• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

na sprzedaż Dolnośląskie Wroclaw

Znalezionych ofert: 1 866

15839157 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26741643 15839157 Apartament 3 pokojowy o powierzchni 51,48m2 położony jest na 1 piętrze w 4 piętrowym apartamentowcu z windą. Klasyczny układ, na który składają się: salon z aneksem kuchennym o pow. 19,93m2 oraz dwa oddzielne pokoje o pow. 12,75m2 i 7,91m2...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

824 071 PLN (16 158 zł/m2)

3
1
51 m2
2025
15885331 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Centrum, wyremontowana kuchnia i łazienka 27723755 15885331 Atrakcyjne, rozkładowe mieszkanie położone w samym centrum miasta, naprzeciwko Dworca Świebodzkiego, 10 min piechotą do wrocławskiego rynku przy ul. Tęczowej 10. -> MIESZKANIE Dwustronne mieszkanie o powierzchni 52,31 m² składa się z:- dwóch n...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

689 000 PLN (13 250 zł/m2)

2
1
52 m2
-
15885253 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Tylko u nas!!!3 pokoje/rozkład/balkon/garaż/winda 27721242 15885253 Dorota tel:533 620 660 ,,Nieruchomości ApartamentOferta dostępna tylko u nas w biurze!!!Proponuję sprzedaż 3 pokojowego mieszkania z balkonem o łącznej powierzchni  65,70 m2 położonego na parterze w niskiej 2 poziomowej  kameralnej zabudowie z 2018r....

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

850 000 PLN (13 077 zł/m2)

3
1
65 m2
2018
15861514 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27207461 15861514 3-pokojowe mieszkanie z dwoma ogródkami - Krzyki, Wojszyce - UL. GERBEROWA - 2018 r. Na sprzedaż komfortowe, w pełni rozkładowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 68,69 m² , położone na parterze nowoczesnego, czteropiętrowego budynku...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

900 000 PLN (13 043 zł/m2)

3
-
69 m2
2018
15807446 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 26365799 15807446 Świetne 5-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią - idealna inwestycja! Wrocław - ul. Kościuszki Krzyki Centrum CENA: 800 000 zł Na sprzedaż funkcjonalne, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 84 m² , położone na 1. piętrze ...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

800 000 PLN (9 524 zł/m2)

5
-
84 m2
2000
15828175 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26625368 15828175 3-pokojowe mieszkanie z dwoma ogródkami - Krzyki, Wojszyce - UL. GERBEROWA - 2018 r. Na sprzedaż komfortowe, w pełni rozkładowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 68,69 m² , położone na parterze nowoczesnego, czteropiętrowego budynku...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

899 000 PLN (13 221 zł/m2)

3
-
68 m2
-
15881038 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27621248 15881038 Zapraszam do zakupu pięknie położonych mieszkań nad rzeką Oławką z ogrzewaniem miejskim. Miejsce postojowe w garażu podziemnym w cenie mieszkania!!! Dodatkowo harmonogram płatności 2080. Osiedle realizowane we Wrocławskie...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

606 125 PLN (15 951 zł/m2)

2
1
38 m2
2026
15871336 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27465800 15871336 Zapraszam do zakupu pięknych mieszkań z ogrzewaniem miejskim w doskonałej lokalizacji. Nowe mieszkanie wykończone pod klucz! Idealnie nadaje się pod wynajem, czy dla dzieci studiujących we Wrocławiu! Idealne pod inwestycję lub do zamieszkan...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

594 783 PLN (19 187 zł/m2)

2
1
31 m2
2025
15866153 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27313504 15866153 Zapraszam do zakupu pięknych mieszkań z ogrzewaniem miejskim w doskonałej lokalizacji. Nowe mieszkanie wykończone pod klucz! Idealnie nadaje się pod wynajem, czy dla dzieci studiujących we Wrocławiu! Idealne pod inwestycję lub do zamieszkan...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

645 711 PLN (18 992 zł/m2)

2
1
34 m2
2025
15884494 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27704655 15884494 Mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 70,21m2 na 2 piętrze w 3 piętrowym bloku z windą na zielonym, spokojnym Brochowie we Wrocławiu. Oferowane Mieszkanie jest dwustronne, przeciwległe o ekspozycji północnej i południowej. ...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

780 163 PLN (11 145 zł/m2)

4
2
70 m2
2026
15884628 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27707150 15884628 Mieszkanie 1 pokojowe położone na 1 piętrze w 5-piętrowym apartamentowcu z windą w świetnej lokalizacji tuż obok Dworca Głównego – nowa jakość wpleciona w historyczną tkankę miejską. Idealne miejsce do inwestycji w miesz...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

538 770 PLN (21 551 zł/m2)

1
1
25 m2
2027
15884627 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27707149 15884627 Mieszkanie 2 pokojowe o pow. 45,64m2 z balkonem w jednej z topowych lokalizacji na Starym Mieście Szczepin idealne pod wynajem. Etap w trakcie realizacji z terminem na II kwartał 2026 (dostępne też mieszkania gotowe na tej inwestycji). ...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

719 000 PLN (15 978 zł/m2)

2
1
45 m2
2026