• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

Nieruchomości Dolnośląskie Świdnica

Znalezionych ofert: 104

15865010 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27278041 15865010 ul. Pułaskiego, tuż przy RynkuNowoczesne, śliczne, w pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie dwupokojowe o pow. 44,70 mkw. w pięknej odrestaurowanej kamienicy z widokiem na zieleń. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze w budynku trzypiętrowym sk...

Świdnica (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

375 000 PLN (8 523 zł/m2)

2
1
44 m2
1900
15866254 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27316508 15866254 WOMBAT NIERUCHOMOŚCI prezentuje komfortowe mieszkanie na wynajem, położone w ścisłym centrum Świdnica — tuż przy Rynku! To idealna propozycja dla osób, które chcą mieszkać w sercu miasta i mieć wszystko na wyciągn...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

1 550 PLN (62 zł/m2)

1
-
25 m2
1960
15577227 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 21692240 15577227 WOMBAT NIERUCHOMOŚCI prezentuje na sprzedaż duże 4-pokojowe mieszkanie z balkonem na Osiedlu Zawiszów. TYLKO U NAS ! Duże 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 73m 2 usytuowane na 4-piętrze w bloku. Lokal czysty i zadbany gotowy...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

489 000 PLN (6 699 zł/m2)

4
-
73 m2
1980
15772435 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 25610317 15772435 WOMBAT NIERUCHOMOŚCI oferuje do wynajęcia komfortową kawalerkę na Osiedlu Młodych w Świdnicy. TYLKO U NAS! WOLNE OD 1 CZERWCA 2026r Mieszkanie w bardzo dobrym stanie, wyposażone w niezbędne sprzęty RTV i AGD (telewizor, pralka, lod&oacute...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

1 450 PLN (66 zł/m2)

1
-
22 m2
1970
15885716 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27739662 15885716 2 pokoje po remoncie balkon I piętro Osiedle Młodych, Świdnica Szukasz wygodnego mieszkania w świetnej lokalizacji, gdzie wszystko masz pod ręką? Ta oferta to idealne połączenie komfortu i funkcjonalności! Lokalizacja: Świdnica - Osiedle M...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

1 700 PLN (40 zł/m2)

2
-
42 m2
-
15535525 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 20729538 15535525 WOMBAT NIERUCHOMOŚCI o feruje Państwu elegancki i przestronny dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 286 m² , usytuowany na pięknie zagospodarowanej działce o powierzchni 1000 m² , w spokojnej i prestiżowej dzielnicy Zawi...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

1 650 000 PLN (5 769 zł/m2)

6
-
286 m2
1994
15885112 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27717686 15885112 Wombat Nieruchomości prezentuje na sprzedaż eleganckie, 2-pokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie - Świdnica, Osiedle Młodych, ul. Słobódzkiego Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 41,14 m², usytuowane na parter...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

419 000 PLN (10 220 zł/m2)

2
-
41 m2
1980
15564391 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 21422869 15564391 WOMBAT NIERUCHOMOŚCI oferuje na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65 m², usytuowane na drugim piętrze odrestaurowanej kamienicy w samym centrum Świdnicy. Opis mieszkania: Mieszkanie składa się z: dużego, jasnego s...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

389 900 PLN (5 998 zł/m2)

2
-
65 m2
-
15881616 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27641824 15881616 Na sprzedaż: Atrakcyjny teren inwestycyjny w centrum Świdnicy - 0,1876 ha WOMBAT NIERUCHOMOŚCI prezentuje na sprzedaż dwie działki budowlane o łącznej powierzchni 1 876 m², położone w centralnej części Świdnicy. Działki sprzedawane...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

749 000 PLN

-
-
1876 m2
-
15850840 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27009534 15850840 Komfortowa kawalerka w sercu Świdnicy - ul. Pułaskiego, 29 m² OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ Biuro Wombat Nieruchomości oferuje na sprzedaż przytulną i funkcjonalną kawalerkę położoną w ścisłym centrum Świdnicy. Oferta na wyłączność - dostępna...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

230 000 PLN (7 931 zł/m2)

1
-
29 m2
1740
15877798 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27579073 15877798 OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ - tylko w biurze Wombat Nieruchomości Na sprzedaż przestronne mieszkanie dwupokojowe położone w samym sercu Świdnicy - bezpośrednio w Rynku. To wyjątkowa propozycja dla osób ceniących klimat zabytkowej architek...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

398 000 PLN (6 219 zł/m2)

2
-
64 m2
1800
15804170 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26301731 15804170 TYLKO U NAS! WOMBAT NIERUCHOMOŚCI POLECA! WOMBAT NIERUCHOMOŚCI p rzedstawia ofertę sprzedaży funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 52,44 m² , położonego na 4. piętrze zadbanej kamienicy w dogodnej lokalizacji Świdnicy , zaledwie...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

325 000 PLN (6 250 zł/m2)

2
-
52 m2
-