• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

na sprzedaż Dolnośląskie

Znalezionych ofert: 4 846

15893615 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal na gastronomię 27915113 15893615 Kozanów 154m2 Gastronomia Usługi!....Przedstawiamy Państwu lokal o powierzchni 154m2 na wrocławskim Kozanowie.Lokal posiada wejście bezpośrednio na chodnik oraz duże witryny.Przy lokalu znajduje się darmowy parking.Lokal od lat używany do prowadzen...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

849 990 PLN (5 514 zł/m2)

1
-
154.16 m2
-
15893409 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27910959 15893409 Nowoczesny dom z ogrodem w zielonej okolicy Partynic Na sprzedaż nowoczesny, przestronny i funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej, wybudowany w 2017 roku, położony w świetnie skomunikowanej i dynamicznie rozwijającej się okolicy, z szybkim dojazdem...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 490 000 PLN (11 288 zł/m2)

5
2
132 m2
2017
15891325 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27894979 15891325 WrocławokoliceKlecina5pok.premiumdombliźniakPrezentujemy Państwu na sprzedaż piękną wille w zabudowie bliźniaczej przy ulicy Czekoladowej we Wrocławiu.18 budynków dwulokalowych, tym 4 w zabudowie bliźniacze, 36 lokali o zróżnicowanych układach pomies...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 449 000 PLN (8 524 zł/m2)

5
-
170 m2
2025
15891324 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27894875 15891324 2pok kameralne osiedle! Ołtaszyn.Polecam na sprzedaż mieszkanie 44 m² – 2 pokoje, balkon, spokojna okolicaOferuję na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 44 m², położone na 1. piętrze w kameralnym, 2-kondygnacyjnym budynku.Ukł...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

658 999 PLN (14 974 zł/m2)

2
1
44.01 m2
2012
15891262 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27893673 15891262 WYSOKA PARTYNICE OŁTASZYNDOM W ZABUDOWIE BLIŹNIACZEJ, 5 POKOI, GARAŻ W BRYLE, POW. 110 M2, DZIAŁKA 300 M2Przedstawiam Państwu nowy bliźniak w przedłużenie Ołtaszyna OK UL. Ołtaszyńska Do sprzedania nowoczesna połówka bliźniaka o powierzchni 110 m² (w...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 450 000 PLN (12 083 zł/m2)

5
2
120 m2
2024
15891260 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27893672 15891260 MNICHOWICE GMINA ŻÓRAWINA WROCŁAW DZIAŁKA BUDOWLANA NR 2617 POW. 1273 M2 i NR 2614 POW. 989 M2Działki położone wśród niskiej zabudowy jednorodzinnej, na obrzeżach miejscowości, z dogodnym dojazdem do Wrocławia jak również do autostrady A4.Działki...

Mnichowice (Dolnośląskie, gm. Żórawina)

407 360 PLN

-
-
1273 m2
-
15891259 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 27893202 15891259 Przedstawiam Państwu dwie działki wypoczynkowo-rekreacyjną w Sulistrowiczkach, gmina SobótkaDziałka nr 1211 o powierzchni 998 m2 i działka nr 1212 o powierzchni 1113 m2 Cena 166 zł m2Na działkach można postawić przyczepy samochodowe lub budynki nie ...

Sulistrowiczki (Dolnośląskie, gm. Sobótka)

165 668 PLN

-
-
998 m2
-
15891255 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27893197 15891255 Dom Lux Premium 5 pokoi GARAŻ - OkazjaDom 5-pokojowy o powierzchni 156 m² znajdujący się na działce o powierzchni całkowitej 204 m² Karwiany, okolica ul. BananowejParter:Salon 35 m² z wyjściem na ogród z tarasem 45 m²,Łazienka 4 m²,Pomieszczenie gosp...

Karwiany (Dolnośląskie, gm. Żórawina)

1 299 900 PLN (7 222 zł/m2)

5
-
180 m2
2014
15891257 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27893189 15891257 Przedstawiam wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej położony w Kiełczowie – idealny dla rodziny szukającej przestrzeni, komfortu i niskich kosztów utrzymania.Dostępny od 1 sierpnia.Najważniejsze atuty nieruchomości:pełny bliźniak – niezależny budynek ...

Kiełczów (Dolnośląskie, gm. Długołęka)

1 595 500 PLN (10 943 zł/m2)

5
2
145.8 m2
2009
15891218 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27890889 15891218 Wrocław Marszowice Bliźniak 160m2 Lux2020!Na sprzedaż komfortowy, przestronny i ładnie urządzony dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej blisko 160m², położony w jednej z najbardziej spokojnych i zielonych części Wrocławia – Marszowice.To...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 590 000 PLN (9 938 zł/m2)

5
2
160 m2
2020
15891159 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27889983 15891159 2-pokojowe mieszkanie po remoncie Okazja ! Ołbin przy Parku Tołpy Na sprzedaż wyjątkowe, klimatyczne mieszkanie o powierzchni 41,7 m², położone na 3. piętrze zadbanej kamienicy na Ołbinie we Wrocławiu – w bezpośrednim sąsiedztwie zielonego i spokoj...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

594 990 PLN (13 869 zł/m2)

2
1
42.9 m2
1950
15891164 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27889979 15891164 wyremontowane pod klucz -niska cena !!! -Okazja-Stabłowice-2pok.Po generalnym remoncie!!!!Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 35,5 m2 (salon z aneksem kuchennym, łazienka , przedpokój + antresola - sypialnia z garde...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

287 000 PLN (7 994 zł/m2)

2
1
35.9 m2
1930