• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

na sprzedaż Dolnośląskie

Znalezionych ofert: 4 799

15472554 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 19344151 15472554 Opiekun oferty:Barbara Bobertel. 602 101 602Nowe mieszkanie z 2024 roku w Centrum na Kępie Mieszczańskiej.Kawalerka w pełnym wyposażeniu, gotowe do zamieszkania. Układ pomieszczeń:- pokój z aneksem kuchennym 24,2 m2- sypialnia 9.81m2- Łazienka 3,62 m...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

784 981 PLN (21 216 zł/m2)

2
-
37 m2
2024
15441590 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 18635476 15441590 Opiekun nieruchomości:Magdalena Borońskatelefon 602 101 602Kamienica w stanie do własnej aranżacji! Możliwość podziału na szesnaście mieszkań!Otoczenie nieruchomości:Świdnica opiera się na przemyśle, usługach oraz turystyce. Miasto jest siedzibą wiel...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

1 500 000 PLN (2 377 zł/m2)

11
-
631 m2
-
15343277 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 16322739 15343277 Mieszkanie gotowe do wejścia.Powierzchnia lokalu wraz z powierzchnią pomieszczeń przynależnych - 48,11 m2.Opiekun oferty:Justyna AdamiakPośrednik w Obrocie NieruchomościamiNr Licencji PFRN 28305tel. 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Mieszkanie mieśc...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

643 000 PLN (13 978 zł/m2)

3
-
46 m2
1980
15342740 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 16306366 15342740 Wyłączny Opiekun oferty:Jakub Wantrych602 101 602*Oferta dostępna tylko w SDP NieruchomościPodstawowe informacje:Działka przemysłowa oznaczona symbolem Ba - tereny przemysłowe, położona jest przy ul. Bolesława Krzywoustego, głównej wschodniej arterii...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

5 899 000 PLN

-
-
2500 m2
-
15272657 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 14393915 15272657 Opiekun oferty:Emilian JanuszTel.: 602-101-602Nieruchomość składająca się z trzech działek o łącznej powierzchni 7657 m2, o następującym przeznaczeniu w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego:1) przeznaczenie podstawowe teren łąk i pastwis...

Oleśnica (Dolnośląskie, gm. Oleśnica)

1 299 000 PLN

-
-
7657 m2
-
15107445 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 9970324 15107445 Opiekun oferty:Emilian JanuszTel.: 602-101-602Podstawowe informacje: - powierzchnia: 3818 m2- Siechnice, gm. Siechnice- działka nr 741- MPZP: budowlanaOdległość od granic Wrocławia: 5 kmUzbrojenie:Prąd: doprowadzony do działek sąsiednichWoda: doprowa...

Siechnice (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

1 145 400 PLN

-
-
3818 m2
-
15085244 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 9279093 15085244 Opiekun oferty: Jakub Kruszyńskitel. 602 101 602Zachęcam do zapoznania się z ofertą domu wolnostojącego o powierzchni całkowitej 260 m2 położony na działce o powierzchni 800 m2 w miejscowości Bielany Wrocławskie.Dom jest wynajęty przez agencje pracy ...

Bielany Wrocławskie (Dolnośląskie, gm. Kobierzyce)

2 300 000 PLN (8 846 zł/m2)

12
-
260 m2
1990
15057660 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 8463485 15057660 GRUNT POŁOŻONY W PÓŁNOCNO-ZACHODNIEJ CZĘŚCI MIASTA KŁODZKA.Opiekun oferty:Sebastian Święcickitel. 602 101 602LOKALIZACJA:Działka znajduje się w miejscowości Kłodzko.PARAMETRY:Działka niezabudowana o powierzchni 9124 m2.MEDIA:- prąd- woda Rekomendacja...

Kłodzko (Dolnośląskie, gm. Kłodzko)

1 660 568 PLN

-
-
9124 m2
-
15035240 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 7555216 15035240 Opiekun oferty Konrad Rakowieckitel. 602 101 602 Wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok. 190m2, położony blisko centrum, na spokojnej ulicy, blisko terenów zielonych.Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość położona jest w spokojnej okoli...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 750 000 PLN (9 211 zł/m2)

5
-
190 m2
1932
14994074 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 6293123 14994074 Opiekun oferty:Tomasz LeimanNr Licencji PFRN 28679tel: 602 101 602OFERTA WYŁĄCZNIE W SDP NIERUCHOMOŚCINa sprzedaż działający lokal gastronomicznyBlisko centrum WrocławiaOtoczenie nieruchomości:Lokal znajduje się przy ulicy Cybulskiego we Wrocławiu. B...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 450 000 PLN (21 121 zł/m2)

5
-
116 m2
1890
14739583 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 48842 14739583 Opiekun oferty:Maciej Suwała tel. 602 101 602Dom wolnostojący w Sławoszowicach o powierzchni 216 m2, świeżo po remoncie dla dużej rodziny. Otoczenie nieruchomości:Dom znajduję się w Sławoszowicach wsród zabudowy jednorodzinnej, niespełna 3 km od Mili...

Milicz (Dolnośląskie, gm. Milicz)

919 000 PLN (4 255 zł/m2)

6
-
216 m2
1989
14722307 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 48780 14722307 Lokal użytkowy na Starym MieścieOpiekun oferty:Katarzyna Flendrichtel:602 101 602Zapraszam do zapoznania się z ofertą lokalu użytkowego z przeznaczeniem pod usługi biurowe, handlowe, usługowe np. finansowe, doradcze.* Cena 786 500 zł nettoOtoczenie n...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

786 500 PLN (9 253 zł/m2)

6
-
85 m2
1992