• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

na sprzedaż Dolnośląskie

Znalezionych ofert: 4 799

15662727 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23506401 15662727 Opiekun oferty:Sebastian Matczak602 101 602Tylko do końca roku możliwość kupienia całości za niecałe 250 tys!Działka budowlana z pozwoleniem, projektem oraz wylanym fundamentem i piwnicą.Otoczenie nieruchomości:Działka znajduję się w Oleśniczce, czyl...

Oleśniczka (Dolnośląskie, gm. Długołęka)

249 999 PLN

-
-
1267 m2
-
15639731 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 23049747 15639731 Opiekun oferty: Konrad Rakowiecki tel. 602 101 602Rozkładowe mieszkanie o powierzchni 66 m2 położone na piątym piętrze budynku przy ul. Krynickiej.Mieszkanie jest obecnie wynajmowane, istnieje możliwość przejęcia umów najmu.Otoczenie nieruchomości:Ni...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

699 000 PLN (10 591 zł/m2)

4
-
66 m2
1976
15638033 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23001717 15638033 OPIEKUN OFERTY:Barbara Bober602 101 602 *klucze w biurze*3-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 89,15 m2 w Kamienicy z 1908 roku, położony w centrum miasta. Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość położona na osiedlu Huby. W okolicy dużo sklepów, lokal...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

875 010 PLN (9 832 zł/m2)

3
-
89 m2
1908
15634624 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 22923996 15634624 Opiekun oferty:Arletta Betkertel: 602 101 602Na sprzedaż nieruchomość z 2000 r. położona w północnej części Wrocławia, składającą się z działki o powierzchni 792 m2. oraz budynku biurowo z częścią produkcyjno-magazynowy o łącznej powierzchni 566 m2Bu...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 600 000 PLN (4 643 zł/m2)

10
-
560 m2
2000
15619508 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22590056 15619508 Gotowe do wprowadzenia 3-pokojowe mieszkanie!Opiekun oferty:Łukasz Szajkowskitel. 602 101 602Układ pomieszczeń:- Salon z aneksem kuchennym 29.48 m2,- Sypialnia 12.51 m2,- Sypialnia 12.27 m2,- Łazienka 3.44 m2.Do mieszkania przynależy taras.Najważniej...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 077 780 PLN (18 908 zł/m2)

3
-
57 m2
2019
15618072 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22554630 15618072 Opiekun oferty:Sebastian Matczaktel. 602 101 602Segment dwupiętrowy w zabudowie bliźniaczej dostępny od Maja 2025 w miejscowości Krośnice, 50km od WrocławiaOtoczenie nieruchomości:Nieruchomość położona w Dolinie Baryczy, z pięknymi widokami i terenam...

Krośnice (Dolnośląskie, gm. Krośnice)

519 000 PLN (7 632 zł/m2)

4
-
68 m2
2025
15618006 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 22554285 15618006 Opiekun oferty:Sebastian Matczaktel. 602 101 602Segment dwupiętrowy w zabudowie bliźniaczej dostępny od Maja 2025 w miejscowości Krośnice, 50km od WrocławiaOtoczenie nieruchomości:Nieruchomość położona w Dolinie Baryczy, z pięknymi widokami i terenam...

Krośnice (Dolnośląskie, gm. Krośnice)

589 999 PLN (7 662 zł/m2)

4
-
77 m2
2025
15765927 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25491558 15765927 Maciej PepłowskiSDP Nieruchomościtel. 602 101 602Na sprzedaż przestronny, funkcjonalny dom wolnostojący o powierzchni użytkowej ok. 160 m, położony na dużej, pięknie zagospodarowanej działce o powierzchni 2331 m w miejscowości Wilczkowice (gmina Jord...

Wilczkowice (Dolnośląskie, gm. Jordanów Śląski)

1 150 000 PLN (6 389 zł/m2)

6
2
180 m2
2010
15765416 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 25470519 15765416 Opiekun oferty:Konrad Rakowieckitel. 602 101 602Na sprzedaż lokal o powierzchni 247,44 m2 położony na I piętrze w biurowcu przy ul. Tęczowej.Podana cena jest ceną netto.Otoczenie nieruchomości:Budynek znajduje się blisko ruchliwej, dobrze skomunikowa...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 350 680 PLN (9 517 zł/m2)

5
-
247 m2
2006
15758947 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom rekreacyjny 25335021 15758947 Opiekun ofertyDominika Tądel (Kasprzyk)Tel.: 602-101-602Numer licencji PFRN: 30058Polecam na sprzedaż, nowoczesny dom z basenem i ogrodem pod Sobótką w Sulistrowicach, o powierzchni 86 m2 (na zabudowę domu składa się budynek letniskowy o pow. 57 m2 z...

Sulistrowice (Dolnośląskie, gm. Sobótka)

1 600 000 PLN (18 605 zł/m2)

4
2
86 m2
-
15758562 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25324467 15758562 Wyjątkowe 4-pokojowe mieszkanie z balkonem i prywatnym garażem w zadbanej kamienicy.Budynek i otoczenie nieruchomości:Kamienica przeszła remont dachu oraz elewacji (zarówno od frontu, jak i od podwórza). W najbliższym czasie planowany jest remont kla...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 189 000 PLN (12 516 zł/m2)

4
2
95 m2
1938
15757494 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25302370 15757494 Wolnostojący dom na rodzinnych osiedlu blisko centrum!Funkcjonalna przestrzeń dla rodziny. Osobne mieszkanie w przyziemiu.Opiekun oferty:Justyna Adamiak Nr Licencji PFRN 28305tel. 602 101 602Opis nieruchomości:Dom jest zbudowany w technologii murowan...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 750 000 PLN (12 069 zł/m2)

4
3
145 m2
1983