• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

na sprzedaż Dolnośląskie

Znalezionych ofert: 4 799

15757494 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25302370 15757494 Wolnostojący dom na rodzinnych osiedlu blisko centrum!Funkcjonalna przestrzeń dla rodziny. Osobne mieszkanie w przyziemiu.Opiekun oferty:Justyna Adamiak Nr Licencji PFRN 28305tel. 602 101 602Opis nieruchomości:Dom jest zbudowany w technologii murowan...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 750 000 PLN (12 069 zł/m2)

4
3
145 m2
1983
15752651 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25172971 15752651 Opiekun oferty:Jakub Kruszyńskitel. 602 101 602Na sprzedaż lokal niemieszkalny o powierzchni 150,24 m, położony na 4. piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Żmigrodzkiej. Obecnie przeznaczony pod funkcję usługowo-biurową, ale dzięki układowi i dużej p...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 727 760 PLN (11 518 zł/m2)

1
1
150 m2
2024
15747990 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny garaż 25105005 15747990 Opiekun oferty:Kinga KuźniaNumer licencji PFRN 30901tel. 602 101 602 Przedmiotem sprzedaży jest miejsce postojowe w hali garażowej przy ul. Kamieńskiego. Istnieje możliwość dokupienie kilku dodatkowych miejsc postojowych w tej lokalizacji.Najważniejs...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

38 130 PLN (3 466 zł/m2)

11
-
11 m2
-
15745907 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25065684 15745907 Opiekun oferty:Maciej Suwałatel. 602 101 602Dwupokojowe mieszkanie na Kurkowej z pięknym widokiem na rzekę w samym centrum miasta.Otoczenie nieruchomości:Kurkowa to idealne miejsce dla tych osób, które cenią sobie uroki życia w mieście i bliskość cen...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

880 000 PLN (16 604 zł/m2)

2
-
53 m2
2015
15736975 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24883005 15736975 Opiekun oferty:Natalia Olejnik tel. 602 101 602Na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m, zlokalizowane w centrum Wrocławia, w bezpośrednim sąsiedztwie Sky Tower. To propozycja dla osób, które cenią sobie wygodę miejskiego ż...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

650 000 PLN (11 607 zł/m2)

3
1
56 m2
1980
15727837 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24726212 15727837 Opiekun oferty Krzysztof Dudektel. 602 101 602 Dwupokojowe mieszkanie z ogrodem na osiedlu Jagodno. Nieruchomość z doskonałą przestrzenią dla singli, par czy małych rodzin. Cisza, spokój i zieleń, gdzie mieszkańcy mogą znaleźć relaks i odpoczynek na ...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

610 000 PLN (16 486 zł/m2)

2
1
37 m2
2023
15723880 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24643899 15723880 Gotowe, kameralne 3 pokoje w sercu Wrocławia Opiekun oferty:Marta Woźniczka-OpuchlikNr. licencji PFRN 23867602 101 602Otoczenie nieruchomości:Mieszkanie znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie Rynku. Doskonale skomunikowane z każdą częścią Wrocławia....

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

670 000 PLN (12 182 zł/m2)

3
1
55 m2
1900
15723702 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24637224 15723702 Opiekun oferty:Łukasz SzajkowskiNr licencji PFRN 29569tel. 602 101 602Najważniejsze informacje:- Klatka schodowa i dach po remoncie,- Zdjęcia salonu to wizualizacje, - Mieszkanie do remontu idealne do personalizacji,- Zachowana oryginalna stolarka dr...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

890 000 PLN (12 535 zł/m2)

4
-
71 m2
1930
15721278 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24602351 15721278 Opiekun oferty:Jakub Kruszyńskitel. 602 101 602 Na sprzedaż lokal o powierzchni 142,96 m2 w nowoczesnym budynku biurowo-usługowym. Układ nieruchomości:- Pokój - Kuchnia- WC Otoczenie nieruchomości:Budynek K2 Office zlokalizowany jest na wrocławskim P...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 415 304 PLN (9 967 zł/m2)

3
-
142 m2
2024
15721306 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24602349 15721306 Opiekun oferty:Jakub Kruszyńskitel. 602 101 602 Na sprzedaż lokal o powierzchni 122,4 m2 w nowoczesnym budynku biurowo-usługowym. Układ nieruchomości:- Pokój - Kuchnia- WC Otoczenie nieruchomości:Budynek K2 Office zlokalizowany jest na wrocławskim Ps...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 615 680 PLN (13 243 zł/m2)

3
-
122 m2
2024
15721308 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24602346 15721308 Opiekun oferty:Jakub Kruszyńskitel. 602 101 602Na sprzedaż lokal o powierzchni 150,24 m2 z dużym tarasem w nowoczesnym budynku biurowo-usługowym. Układ nieruchomości:- Pokój - Kuchnia- WC Otoczenie nieruchomości:Budynek K2 Office zlokalizowany jest n...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 727 760 PLN (11 518 zł/m2)

3
-
150 m2
2024
15721305 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24602342 15721305 Opiekun oferty:Jakub Kruszyńskitel. 602 101 602Na sprzedaż lokal o powierzchni 128,86 m2 w nowoczesnym budynku biurowo-usługowym. Układ nieruchomości:- Pokój - Kuchnia- WC Otoczenie nieruchomości:Budynek K2 Office zlokalizowany jest na wrocławskim Ps...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 275 714 PLN (9 967 zł/m2)

3
-
128 m2
2024