• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

na sprzedaż Dolnośląskie Wroclaw

Znalezionych ofert: 1 906

15890688 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27883122 15890688 Na sprzedaż 77 m² po generalnym remoncie + ogródek 1 piętro AGD W CENIENa sprzedaż jasne, przestronne mieszkanie o powierzchni 77 m², po generalnym remoncie wykonanym od stanu gołych ścian. Lokal znajduje się na 1. piętrze kameralnego, dwupiętrowego...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

864 954 PLN (11 161 zł/m2)

3
1
77.5 m2
1930
15890687 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27883121 15890687 Duży dom wolnostojący z pięknym ogrodem Karłowice garaż dwustanowiskowy Ulica Jana Karpińskiego – Karłowice, Wrocław Na sprzedaż przestronny, wolnostojący dom położony w jednej z najbardziej zielonych i prestiżowych części Wrocławia – na Karłowicac...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 690 000 PLN (9 826 zł/m2)

5
2
172 m2
1979
15890677 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27883035 15890677 Top Apartament 3 pokzTaras2019Garaż Komórka Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z balkonem – ul. Gazowa, inwestycja Di Trevi (2019)Na sprzedaż jasne, komfortowe i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 57,95 m², położone na 3. piętrze nowocz...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

845 000 PLN (13 875 zł/m2)

3
1
60.9 m2
2019
15889754 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27860859 15889754 Centrum Wrocławia ul. Walońska Angel Wings!..Polecam na sprzedaż kawalerka o powierzchni 27,71 m², znajdująca się w budynku apartamentowym Angel Wings przy ul. Walońskiej na nowoczesnym osiedlu w centrum Wrocławia. Kompleks zlokalizowany jest w piękn...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

519 995 PLN (18 745 zł/m2)

1
1
27.74 m2
2012
15889100 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27845228 15889100 Dom premium basen, sauna nieruchomość topLuksusowa nieruchomość 5 minut od granicy Wrocławia.Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy, komfortowy dom jednorodzinny o powierzchni 265 m², położony na dużej, pięknie zagospodarowanej działce okolice zachodniej ...

Wrocław (Leśnica) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 200 000 PLN (12 075 zł/m2)

6
2
265 m2
2021
15889041 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27842633 15889041 Ok.Ołtaszyn3pokogródmiejscepostojowetarasPrezentujemy Państwu nieruchomość o powierzchni 66 m2 z trzema pokojami, z przyległym ogródkiem oraz miejscem postojowym przed mieszkaniem.Możliwość wyboru nieruchomości na piętrze o powierzchni 72 m2 z trzema...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

739 000 PLN (11 195 zł/m2)

3
-
66.01 m2
2025
15888636 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27819078 15888636 Na sprzedaż 3-pokojowe duże mieszkanie – ul. Kamieńskiego, Wrocław (Poświętne)!Na sprzedaż przestronne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 59,8 m² i funkcjonalnym układzie, położone na 3. piętrze 4-piętrowego budynku przy ul. Kamieńskiego we Wrocław...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

557 995 PLN (9 331 zł/m2)

3
1
59.8 m2
1992
15887018 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27773548 15887018 Okazja! Na sprzedaż: mieszkanie z potencjałem inwestycyjnym – Wrocław, ul. Krzycka Na sprzedaż mieszkanie o dużym potencjale aranżacyjnym, położone na 2. (ostatnim) piętrze kameralnego budynku z 1935 roku przy ul. Krzyckiej. Lokal o powierzchni użytk...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

449 998 PLN (8 475 zł/m2)

3
1
53.1 m2
1935
15849169 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26961361 15849169 Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania 3-pokojowego, dwupoziomowego z balkonem francuskim i dwoma łazienkami!Zapraszam na prezentację: Aleksandra Anyszko +48 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość znajduje się w bardzo do...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

599 900 PLN (13 634 zł/m2)

3
2
44 m2
2018
15891218 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27890889 15891218 Wrocław Marszowice Bliźniak 160m2 Lux2020!Na sprzedaż komfortowy, przestronny i ładnie urządzony dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej blisko 160m², położony w jednej z najbardziej spokojnych i zielonych części Wrocławia – Marszowice.To...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 590 000 PLN (9 938 zł/m2)

5
2
160 m2
2020
15891159 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27889983 15891159 2-pokojowe mieszkanie po remoncie Okazja ! Ołbin przy Parku Tołpy Na sprzedaż wyjątkowe, klimatyczne mieszkanie o powierzchni 41,7 m², położone na 3. piętrze zadbanej kamienicy na Ołbinie we Wrocławiu – w bezpośrednim sąsiedztwie zielonego i spokoj...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

594 990 PLN (13 869 zł/m2)

2
1
42.9 m2
1950
15891164 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27889979 15891164 wyremontowane pod klucz -niska cena !!! -Okazja-Stabłowice-2pok.Po generalnym remoncie!!!!Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 35,5 m2 (salon z aneksem kuchennym, łazienka , przedpokój + antresola - sypialnia z garde...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

287 000 PLN (7 994 zł/m2)

2
1
35.9 m2
1930