• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

Nieruchomości Dolnośląskie Wrocław

Znalezionych ofert: 2 639

15849659 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26977122 15849659 Na sprzedaż komfortowe, klimatyzowane mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 40 m², położone w jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji Wrocławia - zaledwie 10–15 minut spacerem od Rynku. To idealna propozycja zarówno do zamieszkania, jak i jako in...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

579 000 PLN (14 475 zł/m2)

2
-
40 m2
1970
15650512 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 23319097 15650512 Na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 74,70 m² na wrocławskich Hubach.Nieruchomość idealna dla rodziny lub jako inwestycja. Atutem jest rozkładowy układ pomieszczeń oraz dogodna lokalizacja z szybkim dostępem do centrum miasta.Skład mie...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

825 000 PLN (11 000 zł/m2)

4
-
75 m2
1991
15881117 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27624591 15881117 Na sprzedaż klimatyczne i wyjątkowo przytulne mieszkanie o powierzchni 50,8 m² (w tym piwnica ok. 3,2 m²), położone na 1 piętrze w kamienicy z cegły w jednej z najbardziej cenionych i zielonych części Wrocławia – Borek.Mieszkanie jest zadbane, w bard...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

719 000 PLN (14 154 zł/m2)

3
-
50.8 m2
1930
15878158 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27590117 15878158 Na sprzedaż apartament inwestycyjny 2 pokojowy o powierzchni użytkowej 43,5m. Znajdujące się na 3 piętrze budynku z 2019 roku.Mieszkanie świeżo odmalowane, nie wymaga wkładu finansowego- gotowe do zamieszkaniaDo mieszkania przynależy miejsce postojow...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

690 700 PLN (15 878 zł/m2)

2
-
43.5 m2
2019
15878106 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27588381 15878106 Szukasz wygodnego mieszkania w centrum Wrocławia?Mieszkanie do zamieszkania o powierzchni 68 m² znajduje się na 10. piętrze w 15-piętrowym bloku. Posiada trzy pokoje oddzielną kuchnię, balkon i piwnicę. W budynku znajduje się winda, a ogrzewanie jest...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

755 000 PLN (11 103 zł/m2)

3
-
68 m2
1970
15877190 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27562565 15877190 Bardzo dobra lokalizacja – około 10–15 minut spacerem do Rynku. W pobliżu liczne przystanki komunikacji miejskiej, sklepy, punkty usługowe oraz tereny rekreacyjne.Nieruchomość stanowi atrakcyjną propozycję inwestycyjną pod wynajem krótko- lub długote...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

275 000 PLN (18 333 zł/m2)

1
-
15 m2
1890
15876076 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27529714 15876076 Gotowiec inwestycyjny – 5 pokoi ROI >10% Wrocław, Krzyki Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie inwestycyjne o powierzchni 56 m², podzielone na 5 niezależnych pokoi, zlokalizowane w jednej z najbardziej pożądanych części Wrocławia (Krzyki), w bezpośr...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

689 000 PLN (12 304 zł/m2)

5
-
56 m2
1970
15875066 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27525242 15875066 Na sprzedaż PRZYTULNE mieszkanie z balkonemCenisz przytulne wnętrza i znakomitą lokalizację-wszędzie blisko - to miejsce jest dla Ciebie!Dodatkowo z widokiem na tereny zielone - działki rekreacyjneCenisz balkon – idealne miejsce na poranną kawę lub w...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

679 000 PLN (14 146 zł/m2)

3
-
48 m2
1990
15868635 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27387344 15868635 Na sprzedaż duże, piękne mieszkanie na Karłowicach, świeżo po remoncie w 2025 roku.LOKALIZACJA:Karłowice to spokojna i zielona dzielnica położona w niedalekiej odległości od centrum miasta. Dobry dojazd na Autostradową Obwodnicę Wrocławia. Blisko wie...

Wrocław (Karłowice) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

949 000 PLN (11 694 zł/m2)

3
-
81.15 m2
1930
15865404 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27298171 15865404 Mieszkanie 42m2 mieści się na 5 piętrze.Mieszkanie narożne z pięknym, dużym balkonem z widokiem na aleję Armii Krajowej oraz sypialnią z widokiem na zamknięte patio.Świetna komunikacja z każdą częścią Wrocławia, bezpośrednie połączenie: z Dworcem Kol...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

665 000 PLN (16 220 zł/m2)

2
-
41 m2
2015
15859199 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27165067 15859199 Witam.Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie spółdzielcze własnościowe zlokalizowane we Wrocławiu na osiedlu Szczepin na 8 piętrze w budynku z windą.Mieszkanie jest w stanie pod klucz, po generalnym remoncie.Wymienione zostały instalacje elektryczna, ...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

560 000 PLN (13 333 zł/m2)

2
-
42 m2
1968
15858379 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27146984 15858379 Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 23,49 m². Znajduje się na 4. piętrze w pięciopiętrowej kamienicy. Ogrzewanie elektryczne; dostęp do internetu. Dodatkowym atutem jest bardzo niski czynsz (340 PLN z funduszem remontowym). Okna wychodzą n...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

375 000 PLN (15 964 zł/m2)

2
-
23.49 m2
1923