• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

na sprzedaż Dolnośląskie

Znalezionych ofert: 4 800

15565913 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 21468143 15565913 Opiekun oferty:Dominika Tądel (Kasprzyk)Tel.: 602-101-602Przedstawiam Państwu lokale biurowo-usługowe w prestiżowej lokalizacji przy ulicy Księcia Witolda w zabytkowym spichelrzu o powierzchni 300m2.Opis lokalizacji:Z uwagi na usytuowanie lokalu, prz...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

4 305 000 PLN (16 245 zł/m2)

11
-
265 m2
-
15553219 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 21043697 15553219 Opiekun oferty:Barbara Bobertel. 602 101 602Nowe mieszkanie z 2021 roku w Centrum na Kępie Mieszczańskiej.Małe 2 pokoje w pełnym wyposażeniu, gotowe do zamieszkania. Układ pomieszczeń:- pokój z aneksem kuchennym 15 m2- sypialnia 10 m2- Łazienka 3,62 ...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

729 350 PLN (20 260 zł/m2)

2
-
36 m2
2024
15539498 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 20814495 15539498 Opiekun OfertyRobert Kordowskitel. 602 101 602Piękne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,96 m2, zlokalizowane w budynku OVO. OTOCZENIE NIERUCHOMOŚCI:Doskonała lokalizacja zapewni szybki i łatwy dostęp do wielu punktów handlowych, usługowych oraz i...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 199 000 PLN (22 204 zł/m2)

2
-
54 m2
2016
15538815 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 20791585 15538815 Opiekun oferty: Konrad Rakowiecki tel. 602 101 602Elegancki apartament o powierzchni 52,41 m2 mieści się na drugim piętrze nowoczesnego apartamentowca w prestiżowej lokalizacji na Starym Mieście.Otoczenie nieruchomości:To miejsce, które tętni życiem!...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

900 000 PLN (17 308 zł/m2)

2
-
52 m2
2013
15529047 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 20580523 15529047 OPIEKUN OFERTY:Jakub Choja602 101 602Funkcjonalne mieszkanie o powierzchni ok. 50m2, położone w spokojnej, zielonej części Muchoboru Wielkiego.Idealne dla pary, małej rodziny lub jako inwestycja pod wynajem.Otoczenie nieruchomości:Osiedle zapewnia ci...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

615 000 PLN (12 300 zł/m2)

2
-
50 m2
2001
15526624 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 20519942 15526624 Opiekun oferty:Krzysztof Dudektel. 602 101 602Nowe mieszkanie w centrum miasta na Kępie Mieszczańskiej.1 pokojowe mieszkanie z pełnym wyposażeniem łazienka i aneks kuchenny zachodnia wystawa okien gotowe do zamieszkania.Otoczenie nieruchomościMiesz...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

619 310 PLN (19 353 zł/m2)

1
-
32 m2
2019
15522660 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 20452882 15522660 Opiekun oferty: Katarzyna FlendrichNr Licencji PFRN Nr 28425tel. 602 101 602Przedstawiam Państwu przestronny apartament na sprzedaż, zlokalizowany w samym sercu Kłodzka, na Rynku. Ta elegancka nieruchomość to doskonała okazja dla osób poszukujących k...

Kłodzko (Dolnośląskie, gm. Kłodzko)

999 999 PLN (8 130 zł/m2)

3
-
123 m2
1996
15481784 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 19526574 15481784 Opiekun oferty:Krzysztof Dudektel. 602 101 602Nowe 3-pokojowe mieszkanie z 2019 roku, położone w centrum miasta na Kępie Mieszczańskiej.Wyposażone, gotowe do zamieszkania od zaraz.OTOCZENIE NIERUCHOMOŚCIKępa Mieszczańska to atrakcyjna lokalizacja z n...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 153 637 PLN (15 382 zł/m2)

3
-
75 m2
2019
15463523 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 19134396 15463523 Aleksandra DzielnickaSDP Nieruchomościtel. 602 101 6021,150 mln NOWA CENA Zapraszam do zapoznania się się z ofertą sprzedaży obiektu usługowego charakterze produkcyjnym magazynowym handlowymwarsztatowym.Najważniejsze informacje:- nieruchomość położon...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 150 000 PLN (5 476 zł/m2)

11
-
210 m2
2023
15458241 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 19019246 15458241 Opiekun oferty:Jakub Kruszyńskitel. 602 101 602Jedyna taka oferta na rynku! Ekskluzywy apartament w inwestycji Upper House!Otoczenie inwestycji:Mieszkanie przy ul. Walońskiej to świetna propozycja dla osób, które szukają komfortu życia w centrum Wroc...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 500 637 PLN (23 087 zł/m2)

3
-
65 m2
2026
15442330 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 18653589 15442330 OPIEKUN OFERTYDominika Tądel (Kasprzyk)Tel.: 602 101 602Polecam Państwu lokal usługowy na zakup przy ulicy Świętego Mikołaja.Lokalizacja:Z uwagi na usytuowanie lokalu, przy samej nieruchomości znajduje się szeroki węzeł komunikacyjny (autobus, tramwa...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 340 895 PLN (11 866 zł/m2)

3
-
113 m2
-
15441279 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 18627804 15441279 Nowoczesny pensjonat przy szlaku turystycznym w Sobótce do sprzedania lub wynajęcia!Opiekun oferty:Justyna Adamiak Licencja zawodowa nr 28305tel. 602 101 602Opis nieruchomości:Obiekt położony na działce o powierzchni 2680 arów w otoczeniu lasów. Nowo...

Sobótka (Dolnośląskie, gm. Sobótka)

6 000 000 PLN (10 084 zł/m2)

11
-
595 m2
2023