• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

Mieszkania na sprzedaż Dolnośląskie Wrocław Psie Pole

Znalezionych ofert: 165

15576370 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 7 pokojowe 21676953 15576370 Opiekun oferty:Agata SobczakNr Licencji PFRN 29631tel. 602 101 602 TYLKO W SDP NIERUCHOMOŚCIZapraszam Państwa do mieszkania z widokiem na Odrę.Mieszkanie można przystosować do własnych potrzeb - aż 103 m2 do własnej aranżacji!Aktualnie zostało ono po...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

799 000 PLN (7 757 zł/m2)

7
-
103 m2
1939
15505910 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 20066333 15505910 Na sprzedaż apartament 3 pokojowy o powierzchni ok. 89 m2 z tarasem 25 m2 z widokiem na rzekę na renomowanej inwestycji Olimpia Port!!Opiekun Oferty Szymon Mazur telefon 602 101 [email protected] licencji PFRN 23518Zalety nieruch...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 895 000 PLN (21 292 zł/m2)

3
-
89 m2
2016
15886580 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27762850 15886580 Opiekun oferty:Jakub Kruszyńskitel. 602 101 602Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie z ogródkiem przy ul. Miłoszyckiej, w spokojnej części Wrocławia. Otoczenie nieruchomości:Lokalizacja idealna dla osób, które chcą połączyć ciszę z wygodą cod...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

899 000 PLN (12 843 zł/m2)

3
1
70 m2
2024
15861604 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27208645 15861604 Lokal użytkowy w budynku znajdującym się we Wrocławskim Parku Biznesu.Opiekun oferty:Mariusz LesickiTel. 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Nowoczesny budynek z 2022 roku znajduje się w doskonale skomunikowanej lokalizacji blisko stacji PKP, przystan...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

342 850 PLN (8 791 zł/m2)

1
1
39 m2
2022
15848421 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26937530 15848421 Zapraszamy na drzwi otwarte - w czwartek 29.04.2026 od godziny 10:00-18:00Opiekun oferty:Sebastian MatczakLicencja PFRN nr 317262-pokojowe mieszkanie na osiedlu Olimpia Port.Otoczenie nieruchomości:- inwestycja z całodobową ochroną, monitoringiem, ci...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

599 000 PLN (14 975 zł/m2)

2
-
40 m2
2014
15869932 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27411883 15869932 Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania z osobną kuchnią i loggią na Psim Polu! Opiekun nieruchomości: Maria Woźniczkatel. 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość znajduje się w północno-wschodniej części Wrocławia. Bardz...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

629 000 PLN (11 035 zł/m2)

3
-
57 m2
1970
15861600 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27208643 15861600 Lokal użytkowy w budynku znajdującym się we Wrocławskim Parku Biznesu.Opiekun oferty:Mariusz LesickiTel. 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Nowoczesny budynek z 2022 roku znajduje się w doskonale skomunikowanej lokalizacji blisko stacji PKP, przystan...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

282 149 PLN (8 817 zł/m2)

1
1
32 m2
2022
15858942 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27159663 15858942 2-pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 45,68 m, narożne, położone na 1 piętrze w budynku na strzeżonym osiedlu przy ul. Gorlickiej.Opiekun ofertyNatalia SobczyńskaNumer licencji PFRN 31446tel. 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Mieszkanie poł...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

599 000 PLN (13 311 zł/m2)

2
1
45 m2
2013
15861603 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27208646 15861603 Lokal użytkowy w budynku znajdującym się we Wrocławskim Parku Biznesu.Opiekun oferty:Mariusz LesickiTel. 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Nowoczesny budynek z 2022 roku znajduje się w doskonale skomunikowanej lokalizacji blisko stacji PKP, przystan...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

288 865 PLN (8 753 zł/m2)

1
-
33 m2
2022
15867534 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27347820 15867534 REZERWACJAOpiekun oferty:Łukasz Szajkowski602101602Otoczenie nieruchomości:Kleczków - osiedle położne na południowym brzegu Odry na północ od Wrocławskiego Rynku. Osiedle charakteryzuje się dobrze rozwiniętą infrastrukturą komunikacyjną i usługową dl...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

589 000 PLN (9 656 zł/m2)

3
-
61 m2
1976
15866832 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27330459 15866832 Podpisana rezerwacjaNa sprzedaż wyjątkowe mieszkanie położone na parterze klimatycznego przedwojennego domu zlokalizowane przy ul. Strachocińskiej w zielonej i spokojnej części Wrocławia na Wojnowie. Nieruchomość o powierzchni 75 m znajduje się na ca...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

799 000 PLN (10 653 zł/m2)

4
-
75 m2
1920
15836654 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26715896 15836654 Opiekun oferty:Arletta Betkertel. 602 101 602Słoneczne 3 pokojowe oddzielna kuchnia duży balkon piwnicaLokalizacja Mieszkanie znajduje się na 1-piętrze budynku 4-piętrowym, w spokojnej, zielonej okolicy - Karłowice, północna część Wrocławia, W pob...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

639 000 PLN (10 650 zł/m2)

3
1
60 m2
1980