• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

Mieszkania na sprzedaż Dolnośląskie Wrocław Krzyki Wrocław

Znalezionych ofert: 446

15412104 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 17950122 15412104 Mieszkanie z największym potencjałem w okolicy!Opiekun ofertySebastian Matczaktel: 602 101 602Opis nieruchomości:Mieszkanie znajduje się w kamienicy w centrum miasta na ulicy Energetycznej, tuż obok Ronda Powstańców Śląskich. Jest bardzo przestronne ...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

899 000 PLN (8 990 zł/m2)

4
-
100 m2
1915
15588778 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 21940282 15588778 3-pokojowe mieszkanie z prywatnym ogródkiem w nowej inwestycji deweloperskiej na Brochowie.Opiekun oferty:Justyna AdamiakNr licencji PFRON 28305tel. 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Brochów to jedno z najbardziej dynamicznie rozwijających się osied...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

749 000 PLN (14 132 zł/m2)

3
-
53 m2
2024
15580510 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 21772579 15580510 Opiekun oferty:Tomasz Leimantel: 602 101 602Nr Licencji PFRN 28679Na sprzedaż wyjątkowe dwupoziomowe, bardzo przestronne mieszkanie w nowym budownictwieOtoczenie nieruchomości:W okolicy znajduje się pełna infrastruktura: liczne sklepy i usługi, szkoł...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

819 000 PLN (9 635 zł/m2)

3
-
85 m2
2010
15570576 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 21548705 15570576 Piękne i klimatyczne 100m2 w kamienicy z prywatnym tarasem!Opiekun oferty:Sebastian Matczaktel: 602 101 602Opis Nieruchomości:Mieszkanie znajduje się w przedwojennej, znakomicie utrzymanej kamienicy przy ul. Energetycznej, zaledwie 200 metrów od Rond...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

899 000 PLN (8 990 zł/m2)

4
-
100 m2
1915
15403451 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 17766134 15403451 3-pokojowe mieszkanie blisko Uniwersytety Ekonomicznego!Idealne pod wynajem!Opiekun oferty Łukasz Szajkowskitel. 602 101 602Polecam! Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 48 m2 przy Uniwersytecie Ekonomicznym. Mieszkanie po generalnym remoncie, do wpro...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

669 000 PLN (13 938 zł/m2)

3
-
48 m2
1976
15306681 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 15352204 15306681 OPIEKUN OFERTY:Jakub Choja602 101 602Przestronny apartament o powierzchni ok. 98,31 m w zabytkowej kamienicy, położonej w samym sercu Wrocławia. Idealny dla rodziny lub osób szukających lokalu z charakterem, łączącego historyczny klimat z nowoczesnym...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 070 000 PLN (10 918 zł/m2)

3
-
98 m2
1901
14712720 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 48566 14712720 Opiekun nieruchomości:Robert Kordowskitelefon 602 101 6024-pokojowe, dwustronne, jasne mieszkanie o powierzchni 93 m2 + strych 60 m2 + 18m2 przedpokój z klatką schodową + 26m2 pomieszczenie gospodarcze, położone na piętrze domu na Krzykach.Otoczenie ...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

999 000 PLN (6 244 zł/m2)

4
-
160 m2
1916
15488793 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 19709714 15488793 Opiekun oferty: Robert Kordowskitel. 602 101 6022-pokojowe mieszkanie o metrażu 47 m2 w kameralnym bloku, w samym centrum Krzyków.Funkcjonalny układ umożliwia wydzielenie 3 pokoju bardzo niskim kosztem! Otoczenie nieruchomości: Mieszkanie położone w ...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

549 000 PLN (11 681 zł/m2)

2
-
47 m2
1980
15343277 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 16322739 15343277 Mieszkanie gotowe do wejścia.Powierzchnia lokalu wraz z powierzchnią pomieszczeń przynależnych - 48,11 m2.Opiekun oferty:Justyna AdamiakPośrednik w Obrocie NieruchomościamiNr Licencji PFRN 28305tel. 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Mieszkanie mieśc...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

643 000 PLN (13 978 zł/m2)

3
-
46 m2
1980
15805980 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26319716 15805980 Opiekun Oferty Maciej Suwałatelefon 602 101 602Nr. licencji PFRN 28424 Na sprzedaż przestronne, wyjątkowe, przestronne 2 pokoje o powierzchni 76,58 m2 w kamienicy. Świetna lokalizacja! Otoczenie nieruchomości:Ulica Powstańców Śląskich to jedna z najb...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 299 000 PLN (17 092 zł/m2)

2
1
76 m2
1910
15818435 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26649507 15818435 Opiekun oferty:Jakub Kruszyński602 101 602Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania do własnej aranżacji o powierzchni 22,3 m2, usytuowanego na Brochowie.Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość położona jest na Brochowie zielonym i spokojnym osied...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

220 000 PLN (10 000 zł/m2)

1
-
22 m2
1940
15734584 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 24841405 15734584 Opiekun ofertySabrina Przybyłtel. 602 101 602Kawalerka o powierzchni 34,14 m, wykończona w bardzo dobrym standardzie, idealna pod inwestycję.Otoczenie nieruchomości:- w okolicy znajdują się liczne sklepy, usługi, kawiarnie oraz restauracje,- przystan...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

585 000 PLN (17 206 zł/m2)

1
-
34 m2
2012