• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

Mieszkania na sprzedaż Dolnośląskie

Znalezionych ofert: 2 370

15894293 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje | 81 m² | Balkon | Klimatyczna kamienica 27939624 15894293 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 81,79 m² (w tym 9,40 m² piwnicy), położonego przy ul. Nyskiej, na 3. piętrze klimatycznej kamienicy z 1926 roku. To nieruchomość dla osób ceniących prz...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

799 000 PLN (9 864 zł/m2)

3
1
81 m2
1926
15897168 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27996196 15897168 NOWY i Gotowy Apartament w stanie deweloperskim 3 pokojowy o powierzchni 51,34m2 położony jest na 4 piętrze w 4 piętrowym apartamentowcu z windą. Klasyczny układ, na który składają się: salon z kuchnią w aneksie o pow. 19,84m2 z salonu wyj...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

787 419 PLN (15 440 zł/m2)

3
1
51 m2
2026
15897169 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27996197 15897169 Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 48,72m2 z ogródkiem 20,14m2 i z tarasem 3,71m2 – inwestycja znajduje się we Wrocławiu na zielonym, spokojnym Brochowie - to podzielnica Krzyków w południowej części Wrocławia. Mieszkani...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

594 384 PLN (12 383 zł/m2)

2
1
48 m2
2027
15897167 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27996195 15897167 Apartament 3 pokojowy o powierzchni 67,40m2 położony jest na 4 piętrze w 4 piętrowym apartamentowcu z windą. Ciekawy układ, na który składają się: salon z kuchnią w aneksie o pow. 29,77m2 z salonu wyjście na duży balkon o pow. 10,76m2, w m...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

993 409 PLN (14 827 zł/m2)

3
1
67 m2
2026
14899361 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 4265401 14899361 Mieszkanie na parterze z osobnym wejściem blisko Parku Zdrojowego. Zrobiona została nowa łazienka oraz przygotowano miejsce na aneks kuchenny. Wydzielony został pokój dzienny, jadalnia i dwa mniejsze pokoje do własnej aranżacji. Do dyspozycji właści...

Polanica-Zdrój (Dolnośląskie, gm. Polanica-Zdrój)

360 000 PLN (5 806 zł/m2)

2
1
62 m2
1995
15513176 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 20189858 15513176 Wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 87,5 mkw położone na 1. piętrze kameralnego budynku w Różance. Przestronny salon z dużą ilością światła i przytulna sypialnia sprawiają, że poczujesz się tutaj bardzo komfortowo. Do tego pokój biurowy oraz wydzielon...

Różanka (Dolnośląskie, gm. Międzylesie)

320 000 PLN (3 678 zł/m2)

4
1
87 m2
1920
15433327 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 18432180 15433327 BARDZO  CIEKAWA NIERUCHOMOŚĆ NA SPRZEDAŻ Z POTENCJAŁEM INWESTYCYJNYMNieruchomość o powierzchni  107 m2 daje niesamowitą możliwość własnej aranżacji. Można wyodrębnić nawet 3 mieszkania.Aktualnie - w jednej części zostało wyodrębnione mieszkanie o pow...

Jugów (Dolnośląskie, gm. Nowa Ruda)

120 000 PLN (1 122 zł/m2)

3
-
107 m2
1940
15034590 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 7516051 15034590 Apartament z dużym tarasem przy deptaku w Polanicy-Zdroju. 160-metrowy apartament po generalnym remoncie, z osobnym wejściem przez elegancką klatkę schodową. Na powierzchnię lokalu składa się duży salon w wyjściem na taras, 4 sypialnie, kuchnia z jad...

Polanica-Zdrój (Dolnośląskie, gm. Polanica-Zdrój)

1 440 000 PLN (9 057 zł/m2)

5
1
159 m2
1910
15598637 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22146732 15598637 Niepowtarzalna okazja! Luksusowy apartament pod miastem w rezydencji Villa Toscana.Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego apartamentu w prestiżowej rezydencji Villa Toscana Luxury Loft. To wyjątkowe miejsce łączy w sobie elegancj...

Nowe Jaroszowice (Dolnośląskie, gm. Bolesławiec)

590 000 PLN (6 782 zł/m2)

2
1
87 m2
1930
15893214 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27904160 15893214 lokal mieszkalny nr 5 o powierzchni 38,10 m2, zlokalizowany na parterze w budynku mieszkalnym położonym w Wałbrzychu przy ul. 1 Maja 159 wraz z udziałem wynoszącym 40210 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim samym udziałem w prawie w...

Wałbrzych (Sobięcin) (Dolnośląskie, gm. Wałbrzych)

50 000 PLN (1 316 zł/m2)

2
-
38 m2
-
15897228 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27998302 15897228 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerENG BELOWNa sprzedaż apartament o powierzchni 43 m², położony w prestiżowej dzielnicy. Lokal znajduje się w 9-piętrowym budynku z 2016 roku, w zadbanej klatce schodowej i spokojnej okolicy. Apartament jest...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

779 000 PLN (18 116 zł/m2)

1
-
43 m2
2016
15897065 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27993234 15897065 Lokal mieszkalny nr 8 o powierzchni 39,15 m2, zlokalizowany na II piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Wałbrzychu przy ul. Gen. Władysława Andersa 31 wraz z udziałem wynoszącym 100310 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim samym ...

Wałbrzych (Biały kamień) (Dolnośląskie, gm. Wałbrzych)

78 000 PLN (2 000 zł/m2)

1
-
39 m2
-