, Kaufland, Bie...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

750 000 PLN (14 423 zł/m2)

3
2
52 m2
1980