• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

Mieszkania na sprzedaż Dolnośląskie Wroclaw Stare Miasto

Znalezionych ofert: 313

15538815 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 20791585 15538815 Opiekun oferty: Konrad Rakowiecki tel. 602 101 602Elegancki apartament o powierzchni 52,41 m2 mieści się na drugim piętrze nowoczesnego apartamentowca w prestiżowej lokalizacji na Starym Mieście.Otoczenie nieruchomości:To miejsce, które tętni życiem!...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

900 000 PLN (17 308 zł/m2)

2
-
52 m2
2013
15458241 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 19019246 15458241 Opiekun oferty:Jakub Kruszyńskitel. 602 101 602Jedyna taka oferta na rynku! Ekskluzywy apartament w inwestycji Upper House!Otoczenie inwestycji:Mieszkanie przy ul. Walońskiej to świetna propozycja dla osób, które szukają komfortu życia w centrum Wroc...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 500 637 PLN (23 087 zł/m2)

3
-
65 m2
2026
15427218 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 18321770 15427218 Opiekunka oferty:Sabrina Przybyłtel. 602 101 6022 pokoje do wykończenia usytuowane na 2. piętrze w budynku z windą w centrum, na nowoczesnym i prestiżowym osiedlu River Point.Najważniejsze informacje:- Nieruchomość do własnej aranżacji- Widok na park...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

899 000 PLN (20 907 zł/m2)

2
-
43 m2
2024
15408268 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 17872181 15408268 Opiekun NieruchomościRobert Kordowskitelefon 602 101 602Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie na Podwalu.Gotowiec inwestycyjny - idealne pod najem!Mieszkanie było wcześniej biurem kancelarii adwokackiej.Otoczenie nieruchomości:Mieszkania znajduje się na ...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

549 999 PLN (15 714 zł/m2)

2
-
35 m2
1960
15600509 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22197894 15600509 Mieszkanie z 3 osobnymi kawalerkami!Gotowe do wprowadzenia!Opiekun oferty:Łukasz Szajkowskitel. 602 101 602Układ pomieszczeń:- Kawalerka 1 - 32.28 m2,- Kawalerka 2 - 26.50 m2,- Kawalerka 3 - 16.74 m2,- Przedpokój - 7.69 m2.Najważniejsze informacje:- ...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 148 783 PLN (13 841 zł/m2)

3
-
83 m2
2019
15537842 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 20767809 15537842 Opiekun oferty:Jakub Kruszyńskitel. 602 101 602Kompaktowa kawalerka w historycznej kamienicy z windą w samym centrum Wrocławskiego rynku!Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość mieszcząca się przy ulicy Szewskiej 5 we Wrocławiu stanowi prawdziwą perłę h...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

519 000 PLN (17 897 zł/m2)

2
-
29 m2
1792
15515654 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 20260715 15515654 Gotowe do wejścia mieszkanie na nowym osiedlu w samym centrum miasta! Opiekun oferty:Natalia Sobczyńskatel. 602 101 602Pięknie wykończone, dwupokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 45,30 m2 przy ul. Madalińskiego.Otoczenie nieruchomości:ATAL Ci...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

949 000 PLN (21 089 zł/m2)

2
-
45 m2
2024
15514763 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 20241783 15514763 Opiekun oferty:Anna Hudak602 101 602Szukasz najlepszej lokalizacji w mieście? Już znalazłeś!Ładne, już wykończone mieszkanie z malowniczym widokiem na patio!Mieszkanie znajduje się w sercu miasta w Inwestycji Angel River przy ul. Walońskiej.Układ nie...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

659 000 PLN (19 382 zł/m2)

1
-
34 m2
2018
15472554 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 19344151 15472554 Opiekun oferty:Barbara Bobertel. 602 101 602Nowe mieszkanie z 2024 roku w Centrum na Kępie Mieszczańskiej.Kawalerka w pełnym wyposażeniu, gotowe do zamieszkania. Układ pomieszczeń:- pokój z aneksem kuchennym 24,2 m2- sypialnia 9.81m2- Łazienka 3,62 m...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

784 981 PLN (21 216 zł/m2)

2
-
37 m2
2024
14681349 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 47725 14681349 Zapraszam na prezentację oraz do zakupu nowoczesnego Apartamentu w SKY TOWER.Opiekun oferty:Marta Woźniczka-OpuchlikNr. licencji PFRN 23867tel. 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Inwestycja Sky Tower zlokalizowana jest w okolicach nowego centrum bizn...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 500 000 PLN (33 019 zł/m2)

3
-
106 m2
2012
15590423 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 21978543 15590423 Opiekun oferty: Konrad Rakowiecki tel. 602 101 602Elegancki apartament o powierzchni 42,50 m2 mieści się na pierwszym piętrze bloku przy Placu Nowy Targ.Otoczenie nieruchomości:Okolica mimo położenia w sercu miasta jest spokojna. To idealne miejsce d...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

777 000 PLN (18 500 zł/m2)

3
-
42 m2
1961
15539506 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 20814497 15539506 Opiekun OfertyRobert Kordowskitel. 602 101 602Piękne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,13 m2, zlokalizowane w budynku OVO. OTOCZENIE NIERUCHOMOŚCI:Doskonała lokalizacja zapewni szybki i łatwy dostęp do wielu punktów handlowych, usługowych oraz i...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 199 000 PLN (21 411 zł/m2)

2
-
56 m2
2016