• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

na sprzedaż Dolnośląskie Wroclaw

Znalezionych ofert: 1 866

15798305 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26165908 15798305 Prezentuje na sprzedaż komfortowe, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 58 m², zlokalizowane przy ulicy Ładnej we Wrocławiu – w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic miasta, w sąsiedztwie Placu Grunwaldzkiego i Politechniki Wrocławskiej. To...

Wrocław (Śródmieście), Ładna

800 000 PLN (13 769 zł/m2)

2
1
58.1 m2
1992
15724031 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24650452 15724031 Opiekun oferty: WIOLETTA GRZESIAKtel. 602 101 602Nr Licencji PFRN 2258Oferta wyłącznie w SDP NieruchomościPolecam na sprzedaż śliczne mieszkanie 2-pokojowe z osobną kuchnią i dużym balkonem na Klecinie.Lokal całkowicie wyposażony i urządzony w wysoki...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

599 000 PLN (15 763 zł/m2)

2
-
38 m2
2020
15877945 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27585988 15877945 Opiekun oferty:Emilian JanuszLicencja nr 28295Certyfikat Land Deweloper nr 222 Tel: 602-101-602OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W SDP NIERUCHOMOŚCIDZIAŁKA SPRZEDANAPodstawowe informacje:Działka budowlana przy ul. Klasztornej na wrocławskich Wojszycach, o powier...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

765 000 PLN

-
-
765 m2
-
15890692 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27883126 15890692 2 pok Sky TowerGajowickapiwnicabalkon Loggia!Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie z balkonem typu loggia położone przy ul. Gajowickiej – w bezpośrednim sąsiedztwie Sky Tower i z szybkim dojazdem do Rynku. To świetna propozycja zarówno do zamieszkania, ...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

434 999 PLN (14 032 zł/m2)

2
1
31 m2
1980
15890689 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27883123 15890689 Na sprzedaż – przestronna kawalerka z osobną kuchnią 39 m² + piwnica ul. Zdrowa Na sprzedaż funkcjonalna i jasna kawalerka o powierzchni 39 m² z dodatkową piwnicą (4,2 m²), położona na 2. piętrze w zadbanym budynku przy ul. Zdrowej. Mieszkanie stan...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

508 999 PLN (12 886 zł/m2)

1
1
39.5 m2
1970
15890688 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27883122 15890688 Na sprzedaż 77 m² po generalnym remoncie + ogródek 1 piętro AGD W CENIENa sprzedaż jasne, przestronne mieszkanie o powierzchni 77 m², po generalnym remoncie wykonanym od stanu gołych ścian. Lokal znajduje się na 1. piętrze kameralnego, dwupiętrowego...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

864 954 PLN (11 161 zł/m2)

3
1
77.5 m2
1930
15890687 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27883121 15890687 Duży dom wolnostojący z pięknym ogrodem Karłowice garaż dwustanowiskowy Ulica Jana Karpińskiego – Karłowice, Wrocław Na sprzedaż przestronny, wolnostojący dom położony w jednej z najbardziej zielonych i prestiżowych części Wrocławia – na Karłowicac...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 690 000 PLN (9 826 zł/m2)

5
2
172 m2
1979
15890691 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27883125 15890691 2 pokoje 47,5 m² ul. Wesoła przy Aquaparku & Wroclavii po remoncie Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 47,5 m², położone w świetnej lokalizacji przy ul. Wesołej – tuż obok Aquaparku Wrocław oraz Wroclavia. Mieszkanie 2 pokoj...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

638 000 PLN (13 432 zł/m2)

2
1
47.5 m2
1972
15890690 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27883124 15890690 Dwupoziomowe mieszkanie 3-pokojowe • Sępolno • 71,46 m² + duża piwnica • Ogródek • 2 łazienkiLokalizacja: Wrocław – SępolnoPowierzchnia użytkowa: 71,46 m²Liczba pokoi: 3Kuchnia: otwarta z jadalniąŁazienki: 2Piętro: mieszkanie dwupoziomowePiwnica: ok....

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

878 000 PLN (12 110 zł/m2)

3
2
72.5 m2
1940
15890693 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27883127 15890693 Na sprzedaż komfortowe mieszkanie położone na parterze nowoczesnego budynku z 2015 roku, zlokalizowanego na zielonych i spokojnych Maślicach przy ul. Maślickiej na zamkniętym osiedlu.Mieszkanie składa się z: przestronnego salonu z aneksem kuchennym z...

Wrocław (Maślice) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

649 500 PLN (13 819 zł/m2)

2
1
47 m2
2015
15524689 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 20493421 15524689 Wrocław, działka budowlana 961 m2, sprzedam, 499 000,00 zł. Działka o powierzchni 961 m2, położona jest przy drodze wojewódzkiej nr 336, 10 km od centrum Wrocławia. Idealna do wykorzystania na cele komercyjne lub mieszkalne. Na fragmencie działk...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

499 000 PLN

-
-
961 m2
-
15888636 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27819078 15888636 Na sprzedaż 3-pokojowe duże mieszkanie – ul. Kamieńskiego, Wrocław (Poświętne)!Na sprzedaż przestronne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 59,8 m² i funkcjonalnym układzie, położone na 3. piętrze 4-piętrowego budynku przy ul. Kamieńskiego we Wrocław...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

557 995 PLN (9 331 zł/m2)

3
1
59.8 m2
1992