• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

na sprzedaż Dolnośląskie

Znalezionych ofert: 4 796

14739583 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 48842 14739583 Opiekun oferty:Maciej Suwała tel. 602 101 602Dom wolnostojący w Sławoszowicach o powierzchni 216 m2, świeżo po remoncie dla dużej rodziny. Otoczenie nieruchomości:Dom znajduję się w Sławoszowicach wsród zabudowy jednorodzinnej, niespełna 3 km od Mili...

Milicz (Dolnośląskie, gm. Milicz)

919 000 PLN (4 255 zł/m2)

6
-
216 m2
1989
14722307 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 48780 14722307 Lokal użytkowy na Starym MieścieOpiekun oferty:Katarzyna Flendrichtel:602 101 602Zapraszam do zapoznania się z ofertą lokalu użytkowego z przeznaczeniem pod usługi biurowe, handlowe, usługowe np. finansowe, doradcze.* Cena 786 500 zł nettoOtoczenie n...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

786 500 PLN (9 253 zł/m2)

6
-
85 m2
1992
14712288 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 47989 14712288 Opiekun oferty: Konrad Rakowiecki tel. 602 101 602BudynekZadbana kamienica w oficynie druga linia zabudowyw podwórku w okolicy Placu Świętego Macieja. Budynek w kształcie litery L.W 2018 roku budynek przeszedł gruntowny remont; elewacji, wnętrza, dac...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

12 000 000 PLN (6 000 zł/m2)

11
-
2000 m2
-
14706942 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 47949 14706942 Agent: Emilian JanuszTel: 602 101 602 Działka na peryferiach Ramiszowa kWrocławia, w gminie Długołęka.Przeznaczenie działki w SZP: MN1Przeznaczenie działki w MPZP: RP2Klasyfikacja gruntu: Klasa VCena do negocjacji. Zapraszam do kontaktu.Agent: Emilia...

Ramiszów (Dolnośląskie, gm. Długołęka)

967 500 PLN

-
-
15000 m2
-
14681349 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 47725 14681349 Zapraszam na prezentację oraz do zakupu nowoczesnego Apartamentu w SKY TOWER.Opiekun oferty:Marta Woźniczka-OpuchlikNr. licencji PFRN 23867tel. 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Inwestycja Sky Tower zlokalizowana jest w okolicach nowego centrum bizn...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 500 000 PLN (33 019 zł/m2)

3
-
106 m2
2012
15590423 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 21978543 15590423 Opiekun oferty: Konrad Rakowiecki tel. 602 101 602Elegancki apartament o powierzchni 42,50 m2 mieści się na pierwszym piętrze bloku przy Placu Nowy Targ.Otoczenie nieruchomości:Okolica mimo położenia w sercu miasta jest spokojna. To idealne miejsce d...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

777 000 PLN (18 500 zł/m2)

3
-
42 m2
1961
15562873 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 21385294 15562873 Opiekun oferty:Sebastian Święcickitel: 602 101 602 Wolnostojący dom z dużym ogrodem na Północy Wrocławia. Nieruchomość zlokalizowana w spokojnej okolicy pośród niskiej zabudowy jednorodzinnej. W bliskim otoczeniu od nieruchomości znajdują się szkoły,...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 399 000 PLN (5 781 zł/m2)

5
-
242 m2
1974
15558796 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 21262220 15558796 Opiekun oferty:Barbara Bober602 101 602Nowocześnie wykończony dom w zabudowie bliźniaczej na Osiedlu Malowniczym.Otoczenie nieruchomości:Ulica Wąsowicza, położona na Osiedlu Malowniczym- Marszowice, w pobliżu zabytkowej Leśnicy, charakteryzuje się sp...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 790 000 PLN (10 529 zł/m2)

4
-
170 m2
2017
15557929 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 21217530 15557929 Opiekun oferty:Krzysztof Dudek602 101 602Wynajęte z comiesięcznym przychodem dla właściciela. 3-pokojowe, w rozkładzie. Ponad 45 000 zł przychodu rocznie.OTOCZENIE NIERUCHOMOŚCIKamienica położona jest przy ul. Kleczkowskiej na rewitalizowanym i tętni...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

494 999 PLN (12 073 zł/m2)

3
1
41 m2
1908
15554538 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 21081005 15554538 Opiekun oferty:Maciej SuwałaNr Licencji PFRN 28424tel. 602 101 602Przekształć swoje marzenia o idealnym domu w rzeczywistość! Oferujemy nowoczesny dom w Kiełczówku koło Wrocławia, który zachwyca swoim stylem i funkcjonalnością. Otoczenie nieruchomośc...

Kiełczówek (Dolnośląskie, gm. Długołęka)

1 200 000 PLN (10 526 zł/m2)

4
-
114 m2
2024
15554485 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 21079882 15554485 Opiekun oferty:Maciej SuwałaNr Licencji PFRN 28424tel. 602 101 602Słoneczny skrajny szereg z czterema pokojami i dużym ogrodem w budynku z 2024 roku !!Garaż w bryle budynku20 min autem do Placu GrunwaldzkiegoOtoczenie nieruchomości:Niska zabudowa bli...

Kiełczów (Dolnośląskie, gm. Długołęka)

1 250 000 PLN (10 965 zł/m2)

4
-
114 m2
2024
15553529 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 21050269 15553529 Opiekun oferty:Maciej SuwałaPośrednik w Obrocie NieruchomościamiLicencja nr 28424Tel: 602 101 602 Podstawowe informacje:2-pokojowe mieszkanie, 42 m2, w centrum miasta, balkon, miejsce parkingowe w garażu podziemnym. Budynek z 2022 roku. Wykończone w ...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

749 000 PLN (17 833 zł/m2)

2
-
42 m2
2022