• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

Mieszkania na sprzedaż Dolnośląskie

Znalezionych ofert: 2 371

15772132 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25602174 15772132 Burmistrz Szklarskiej Poręby ogłasza następujący przetarg ustny nieograniczony czwarty przetarg na sprzedaż nieruchomości lokalowej nr 2 (lokal mieszkalny) o powierzchni użytkowej 27,10 m2 (powierzchnia lokalu 25,80 m2 i ...

Szklarska Poręba (Dolnośląskie, gm. Szklarska Poręba)

110 000 PLN (4 074 zł/m2)

1
-
27 m2
-
15876055 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27527568 15876055 lokal mieszkalny nr 6 o powierzchni 33,65 m2, zlokalizowany na drugim piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Wałbrzychu przy ul. Sztygarskiej 6 wraz z udziałem wynoszącym 108210 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim samym udziałe...

Wałbrzych (Dolnośląskie, gm. Wałbrzych)

54 000 PLN (1 636 zł/m2)

1
-
33 m2
-
15889065 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27842434 15889065 lokal mieszkalny nr 14 o powierzchni 37,65m2, zlokalizowany na II piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Wałbrzychu przy ul. 1 Maja 17 wraz z udziałem wynoszącym 51510 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim samym udziałem w prawie ...

Wałbrzych (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wałbrzych)

92 000 PLN (2 486 zł/m2)

1
-
37 m2
-
15778273 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25748917 15778273 Lokal mieszkalny nr 13 o powierzchni 49,0 m2 zlokalizowany na II piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Wałbrzychu przy ul. Adama Mickiewicza 36A wraz z udziałem wynoszącym 18910 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim samym udział...

Wałbrzych (Dolnośląskie, gm. Wałbrzych)

52 000 PLN (1 061 zł/m2)

1
-
49 m2
-
15872531 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27495928 15872531 lokal mieszkalny nr 6 o powierzchni 47,82 m2, zlokalizowany na I piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Wałbrzychu przy ul. Gen. Władysława Andersa 73 wraz z udziałem wynoszącym 183910 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim samym u...

Wałbrzych (Dolnośląskie, gm. Wałbrzych)

86 000 PLN (1 830 zł/m2)

2
-
47 m2
-
15738013 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 24900585 15738013 Lokal mieszkalny nr 24 o powierzchni 27,90m2, zlokalizowany na III piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Wałbrzychu przy ul. 1 Maja 159 wraz z udziałem wynoszącym 27610 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim sam...

Wałbrzych (Sobięcin) (Dolnośląskie, gm. Wałbrzych)

30 000 PLN (1 111 zł/m2)

1
-
27 m2
-
15735385 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24854672 15735385 lokal mieszkalny nr 12 o powierzchni 34,98m2, zlokalizowany na II piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Wałbrzychu przy ul. 1 Maja 90 wraz z udziałem wynoszącym 74610 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim samym udziałem w prawie ...

Wałbrzych (Sobięcin) (Dolnośląskie, gm. Wałbrzych)

46 000 PLN (1 353 zł/m2)

2
-
34 m2
-
15872824 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przy Parku Grabiszyńskim | 2025 | loggia | 2 pok 27502315 15872824 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego apartamentu w stanie deweloperskim, położonego przy ul. gen. Józefa Hallera we Wrocławiu. Nieruchomość znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Grabiszyńskiego, co zapewnia widok na zi...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

600 000 PLN (13 953 zł/m2)

2
1
43 m2
2025
15872822 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Magnolia Park | 74 m² | 3 pokoje | loggia | garaż 27502313 15872822 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 74,16 m², położonego na 6. piętrze w budynku z 2009 roku przy ul. Legnickiej we Wrocławiu. Nieruchomość wyróżnia się funkcjonalnym układem, dużą iloś...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

990 900 PLN (13 391 zł/m2)

3
1
74 m2
2009
15870021 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 balkony + widok na zieleń | 86,9 m² | południowe 27416540 15870021 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego, dwupoziomowego mieszkania o powierzchni 86,9 m², położonego na ostatnim piętrze budynku z 2002 roku przy ul. Porannej na wrocławskich Krzykach. Nieruchomość znajduje się w jednej z najbardz...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

879 000 PLN (10 221 zł/m2)

3
1
86 m2
2002
15868201 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
balkon | duża piwnica w cenie | 3 pokoje 27369204 15868201 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 53,66 m², położonego na 1. piętrze w 3-piętrowym budynku z 2002 roku przy ul. Marchewkowej we Wrocławiu. Nieruchomość wyróżnia się funkcjonalnym układem oraz zachod...

Wrocław (Klecina) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

749 900 PLN (14 149 zł/m2)

3
1
53 m2
2002
15861751 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
4 pokoje | ponad 110m2 | 2 poziomy| Partynice 27211068 15861751 Dwupoziomowa przestrzeń przy Torze Wyścigów Konnych - WrocławPrezentujemy wyjątkową, dwupoziomową rezydencję o powierzchni użytkowej przekraczającej 110 m2 (liczonej po podłodze), położoną na kameralnym, zamkniętym osiedlu na pograniczu Partynic i Oł...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 550 000 PLN (16 489 zł/m2)

4
1
94 m2
2006