• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

Nieruchomości Dolnośląskie Świdnica

Znalezionych ofert: 105

15736818 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24879349 15736818 Przedstawiamy Państwu wyjątkowy i oryginalny dom znajdujący się w okolicach Jaworzyny Śląskiej. Dom podpiwniczony z użytkowym poddaszem o pow. 300m2 jest w sam raz dla 4-5 osobowej rodziny. Dom wykończony wysokiej jakości materiałami, konsekwentnie w...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

1 800 000 PLN (6 000 zł/m2)

5
2
300 m2
-
15818508 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26591695 15818508 Przestronne 3-pokojowe mieszkanie w odrestaurowanej kamienicy - parter, okolice Centrum!Na powierzchnię mieszkania składają się trzy pokoje, duża kuchnia,łazienka z oknem oraz przedpokój. W mieszkaniu są nowe okna PCV, na podłogach panele i płytki, n...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

600 000 PLN (7 500 zł/m2)

3
-
80 m2
1939
15772440 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25610498 15772440 Mieszkanie Zarezerwowane! Mieszkanie 2 pokojowe na 1 piętrze w budynku A1 o powierzchni użytkowej 40,42m2 z tarasem oraz balkonem!Projekt gratis!Nowy apartamentowiec w okolicach Centrum miasta!Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z atrakcyjną ofer...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

372 000 PLN (9 300 zł/m2)

2
-
40 m2
2023
15889552 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27852089 15889552 Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie 43,5 m² Świdnica, Osiedle Młodych ul. Słobódzkiego Biuro Wombat Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe, świeżo wyremontowane, 3-pokojowe miesz...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

430 000 PLN (10 000 zł/m2)

3
-
43 m2
1980
15890013 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27867282 15890013 WOMBAT NIERUCHOMOŚCI oferuje do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65 m², usytuowane na drugim piętrze odrestaurowanej kamienicy w samym centrum Świdnicy. Mieszkanie składa się z: dużego, jasnego salonu z otwartą k...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

1 850 PLN (28 zł/m2)

2
-
65 m2
-
15781405 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25828576 15781405 Mieszkanie ZAREZERWOWANE ! Mieszkanie 2 pokojowe na 1 piętrze w budynku A1 o powierzchni użytkowej 45,30m2 z balkonem!Projekt gratis !Nowy apartamentowiec w okolicach Centrum miasta!Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaż...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

417 000 PLN (9 267 zł/m2)

2
-
45 m2
2023
15740856 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24960352 15740856 Dwupokojowe mieszkanie w bliskich okolicach Centrum.Przy budynku znajduje się zadbany ogród - do wspólnego użytkowania przez mieszkańców.Na powierzchnię mieszkania ok. 56 m2 składają się dwa pokoje, duża kuchnia, łazienka z wc oraz przedpokój. Mieszk...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

330 000 PLN (5 893 zł/m2)

2
-
56 m2
1940
15772249 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25605794 15772249 Niestandardowe mieszkanie położone w kameralnej kamienicy, z garażem i wiatą - cicha i spokojna okolica!Mile widziana zamiana na dom!Mieszkanie według dokumentów ma 90,15 m2 - jest to część na parterze, dodatkową powierzchnię stanowi zaadaptowana na ...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

1 200 000 PLN (10 000 zł/m2)

3
-
120 m2
1939
15768525 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 25547059 15768525 Przestronne, 5-pokojowe mieszkanie położone przy parku!Mile widziana zamiana na mniejsze mieszkanie.Mieszkanie rozkładowe, o funkcjonalnym rozkładzie - idealne dla większej rodziny oraz dla osób poszukujących komfortowej przestrzeni!Niebywałym atutem...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

799 000 PLN (5 748 zł/m2)

5
1
139 m2
1939
15739229 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 24920858 15739229 Na sprzedaż przestronne mieszkanie w sercu Świdnicy ul. Pułaskiego, przy RynkuOferuję wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 131 m, położone na 1. piętrze zadbanej kamienicy bez czynszu, zaledwie kilka kroków od świdnickiego Rynku.Atuty nieruchomości:Prz...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

720 000 PLN (5 496 zł/m2)

5
1
131 m2
1939
15889068 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27842515 15889068 Pierwszy najem Nowoczesne mieszkanie na prestiżowym osiedlu Vivant Home Świdnica TYLKO U NAS - WOMBAT NIERUCHOMOŚCI Szukasz nowego, komfortowego mieszkania gotowego do zamieszkania od zaraz? Ta oferta spełni oczekiwania nawet najbardziej wyma...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

2 600 PLN (67 zł/m2)

2
-
39 m2
2022
15853722 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27054948 15853722 WOMBAT NIERUCHOMOŚCI prezentuje wyjątkowe, klimatyczne mieszkanie w sercu Świdnicy - idealne dla osób ceniących charakter kamienic, przestrzeń i świetną lokalizację. Klimatyczne 2 pokoje w pięknej kamienicy Świdnica Cena: 36...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

369 000 PLN (7 851 zł/m2)

2
-
47 m2
1930