• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

Mieszkania na sprzedaż Dolnośląskie Wrocław Psie Pole

Znalezionych ofert: 165

15651128 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23330012 15651128 Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 66 m² na wrocławskim Poświętnem.Doskonała propozycja dla rodziny lub pary. Sprzedawane jest z pełnym wyposażeniem o wysokim standardzie, co umożliwia natychmiastowe zamieszkanie bez dodatkowych nakład...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

815 000 PLN (12 330 zł/m2)

3
-
66.1 m2
2018
15881072 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27622379 15881072 2-pokojowe, rozkładowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 47,91 m, położone na wysokim parterze w budynku z 2007 roku.Opiekun ofertyNatalia SobczyńskaNumer licencji PFRN 31446tel. 602 101 602Otoczenie nieruchomości: Mieszkanie zlokalizowane jest prz...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

539 000 PLN (11 468 zł/m2)

2
1
47 m2
2007
15796537 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26120436 15796537 Opiekun oferty:Arletta Betker+48 602 101 602***REZERWACJA***Komfortowe 3 pokoje z tarasem wysoki standard ogródekOtoczenie nieruchomości:Północna część Wrocławia - Widawa. To kameralne osiedle VIDA PARK, oddane w 2015 r. w niskiej zabudowie bliźnia...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

760 000 PLN (12 667 zł/m2)

3
1
60 m2
2015
15760208 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25351295 15760208 Gotowe do wprowadzenia mieszkanie 2 pokojowe, znajdujące się na terenie Bierutowska Park - technologicznego parku biznesu przy ul. Bierutowskiej. Idealna jako inwestycja - było wynajęte bezproblemowo (z usługą najmu - firma na miejscu)Opiekun OfertyS...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

405 690 PLN (9 220 zł/m2)

2
-
44 m2
2022
15759329 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25337985 15759329 Opiekun oferty:Jakub Kruszyńskitel: 602 101 602Nieruchomość do generalnego remontu, w topowej lokalizacji jaką jest wrocławski Kleczków! Otoczenie nieruchomości:Nieruchomości przy ul. Kraszewskiego we Wrocławiu to doskonała lokalizacja dla studentów ...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

325 000 PLN (6 633 zł/m2)

2
1
49 m2
1910
15752650 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25172970 15752650 Opiekun oferty:Jakub Kruszyńskitel. 602 101 602Na sprzedaż lokal niemieszkalny o powierzchni 128,89 m, położony na 4. piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Żmigrodzkiej. Obecnie przeznaczony pod funkcję usługowo-biurową, ale dzięki układowi i dużej p...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 482 235 PLN (11 580 zł/m2)

1
1
128 m2
2024
15671741 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 23676964 15671741 Opiekun oferty: Jakub Kruszyńskitel: 602 101 602Nowa kameralna inwestycja usługowa na zielonych Sołtysowicach! Lokale idealne pod najem krótkoterminowy! Oddanie w 2027 roku. Otoczenie nieruchomości:Inwestycja powstaje w zielonej i rozwijającej się cz...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

414 700 PLN (13 377 zł/m2)

1
-
31 m2
2026
15752651 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25172971 15752651 Opiekun oferty:Jakub Kruszyńskitel. 602 101 602Na sprzedaż lokal niemieszkalny o powierzchni 150,24 m, położony na 4. piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Żmigrodzkiej. Obecnie przeznaczony pod funkcję usługowo-biurową, ale dzięki układowi i dużej p...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 727 760 PLN (11 518 zł/m2)

1
1
150 m2
2024
15636352 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22960898 15636352 Opiekun oferty: Katarzyna Kuśmierztel. 602 101 602LOKALIZACJA: Lipa Piotrowska to jedno z najbardziej urokliwych i spokojnych miejsc we Wrocławiu, które idealnie nadaje się dla osób szukających harmonii i komfortu. Jest to dynamicznie rozwijająca się...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

830 000 PLN (12 206 zł/m2)

3
-
68 m2
2019
15670019 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 23625558 15670019 Opiekun oferty: Jakub Kruszyńskitel: 602 101 602Nowa kameralna inwestycja usługowa na zielonych Sołtysowicach! Lokale idealne pod najem krótkoterminowy! Oddanie w 2027 roku. Otoczenie nieruchomości:Inwestycja powstaje w zielonej i rozwijającej się cz...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

513 000 PLN (10 469 zł/m2)

1
-
49 m2
2025
15657201 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 23425597 15657201 Opiekun oferty: Jakub Kruszyńskitel: 602 101 602Nowa kameralna inwestycja usługowa na zielonych Sołtysowicach! Lokale idealne pod najem krótkoterminowy! Oddanie w 2027 roku. Otoczenie nieruchomości:Inwestycja powstaje w zielonej i rozwijającej się cz...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

483 000 PLN (12 711 zł/m2)

1
1
38 m2
2025
15163141 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 11374963 15163141 Opiekun oferty:Katarzyna Flendrichnr Licencji PFRN 28425tel. 602 101 602 Mieszkanie z garażem i dużą komórką - idealne dla pary!Jasne, 2-pokojowe mieszkanie o pow. 47,46 m2 z dużą loggią 10,22m3 oraz komórką lokatorską na tym samym piętrze. Zamykane ...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

719 000 PLN (15 298 zł/m2)

2
-
47 m2
2008