• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

na sprzedaż Dolnośląskie Wroclaw

Znalezionych ofert: 1 888

15881038 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27621248 15881038 Zapraszam do zakupu pięknie położonych mieszkań nad rzeką Oławką z ogrzewaniem miejskim. Miejsce postojowe w garażu podziemnym w cenie mieszkania!!! Dodatkowo harmonogram płatności 2080. Osiedle realizowane we Wrocławskie...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

606 125 PLN (15 951 zł/m2)

2
1
38 m2
2026
15871336 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27465800 15871336 Zapraszam do zakupu pięknych mieszkań z ogrzewaniem miejskim w doskonałej lokalizacji. Nowe mieszkanie wykończone pod klucz! Idealnie nadaje się pod wynajem, czy dla dzieci studiujących we Wrocławiu! Idealne pod inwestycję lub do zamieszkan...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

594 783 PLN (19 187 zł/m2)

2
1
31 m2
2025
15866153 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27313504 15866153 Zapraszam do zakupu pięknych mieszkań z ogrzewaniem miejskim w doskonałej lokalizacji. Nowe mieszkanie wykończone pod klucz! Idealnie nadaje się pod wynajem, czy dla dzieci studiujących we Wrocławiu! Idealne pod inwestycję lub do zamieszkan...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

645 711 PLN (18 992 zł/m2)

2
1
34 m2
2025
15884494 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27704655 15884494 Mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 70,21m2 na 2 piętrze w 3 piętrowym bloku z windą na zielonym, spokojnym Brochowie we Wrocławiu. Oferowane Mieszkanie jest dwustronne, przeciwległe o ekspozycji północnej i południowej. ...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

780 163 PLN (11 145 zł/m2)

4
2
70 m2
2026
15884628 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27707150 15884628 Mieszkanie 1 pokojowe położone na 1 piętrze w 5-piętrowym apartamentowcu z windą w świetnej lokalizacji tuż obok Dworca Głównego – nowa jakość wpleciona w historyczną tkankę miejską. Idealne miejsce do inwestycji w miesz...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

538 770 PLN (21 551 zł/m2)

1
1
25 m2
2027
15884627 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27707149 15884627 Mieszkanie 2 pokojowe o pow. 45,64m2 z balkonem w jednej z topowych lokalizacji na Starym Mieście Szczepin idealne pod wynajem. Etap w trakcie realizacji z terminem na II kwartał 2026 (dostępne też mieszkania gotowe na tej inwestycji). ...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

719 000 PLN (15 978 zł/m2)

2
1
45 m2
2026
15884397 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27700515 15884397 Mieszkanie 1 pokojowe o powierzchni 30,10m2 jedyne w kameralnej inwestycji we Wrocławiu na Krzykach Klecinie. Mieszkanie jest 1 pokojowe ma pow. 30,10 m2 znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym bloku z windą. Główną część...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

511 700 PLN (17 057 zł/m2)

1
1
30 m2
2027
15884396 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27700514 15884396 Wyjątkowe, 3 pokojowe mieszkanie aż trójstronne o powierzchni 49,68m2 jedyne na inwestycji z ogrodem o pow. około 100m2, jedyne mieszkanie z oddzielnym od klatki schodowej oddzielnym wejściem – kameralna inwestycja znajduje się we Wrocławiu...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

794 880 PLN (16 222 zł/m2)

3
1
49 m2
2027
15618670 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 22571177 15618670 Wyjątkowa inwestycja, gotowa, oddana do użytkowania. Zamieszkaj w dworku! Projekt realizowany w oparciu o przebudowę zabytkowego folwarku. Inwestycja o unikatowym charakterze - wynikającym z lokalizacji...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

995 000 PLN (13 819 zł/m2)

5
2
72 m2
2024
15884231 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27696335 15884231 Kompleks składa się z pięciu nowoczesnych budynków, oferujących mieszkania o różnorodnych powierzchniach, od 37 m² do 103 m². W ofercie znajdują się funkcjonalne mieszkania dwupokojowe, przestronne trzypokojowe lokale oraz eleganckie cztero...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

507 184 PLN (12 370 zł/m2)

2
1
41 m2
2026
15827096 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26610823 15827096 Maślice to dzielnica wyróżniająca się na mapie miasta licznymi terenami zielonymi, bliskością rzeki i lasu. Jest to miejsce doskonałe do rekreacji i odpoczynku, które z pewnością otworzy przez mieszkańcami szereg możliwości spędzania wolneg...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

459 224 PLN (13 916 zł/m2)

2
1
33 m2
2025
15884232 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27696337 15884232 Zapraszam do zakupu pięknego mieszkania 2 pokojowego w zielonej i cichej okolicy a jednocześnie z dobrą komunikacją i dobrym dojazdem do obwodnicy Wrocławia. Mieszkanie idealne pod inwestycję lub zamieszkania. Kompleks składa się z trzech ...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

526 410 PLN (13 498 zł/m2)

2
1
39 m2
2027