• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

na sprzedaż Dolnośląskie

Znalezionych ofert: 4 766

14722374 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 48776 14722374 Opiekun oferty:TOMASZ LEIMANNr Licencji PFRN 28679tel: 602 101 602OTOCZENIE NIERUCHOMOŚCI:Nieruchomość znajduje się w kamienicy, która została podzielona na trzy odrębne mieszkania. Miejscowość w której znajduje się mieszkanie jest pięknie otoczona l...

Osola (Dolnośląskie, gm. Oborniki Śląskie)

899 000 PLN (7 886 zł/m2)

4
-
114 m2
1930
14712720 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 48566 14712720 Opiekun nieruchomości:Robert Kordowskitelefon 602 101 6024-pokojowe, dwustronne, jasne mieszkanie o powierzchni 93 m2 + strych 60 m2 + 18m2 przedpokój z klatką schodową + 26m2 pomieszczenie gospodarcze, położone na piętrze domu na Krzykach.Otoczenie ...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

999 000 PLN (6 244 zł/m2)

4
-
160 m2
1916
14680669 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 47699 14680669 Opiekun oferty:Emilian Janusz, tel: 602 101 602 Podstawowe informacje:Lokal usługowy o powierzchni 50,00 m2, z witrynami, wejściem prosto z ulicy, w centrum najmodniejszego osiedla mieszkaniowego we Wrocławiu.Bezproblemowa zgoda na sprzedaż alkoholu....

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

784 000 PLN (15 680 zł/m2)

3
-
50 m2
2019
14678457 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 47670 14678457 DZIAŁKI W JANISZOWIE W SĄSIEDZTWIE LASÓW DOLINY BARYCZY, Z POZWOLENIEM NA BUDOWĘ I PROJEKTEM ORAZ ŚWIATŁOWODEM. OFERTA TYLKO W BIURZE SDP NIERUCHOMOŚCI!!! ZAPRASZAM!Opiekun oferty Magdalena BorońskaSDP Nieruchomości602101602LOKALIZACJA.Działka położo...

Janiszów (Dolnośląskie, gm. Trzebnica)

211 640 PLN

-
-
1924 m2
-
15600509 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22197894 15600509 Mieszkanie z 3 osobnymi kawalerkami!Gotowe do wprowadzenia!Opiekun oferty:Łukasz Szajkowskitel. 602 101 602Układ pomieszczeń:- Kawalerka 1 - 32.28 m2,- Kawalerka 2 - 26.50 m2,- Kawalerka 3 - 16.74 m2,- Przedpokój - 7.69 m2.Najważniejsze informacje:- ...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 148 783 PLN (13 841 zł/m2)

3
-
83 m2
2019
15589858 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 21972404 15589858 Opiekun oferty:Robert KordowskiTel.: 602-101-602Informacja podstawowe:Działka budowlana o pow. 877 m2 w Lisowicach przy ul. Jaśminowej. Prąd, wodociąg i kanalizacja na terenie działki. Główne atuty działki:- regularny kształt,- cisza,- dojazd prywatn...

Piotrowice (Dolnośląskie, gm. Kostomłoty)

219 000 PLN

-
-
877 m2
-
15589259 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 21956094 15589259 Komfortowy, przestronny dom z dużą działką położony w miejscowości położonej w południowej części Wrocławia, Mędłów.Powierzchnia: dom około 250 m, działka 536 mOpiekun nieruchomości: Sebastian Święcickitel. 602 101 602W skład domu wchodzą następujące...

Mędłów (Dolnośląskie, gm. Żórawina)

1 588 000 PLN (8 921 zł/m2)

5
2
178 m2
2008
15584970 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 21876612 15584970 Opiekun Oferty:Patryk CiepielewskiTel: +48 602-101-602Pośrednik Obrotu NieruchomościamiNr Licencji PFRN 29563Oferowana nieruchomość składa się z dwóch kamienic, które znajdują się w sercu rynku w Polkowicach. Całkowita powierzchnia obu kamienic wynos...

Polkowice (Dolnośląskie, gm. Polkowice)

3 000 000 PLN (5 871 zł/m2)

8
-
511 m2
-
15583169 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 21841593 15583169 Wyłączny Opiekun oferty: Jakub WantrychLicencja PFRN 30928tel. 602 101 602Działka usługowa o łącznej powierzchni 6026 m2 zlokalizowana w Świętej Katarzynie (Gmina Siechnice) przy ul. Generała Dąbrowskiego.Najważniejsze informacje:- Media w działce (w...

Święta Katarzyna (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

2 400 000 PLN

-
-
6026 m2
-
15579155 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 21738313 15579155 Opiekun Oferty:Jarosław Biegańskitel. 602 101 602Mieszkanie dwupokojowe na Biskupinie! Otoczenie nieruchomości:Mieszkanie znajduje się na prestiżowym osiedlu Biskupin. W budynku z lat 30 XX-wieku. Umiejscowione na parterze o orientacji okien wschód-z...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

450 000 PLN (12 500 zł/m2)

2
-
36 m2
1930
15572845 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 21598132 15572845 Wyłączny Opiekun oferty: Jakub WantrychLicencja PFRN 30928tel. 602 101 602Działka rolna o łącznej powierzchni 3264 m2 położona we Wrocławiu (Psie Pole - Pawłowice) w spokojnej ulicy na uboczu, kilka kroków od Stawu Pawłowickiego.Najważniejsze informa...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

979 200 PLN

-
-
3264 m2
-
15568587 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 21528266 15568587 Dominika Kasprzyk-TądelSpecjalista ds. nieruchomościTel: 602-101-602Polecam piękny dom o powierzchni 332m2 z działką 5236m2 z prywatnym kortem tenisowym i basenem. Dom znajduje się w Tyńcu Małym (gmina Kobierzyce). Świetny dojazd do Wrocławia, jak ró...

Tyniec Mały (Dolnośląskie, gm. Kobierzyce)

3 997 000 PLN (12 039 zł/m2)

7
-
332 m2
1990