• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

Mieszkania na sprzedaż Dolnośląskie Wroclaw

Znalezionych ofert: 1 509

15698364 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24148707 15698364 Opiekun oferty Katarzyna Tichy Nr Licencji PFRN Nr 28712tel. 602 101 602To unikatowe mieszkanie z niepowtarzalnym tarasem 22 m2 na dachu czeka na Ciebie! Solidne mieszkanie z licznymi udogodnieniami wg projektu architekta. Przeczytaj opis oferty. :)O...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 799 900 PLN (29 031 zł/m2)

3
2
62 m2
2021
15686869 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 23952795 15686869 Mieszkanie 1 pokojowe w centrum Wrocławia - 1700 metrów od płyty Rynku - apartamentowiec z 2012 roku przy rzece Oławce.Posiadamy jeszcze 2 podobne mieszkania w tej inwestycji! Wyłącznie w biurze SDP NIERUCHOMOŚCIOpiekun Oferty Szymon Mazur 602 101 60...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

599 000 PLN (21 393 zł/m2)

1
1
28 m2
2012
15665046 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23566879 15665046 Opiekun nieruchomości:Dominika Nowaktel. 602 101 602Przedstawiam dwupak inwestycyjny składający się z 2 niezależnych mieszkań o łącznej powierzchni 72,41 m2, położone na 1 piętrze, 5-piętrowego budynku na Starym Mieście.Otoczenie nieruchomości:Część ...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 196 992 PLN (16 625 zł/m2)

3
2
72 m2
2019
15649830 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 23301024 15649830 Opiekun ofertyJacek Mamińskinr lic. PFRN 30802tel. 602 101 602Na sprzedaż dwustronne mieszkanie o powierzchni 37,93 m2 położone na wysokim 1. piętrze w budynku z 1960 r. położonym w bezpośrednim sąsiedztwie płyty Rynku.Otoczenie nieruchomości:Rynek, ...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

699 000 PLN (18 892 zł/m2)

1
1
37 m2
1960
15641550 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23084500 15641550 Opiekun oferty:Daniel Matoszyn602 101 6022-pokojowe mieszkanie z balkonem w centrum Wrocławia Idealne na biuro lub mieszkanie inwestycyjne Okolice Placu LegionówOtoczenie nieruchomości:Inwestycja znajduje się w ścisłym centrum Wrocławia, w bezpośre...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

649 000 PLN (16 641 zł/m2)

2
-
39 m2
2025
15638522 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23020964 15638522 Oferta na wyłączność w SDP Nieruchomości!Niepowtarzalne narożne mieszkanie z tarasem położone na ostatnim piętrze w ekskluzywnym apartamentowcu Angel City wybudowanym w 2022 r. Apartament posiada boczny widok na rzekę. Wyjście na taras o powierzchni ...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 559 000 PLN (22 594 zł/m2)

2
-
69 m2
2022
15627711 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 22788632 15627711 Opiekun nieruchomości: Julia Kowalskatel. 602 101 602Oferta 1-pokojowego mieszkania o powierzchni 32,17 m2, położone na podwyższonym parterze, 5-piętrowego budynku na Starym Mieście.Otoczenie nieruchomości:Część Starego Miasta, przy Odrze, to lokaliz...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

619 310 PLN (19 353 zł/m2)

1
-
32 m2
2020
15617266 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 22539465 15617266 Opiekun oferty:Emilian Janusz602-101-602Cena do negocjacji!Podstawowe informacje:Mieszkanie o pow. 120 m2, na ul. Nowowiejskiej, na 1. piętrze w kamienicy, po kapitalnym remoncie w 2007 roku. 4 pokoje, 3 sypialnie, otwarta kuchnia, łazienka, niezależ...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 250 000 PLN (10 417 zł/m2)

4
-
120 m2
1904
15759845 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25345926 15759845 Opiekun oferty:Jacek Mamińskinr lic. PFRN 30802tel. 602 101 602Mieszkanie w budynku Pixel House o wysokim standardzie wykończenia, z garażem.Otoczenie nieruchomości:Budynek Pixel House znajduje się przy ul. Legnickiej, skąd mamy idealne połączenie do...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

633 000 PLN (19 781 zł/m2)

2
1
32 m2
2020
15757264 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25296868 15757264 Opiekun oferty:Jakub Kruszyńskitel. 602 101 602Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 27,9 m2 mieszczące się przy ul. Kaszubskiej - w samym centrum Wrocławia! Układ nieruchomości:- Salon z aneksem - Sypialnia- Łazienka- Przedpokój Otoczenie ...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

469 000 PLN (17 370 zł/m2)

2
1
27 m2
1909
15752917 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25181399 15752917 Opiekun oferty:Julia Andrulewicztel. 602 101 101licencja PFRN nr 28332Prezentuję wyjątkowy apartament klasy premium, położony w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji Wrocławia - na wrocławskim Zalesiu,To przestrzeń stworzona dla osób ceniącyc...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

6 720 400 PLN (40 002 zł/m2)

2
1
168 m2
2023
15752650 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25172970 15752650 Opiekun oferty:Jakub Kruszyńskitel. 602 101 602Na sprzedaż lokal niemieszkalny o powierzchni 128,89 m, położony na 4. piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Żmigrodzkiej. Obecnie przeznaczony pod funkcję usługowo-biurową, ale dzięki układowi i dużej p...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 482 235 PLN (11 580 zł/m2)

1
1
128 m2
2024