• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

Mieszkania na sprzedaż Dolnośląskie Wrocław Psie Pole

Znalezionych ofert: 165

15822668 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26649554 15822668 Opiekun oferty:Jakub Kruszyński602 101 602Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania do remontu o powierzchni 57,1 m2, położonego przy ul. Chorwackiej we Wrocławiu. Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość położona jest przy ul. Chorwackiej, w spoko...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

599 000 PLN (10 509 zł/m2)

3
1
57 m2
1970
15843965 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26819422 15843965 Opiekun oferty:Jakub Kruszyńskitel. 602 101 602Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 3-pokojowego o powierzchni 61 m2 na Wojnowie, zielonej i spokojnej części Wrocławia!Otoczenie nieruchomości:Mieszkanie zlokalizowane jest w spoko...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

799 000 PLN (13 098 zł/m2)

3
1
61 m2
2025
15805979 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26319714 15805979 Opiekun oferty:Jakub Kruszyńskitel. 602 101 602Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 3-pokojowego o powierzchni 61 m2 na Wojnowie, zielonej i spokojnej części Wrocławia!Otoczenie nieruchomości:Mieszkanie zlokalizowane jest w spoko...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

799 000 PLN (13 098 zł/m2)

3
1
61 m2
2025
15789932 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25950952 15789932 Sprzedam mieszkanie z ogródkiem Karłowice Wrocław Chcesz mieszkać w klimatycznym miejscu z gródkiem na poranną kawę i popołudniowe spotkania z przyjaciółmi? Zielonymi terenami wokół, a jednocześnie blisko c...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 100 000 PLN (11 000 zł/m2)

3
-
100 m2
1938
15824484 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26638973 15824484 Wyłącznie u nas do sprzedaży położone na 2 piętrze niskiego budynkuna Osobowicach w otoczeniu zieleni 3 rozkładowe pokoje.Aktualnie większy pokój połączony z kuchnią.Niskie koszty utrzymania 760 z funduszem remontowym w wysokości 154 złMieszkanie do ...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

590 000 PLN (10 629 zł/m2)

3
-
55.51 m2
1980
15865075 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27284586 15865075 Plac Kromera okolicePrzestronne, w pełnym rozkładzie dwupokojowe mieszkanie o pow. 49,55 mkw. z balkonem w budynku z 2007 roku z windą. Mieszkanie znajduje się na piątym piętrze w budynku pięciopiętrowym składa się z dwóch niezależnych pokoi, dużej j...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

659 000 PLN (13 449 zł/m2)

2
1
49 m2
2007
15727225 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24712904 15727225 ul. Jugosłowiańska okolicePrzestronne, dwustronne w pełnym rozkładzie trzypokojowe mieszkanie o pow. 54 m z balkonem w budynku z 1978 roku z ładnym widokiem na zieloną okolicę. Mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze w budynku czteropiętrowym skł...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

610 000 PLN (11 296 zł/m2)

3
1
54 m2
1978
15849899 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26982411 15849899 Dzień dobry,Sprzedam mieszkanie na osiedlu Olimpia Port. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze.Salon z aneksem oraz zabudową meblową oraz instalacjami zrobionymi tak, że do wydzielenia osobnego pokoju wystarczy dostawić ściankę, nic nie trzeba przerab...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

849 000 PLN (16 980 zł/m2)

2
-
50 m2
-
15885831 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27742943 15885831 RYNEK PIERWOTNY - MIESZKANIE GOTOWE DO WPROWADZENIA I PRZENIESIENIA WŁASNOŚCIMieszkanie w wysokim standardzie - idealne dla rodzinyNa sprzedaż 4-pokojowy apartament o powierzchni 119,72 m z dwoma balkonami, znajdujący się w kameralnej, dwupiętrowej i...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 200 000 PLN (10 084 zł/m2)

4
1
119 m2
2024
15796746 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26127741 15796746 Wyjątkowe, 2 pokojowe mieszkanie o pow. 38,46m2 + wyjątkowym ogródkiem o pow. 21,19m2, jeżeli mieszkanie z ogrodem to konieczność to to mieszkanie jest dla Ciebie. Znajduje się na parterze w 6 piętrowym nowym bloku z windą z poziomu garażu....

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

578 015 PLN (15 211 zł/m2)

2
1
38 m2
2026
15885253 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Tylko u nas!!!3 pokoje/rozkład/balkon/garaż/winda 27721242 15885253 Dorota tel:533 620 660 ,,Nieruchomości ApartamentOferta dostępna tylko u nas w biurze!!!Proponuję sprzedaż 3 pokojowego mieszkania z balkonem o łącznej powierzchni  65,70 m2 położonego na parterze w niskiej 2 poziomowej  kameralnej zabudowie z 2018r....

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

850 000 PLN (13 077 zł/m2)

3
1
65 m2
2018
15812378 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26490444 15812378 Apartament z widokiem na rzekę! 4 pokojowe mieszkanie o pow. 76,88m2 + balkon o pow. 12,12m2. Apartament znajduje się 7 ostatnim piętrze w 7 piętrowym nowym apartamentowcu z windą z poziomu garażu. Powierzchnię użytkową m...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 570 830 PLN (20 669 zł/m2)

4
3
76 m2
2026