• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

Mieszkania na sprzedaż Dolnośląskie

Znalezionych ofert: 2 379

15785398 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25878236 15785398 Kompleks składa się z pięciu nowoczesnych budynków, oferujących mieszkania o różnorodnych powierzchniach, od 37 m² do 103 m². W ofercie znajdują się funkcjonalne mieszkania dwupokojowe, przestronne trzypokojowe lokale oraz eleganckie cztero...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

624 530 PLN (11 565 zł/m2)

3
1
54 m2
2025
15767659 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25531646 15767659 Kompleks składa się z pięciu nowoczesnych budynków, oferujących mieszkania o różnorodnych powierzchniach, od 37 m² do 103 m². W ofercie znajdują się funkcjonalne mieszkania dwupokojowe, przestronne trzypokojowe lokale oraz eleganckie cztero...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

792 395 PLN (8 341 zł/m2)

4
1
95 m2
2025
15409672 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 17917347 15409672 Wyjątkowa inwestycja, gotowa, oddana do użytkowania! Zamieszkaj w dworku. Projekt zrealizowany w oparciu o przebudowę zabytkowego folwarku. Inwestycja o unikatowym charakterze - wynikającym z lokalizacj...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

789 925 PLN (14 362 zł/m2)

1
1
55 m2
2024
15766342 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25503099 15766342 Kompleks składa się z trzech nowoczesnych budynków, oferujących mieszkania o różnorodnych powierzchniach, od 25 m² do 103 m². W ofercie znajdują się funkcjonalne mieszkania dwupokojowe, przestronne trzypokojowe lokale oraz eleganckie cztero...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

760 500 PLN (8 266 zł/m2)

3
1
92 m2
2025
15775240 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25664246 15775240 MIESZKANIE PO UMOWIE SPRZEDAŻY Piękne i słoneczne mieszkanie - 3 pokojowe o powierzchni 55 m2, położone na 2 piętrze w 5 piętrowym budynku z 20217 roku. Budynek z WINDĄ przy ul. Jesionowej tuż obok powstającego Parku Henrykowskiego. ...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

839 000 PLN (15 255 zł/m2)

3
-
55 m2
2017
15816123 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe w samym centrum obok PKP 26636719 15816123 Dzień dobryPolecam rewelacyjne mieszkanie 2 pokojowe w Jelczu-Laskowichach.Atuty lokalizacji:- samo centrum- 200m do stacji PKP (pociąg jedzie do Wrocławia 28min)- 250m do Dzkoły Podstawowej- 300m do Bricomarche- 350m do Intermarche- 400m do Przedszk...

Jelcz-Laskowice (Dolnośląskie, gm. Jelcz-Laskowice)

430 000 PLN (8 958 zł/m2)

2
1
48 m2
1983
15759297 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie wykończone pod klucz z tarasem na dachu 25336711 15759297 Bez prowizji biura i podatku PCC.Sprzedaż bezpośrednio od dewelopera.Mieszkanie w trakcie wykończenia pod klucz (zdjęcia jeszcze przed)Polecam komfortowe mieszkanie na gotowej inwestycji przy ul. Kamieńskiego.Zalety lokalizacji:- bardzo dobry dojazd ...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

822 915 PLN (14 188 zł/m2)

3
1
58 m2
2024
15758440 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Gotowe mieszkanie z możliwością podziału na dwa 25320308 15758440 Bez prowizji biura i podatku PCC.Sprzedaż bezpośrednio od dewelopera.Polecam komfortowe mieszkanie na gotowej inwestycji przy ul. Kamieńskiego.Zalety lokalizacji:- bardzo dobry dojazd do centrum- spokojna okolica- doskonały wylot na AOW- infrastruktu...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

883 440 PLN (11 938 zł/m2)

3
1
74 m2
2024
14957364 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
NOWE MIESZKANIA NA ZOSINKU w Legnicy (M 3.10) 5587477 14957364 NOWE MIESZKANIA NA ZOSINKU w Legnicy ( M 3.10 )Oferujemy na sprzedaż nowe mieszkania w Legnicy.PRZEDZIAŁ CENOWY: 248 064,00 PLN - 535 536,00 PLNMETRAŻE: 32.64 - 74.38 m2.Udogodnienia: W pobliżu inwestycji znajdują się tereny zielone,ścieżki rowerowe,...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

557 175 PLN (7 529 zł/m2)

4
-
74 m2
-
14957502 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
NOWE MIESZKANIA NA ZOSINKU w Legnicy (M 2.12) 5587606 14957502 NOWE MIESZKANIA NA ZOSINKU w Legnicy ( M 2.12 )Oferujemy na sprzedaż nowe mieszkania w Legnicy.PRZEDZIAŁ CENOWY: 248 064,00 PLN - 535 536,00 PLNMETRAŻE: 32.64 - 74.38 m2.Udogodnienia: W pobliżu inwestycji znajdują się tereny zielone,ścieżki rowerowe,...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

517 425 PLN (7 609 zł/m2)

3
-
68 m2
-
14957235 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie blisko Wrocławia | 2 pokoje | 48m2 5574808 14957235 Bezpośrednio, brak podatku PCC 2%, 0% prowizji! Zyskujesz już na początku.lokal 4_41 bud 2Azapytaj o inne dostępne mieszkania w tej inwestycjiWygodne, nowe mieszkanie 47,9 m2:* termin odbioru kwiecień 2024 * salon można oddzielić od aneksu kuchennego...

Miękinia (Dolnośląskie, gm. Miękinia)

381 000 PLN (8 106 zł/m2)

2
1
47 m2
2024
15323812 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie blisko Wrocławia | 2 pokoje | 53m2 15783791 15323812 Bezpośrednio, brak podatku PCC 2%, 0% prowizji! Zyskujesz już na początku.lokal 5_50 bud 2Azapytaj o inne dostępne mieszkania w tej inwestycjiWygodne, nowe mieszkanie 52,72 m2:* termin odbioru kwiecień 2024 * 2 pokoje z osobną kuchnią (można połączyć...

Miękinia (Dolnośląskie, gm. Miękinia)

403 390 PLN (7 758 zł/m2)

2
1
52 m2
2024