• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

na sprzedaż Dolnośląskie Wrocław Krzyki

Znalezionych ofert: 531

15851772 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27019913 15851772 Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania - przysłowiowe trzy kroki od centrum.Opiekun oferty:Mariusz Lesickitel. 602 101 602 WYŁĄCZNIE W SDP NIERUCHOMOŚCI!Otoczenie nieruchomości:Mieszkanie zlokalizowane jest przy ul. Tadeusza Zie...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

730 000 PLN (13 036 zł/m2)

3
1
56 m2
1969
15867314 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27343974 15867314 Opiekun oferty: Kamil Swatowskitel. 602 101 602 Tylko w SDP Nieruchomości!Otoczenie nieruchomości:Mieszkanie przy ul. Krynickiej to lokalizacja, w której wszystko masz pod ręką. Osiedle jest kompletnie zagospodarowane sklepy (Ferio Gaj, Kaufland, Bie...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

750 000 PLN (14 423 zł/m2)

3
2
52 m2
1980
15856514 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27091897 15856514 3-pokojowe, narożne mieszkanie z klimatyzacją o powierzchni 73,1 m, położone na ostatnim 3 piętrze w inwestycji Cztery Pory Roku przy ul. Wagnera.Opiekun ofertyNatalia SobczyńskaNumer licencji PFRN 31446tel. 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Mieszka...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

877 000 PLN (12 014 zł/m2)

3
1
73 m2
2011
15850607 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26999883 15850607 3-pokojowe, dwupoziomowe mieszkanie 73 m 2x Balkon 2x Garderoba Opiekun ofertyDaniel Gutowskilicencja PFRN nr 31347tel. +48 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Mieszkanie znajduje się przy ul. Porannej w spokojnej, uporządkowanej części miasta z ni...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

799 000 PLN (11 097 zł/m2)

3
2
72 m2
2000
15871296 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27464012 15871296 Opiekun oferty:Sabrina Przybyłtel. 602 101 602Nowoczesne mieszkanie na Krzykach z 2016 roku. Doskonała propozycja dla tych którzy cenią komfort oraz bliskość centrum miasta i otaczającej przyrody.Układ pomieszczeń:- Salon z aneksem kuchennym ok. 24.7...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

770 000 PLN (13 750 zł/m2)

2
-
56 m2
2016
15870650 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27435030 15870650 OPIEKUN OFERTY:Jakub Choja602 101 602Słoneczne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 54 m, położone w zielonej części Wrocławia, z szybkim dostępem do centrum miasta.Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość zlokalizowana na osiedlu Borek. W najbliższej...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

665 000 PLN (12 315 zł/m2)

3
-
54 m2
1980
15870271 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27424662 15870271 Opiekun oferty:Natalia Olejnik tel.602 101 602Na sprzedaż przestronne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 52,6 m, zlokalizowane w centrum Wrocławia, w bezpośrednim sąsiedztwie Sky Tower.To idealna propozycja dla osób ceniących wygodę miejskiego...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

654 000 PLN (12 577 zł/m2)

2
1
52 m2
1980
15859833 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27176749 15859833 Opiekun oferty:Anna HudakJeśli marzysz o jasnym, wygodnym i starannie zaaranżowanym mieszkaniu? Koniecznie sprawdź tę ofertę.Mieszkanie z jasną otwartą kuchnią, położone na pierwszym piętrze w kameralnej inwestycji Develi w zielonej dzielnicy Wojszyc...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

759 000 PLN (15 180 zł/m2)

2
1
50 m2
2019
15853440 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27051079 15853440 Przestronne, dwupoziomowe mieszkanie z ogrodem i tarasem położone w spokojnej części Jagodna. Cena dotyczy mieszkania w stanie deweloperskim.Opiekun oferty:Kamil Morkatel. 602 101 602Otoczenie nieruchomościInwestycja położona jest na rozwijającym się...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

889 568 PLN (10 848 zł/m2)

4
2
82 m2
2026
15877049 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27562116 15877049 Opiekun oferty:Kamil Morka602 101 602Nowoczesne, funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie położone w atrakcyjnej części miasta, idealne do zamieszkania.Lokalizacja:Inwestycja znajduje się w dynamicznie rozwijającej się części miasta, z bardzo dobrym dostę...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

646 350 PLN (15 031 zł/m2)

2
1
43 m2
2026
15869174 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27403011 15869174 OPIEKUN OFERTY:Weronika Woźniaktel. 602 101 602Nr licencji PFRN 30960Zapraszam do zapoznania się z ofertą nieruchomości na sprzedaż wyjątkowego mieszkania o powierzchni 55,99 m, zlokalizowanego w prestiżowej, nowo oddanej inwestycji Południk 17. Mies...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 015 729 PLN (18 468 zł/m2)

3
1
55 m2
2026
15869175 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27403010 15869175 OPIEKUN OFERTY: Weronika Woźniak tel. 602 101 602 Nr licencji PFRN 30960Prezentujemy wyjątkową nieruchomość o powierzchni 39,26 m, łączącą wielkomiejski styl z kameralnym komfortem. Lokal znajduje się w prestiżowej inwestycji Południk 17 z 2026 roku....

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

835 055 PLN (21 412 zł/m2)

2
1
39 m2
2026