• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

Mieszkania na sprzedaż Dolnośląskie Wroclaw Stare Miasto

Znalezionych ofert: 313

15532256 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 20641929 15532256 Mieszkanie z 3 osobnymi kawalerkami - 3-pak! Gotowe do wprowadzenia!Opiekun oferty:Łukasz Szajkowskitel. 602 101 602Układ pomieszczeń:- Kawalerka 1 - 20.05 m2,- Kawalerka 2 - 19,55 m2,- Kawalerka 3 - 15 m2,- Przedpokój - 4.11 m2.Najważniejsze informa...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

826 449 PLN (14 249 zł/m2)

3
-
58 m2
2019
15497216 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 19875331 15497216 Opiekun oferty:Emilian Janusz602-101-602Oferta dostępna tylko w SDP Nieruchomości.Podstawowe informacje:Mieszkanie o pow. 64,50 m2, na ul. Włodkowica, przy pl. Jana Pawła II, na trzecim piętrze w budynku z końca lat dziewięćdziesiątych. 3 sypialnie, ...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

849 000 PLN (13 266 zł/m2)

3
-
64 m2
1989
15472503 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 19343312 15472503 Opiekun oferty:Barbara Bobertel. 602 101 602Nowe mieszkanie z 2024 roku w Centrum na Kępie Mieszczańskiej.Mieszkanie 2 pokojowe w pełnym wyposażeniu, gotowe do zamieszkania. Układ pomieszczeń:- Salon z aneksem kuchennym 28,6 m2- Sypialnia 11,93 m2- Ł...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

864 549 PLN (19 212 zł/m2)

2
-
45 m2
2024
15437676 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 18543389 15437676 Oferta dla inwestora: Nieruchomość składająca się z czterech modułów, w pełni wykończona, zlokalizowana w sercu miasta. Opiekun oferty: Marta Woźniczka-OpuchlikNr. licencji PFRN 23867Otoczenie nieruchomości:Mieszkanie ulokowane na pierwszym piętrze w...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 850 000 PLN (25 342 zł/m2)

4
-
73 m2
1910
15848549 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26942766 15848549 OPIEKUN OFERTY:Weronika Woźniaktel. 602 101 602Nr licencji PFRN 30960Na sprzedaż oferujemy przestronny i nowoczesny apartament 4-pokojowy o powierzchni 93,22 m, położony na 2. piętrze w prestiżowej inwestycji Apartamenty nad rzeką z 2024 roku przy ul...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 790 000 PLN (19 247 zł/m2)

4
2
93 m2
2024
15835400 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26716992 15835400 Polecam! Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe znajdujące się w ścisłym centrum miasta przy pl. Jana Pawła II. Idealna oferta dla inwestora! 5 minut spacerem do Rynku!Opiekun Oferty Szymon Mazur telefon 602 101 [email protected] lice...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

675 000 PLN (18 243 zł/m2)

2
1
37 m2
2018
15770693 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25561835 15770693 Wyjątkowy 4-pokojowy apartament w Centrum Miasta na ostatnim piętrzeOpiekun oferty:Julia Andrulewicztel. 602 101 602licencja PFRN nr 28332OtoczeniePrezentowana nieruchomość znajduje się w prestiżowej części Wrocławia - w bezpośrednim sąsiedztwie Sky ...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 664 714 PLN (27 471 zł/m2)

4
1
97 m2
2026
15536884 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 20756436 15536884 Mieszkanie z 3 osobnymi kawalerkami - 3-pak! Gotowe do wprowadzenia!Opiekun oferty:Łukasz SzajkowskiNr licencji PFRN 29569tel. 602 101 602Układ pomieszczeń:- Kawalerka 1 - 17.52 m2,- Kawalerka 2 - 27.34 m2,- Kawalerka 3 - 17.51 m2,- Przedpokój - 6.13...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

927 442 PLN (14 959 zł/m2)

3
-
62 m2
2019
15536606 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 20755577 15536606 Gotowy do wprowadzenia 3-pak!3 osobne kawalerki z pełnym wyposażeniem.Opiekun oferty:Łukasz SzajkowskiNr licencji PFRN 29569tel. 602 101 602Układ pomieszczeń:- Kawalerka 1 - 16.77 m2,- Kawalerka 2 - 26.59 m2,- Kawalerka 3 - 28.11 m2,- Przedpokój - 4....

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 104 761 PLN (14 536 zł/m2)

3
-
76 m2
2019
15619809 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22595062 15619809 Gotowy do wprowadzenia 3-pak w bardzo dobrej cenie!3 osobne kawalerki z pełnym wyposażeniem!Opiekun oferty:Łukasz SzajkowskiNr licencji PFRN 29569tel. 602 101 602Układ pomieszczeń:- Kawalerka 1 - 16.73 m2,- Kawalerka 2 - 26.49 m2,- Kawalerka 3 - 27.9...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 153 638 PLN (15 382 zł/m2)

3
-
75 m2
2019
15764540 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25451786 15764540 Opiekun Oferty:Patryk CiepielewskiTel: +48 602-101-602Pośrednik Obrotu NieruchomościamiNr Licencji PFRN 29563Na sprzedaż wynajęte pod studio tatuażu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,62 m2 na ul. Walońskiej.ZALETY NIERUCHOMOŚCI:- mieszkanie o pr...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

999 999 PLN (16 667 zł/m2)

2
-
60 m2
2018
15595464 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22077014 15595464 Opiekun ofertyKonrad Rakowiecki tel. 602 101 602Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 41,04 m2 położone na 1. piętrze w budynku położonym blisko płyty Rynku.Otoczenie nieruchomości:To idealne miejsce dla osób ceniących sobie wygodę życia w centrum. W ...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

740 000 PLN (18 049 zł/m2)

3
-
41 m2
1970