• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

Mieszkania na sprzedaż Dolnośląskie

Znalezionych ofert: 2 379

14780074 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Apartament 23% VAT / inwestycja / ochrona kapitału 190469 14780074 Inwestycja na wynajem, bezpieczna lokata kapitału !Bez podatku PCC 2%, brak prowizji !Możliwość odliczenia VAT CENA NETTO: 325 000 złGotowy, w pełni wyposażony.Jest opcja kupna apartamentu z najemcą, gotowiec inwestycyjny.Do kupienia lokal A619 w cen...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

399 750 PLN (24 984 zł/m2)

1
1
16 m2
2022
15814230 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26635105 15814230 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJICena: 699 000 zł — do negocjacjiSprzedaż bezpośrednio od właścicielaMam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 53 m², położone na 2. piętrze nowoczesnego budynku na Nowym Zakrzowie —...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

699 000 PLN (13 189 zł/m2)

2
-
53 m2
2012
15540923 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 20849660 15540923 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIPrzedstawiam ofertę sprzedaży dużego dwupoziomowego mieszkania w Jeleniej Górze. Cena mieszkania wraz z wyposażeniem 790000zł.W skład mieszkania o powierzchni 110,20m2 wchodzi:I Poziom Salon z wejściem na balkon ...

Jelenia Góra (Cieplice śląskie-zdrój) (Dolnośląskie, gm. Jelenia Góra)

790 000 PLN (7 182 zł/m2)

5
-
110 m2
1987
15707911 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24329926 15707911 Na sprzedaż: mieszkanie z potencjałem Dłużyna DolnaSzukasz przestrzeni, którą możesz urządzić po swojemu? Ta oferta to prawdziwa okazja nie czekaj, bo długo nie będzie dostępna!Mieszkanie znajduje się w miejscowości Dłużyna Dolna, zaledwie 11 km od...

Dłużyna Dolna (Dolnośląskie, gm. Pieńsk)

125 000 PLN (1 761 zł/m2)

2
1
71 m2
1911
15448123 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 18782287 15448123 Świetna oferta dla rodzin, którym zależy na miejskich udogodnieniach i miejscu do wypoczynku!Na sprzedaż dwupoziomowy lokal mieszkalny w Lwówku Śląskim za cenę 285 000 zł. Oferta o niezaprzeczalnych atutach, znajdująca się blisko centrum oraz otoczon...

Lwówek Śląski (Dolnośląskie, gm. Lwówek Śląski)

285 000 PLN (2 850 zł/m2)

3
2
100 m2
1930
15442478 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 18661510 15442478 Idealna oferta dla osób ceniących sobie komfort, przestrzeń i świetną lokalizację - wygoda mieszkaniowa połączona z łatwym dostępem do miejskich udogodnień!Na sprzedaż mieszkanie znajdujące się w kamienicy na trzecim piętrze w Zgorzelcu przy ulicy Cz...

Zgorzelec (Dolnośląskie, gm. Zgorzelec)

670 000 PLN (5 194 zł/m2)

4
1
129 m2
1910
15772256 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25605795 15772256 Nowy ŚwiatKlimatyczne, ładne i zadbane dwupokojowe mieszkanie o pow. 40 m w odrestaurowanej ślicznej kamienicy z 1830 roku tuż przy samym Rynku. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze w czteropiętrowej kamienicy składa się z pokoju z aneksem kuch...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

680 000 PLN (17 000 zł/m2)

2
1
40 m2
1830
15800233 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26209308 15800233 ul. KrynickaPrzestronne, zadbane, dwustronne w pełnym rozkładzie trzypokojowe mieszkanie o pow. 63 m z balkonem w bloku z 1983 roku z windą. Mieszkanie znajduje się na szóstym piętrze w budynku dziesięciopiętrowym składa się z trzech niezależnych pok...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

695 000 PLN (11 032 zł/m2)

3
1
63 m2
1983
15468024 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 19227489 15468024 ul. Kopycińskiego okoliceNowoczesne, bardzo ładne trzypokojowe mieszkanie o pow. 56,74 m z tarasem w apartamentowcu z 2022 roku z windą z ładnym widokiem na okolicę. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w budynku czteropiętrowym składa się z ...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

850 000 PLN (15 179 zł/m2)

3
1
56 m2
2022
15746247 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25073829 15746247 Funkcjonalne, gustownie urządzone i zadbane mieszkanie 3-pokojowe  na parterze kameralnego budynku z 2012r  przy cichej ulicy w Kiełczowie. Wykończenie eleganckie, estetyczne, a zarazem bardzo łatwe do zmiany aranżacji. Całość mieszkania w neutraln...

Kiełczów (Dolnośląskie, gm. Długołęka)

790 000 PLN (12 540 zł/m2)

3
1
63 m2
2012
15827188 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26625534 15827188 OKAZJA INWESTYCYJNA:Szukasz bezpiecznej lokaty kapitału we Wrocławiu? Prezentujemy 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58 m², położone w samym sercu Krzyków – dzielnicy, która od lat cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem najemców. To nieruchomość,...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

660 000 PLN (11 301 zł/m2)

3
1
58.4 m2
1968
15793265 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26033861 15793265 NA SPRZEDAŻ ROZKŁADOWE 2-POK MIESZKANIE W SPOKOJNEJ, ZIELONEJ OKOLICY! LOKALIZACJA:Mieszkanie zlokalizowane we Wrocławiu przy ul. Górniczej w spokojnej, cichej i zielonej okolicy. Wygodny dostęp do komunikacji miejskiej (przystanki autobusowe i tramw...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

560 000 PLN (13 041 zł/m2)

2
1
42.94 m2
-