• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

Nieruchomości Dolnośląskie Wrocław

Znalezionych ofert: 2 640

15875066 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27525242 15875066 Na sprzedaż PRZYTULNE mieszkanie z balkonemCenisz przytulne wnętrza i znakomitą lokalizację-wszędzie blisko - to miejsce jest dla Ciebie!Dodatkowo z widokiem na tereny zielone - działki rekreacyjneCenisz balkon – idealne miejsce na poranną kawę lub w...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

679 000 PLN (14 146 zł/m2)

3
-
48 m2
1990
15868635 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27387344 15868635 Na sprzedaż duże, piękne mieszkanie na Karłowicach, świeżo po remoncie w 2025 roku.LOKALIZACJA:Karłowice to spokojna i zielona dzielnica położona w niedalekiej odległości od centrum miasta. Dobry dojazd na Autostradową Obwodnicę Wrocławia. Blisko wie...

Wrocław (Karłowice) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

949 000 PLN (11 694 zł/m2)

3
-
81.15 m2
1930
15865404 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27298171 15865404 Mieszkanie 42m2 mieści się na 5 piętrze.Mieszkanie narożne z pięknym, dużym balkonem z widokiem na aleję Armii Krajowej oraz sypialnią z widokiem na zamknięte patio.Świetna komunikacja z każdą częścią Wrocławia, bezpośrednie połączenie: z Dworcem Kol...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

665 000 PLN (16 220 zł/m2)

2
-
41 m2
2015
15859199 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27165067 15859199 Witam.Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie spółdzielcze własnościowe zlokalizowane we Wrocławiu na osiedlu Szczepin na 8 piętrze w budynku z windą.Mieszkanie jest w stanie pod klucz, po generalnym remoncie.Wymienione zostały instalacje elektryczna, ...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

560 000 PLN (13 333 zł/m2)

2
-
42 m2
1968
15858379 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27146984 15858379 Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 23,49 m². Znajduje się na 4. piętrze w pięciopiętrowej kamienicy. Ogrzewanie elektryczne; dostęp do internetu. Dodatkowym atutem jest bardzo niski czynsz (340 PLN z funduszem remontowym). Okna wychodzą n...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

375 000 PLN (15 964 zł/m2)

2
-
23.49 m2
1923
15651128 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23330012 15651128 Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 66 m² na wrocławskim Poświętnem.Doskonała propozycja dla rodziny lub pary. Sprzedawane jest z pełnym wyposażeniem o wysokim standardzie, co umożliwia natychmiastowe zamieszkanie bez dodatkowych nakład...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

815 000 PLN (12 330 zł/m2)

3
-
66.1 m2
2018
15387036 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 17397292 15387036 Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 46m², położone w atrakcyjnej lokalizacji. Mieszkanie składa się z: - salon - sypialnia- oddzielna kuchnia- toaleta- łazienkaMieszkanie jest wyposażone w sprz...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

594 900 PLN (12 933 zł/m2)

2
-
46 m2
1970
15873363 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27515988 15873363 Opiekun oferty Dominika NowakNr Licencji PFRN 28616tel. 602 101 6025-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 97 m2, położone jest na 3 piętrze, 5-piętrowej kamienicy na Przedmieściu Oławskim.Otoczenie nieruchomościNieruchomość zlokalizowana jest jednej...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

989 000 PLN (10 196 zł/m2)

5
-
97 m2
1910
15889228 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27846209 15889228 Opiekun oferty:Jakub Kruszyński602 101 602Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 35 m2, zlokalizowanego obok ulicy Hubskiej, we Wrocławiu. Mieszkanie nowe, wykończone i gotowe do zamieszkania.Otoczenie nieruchomośc...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

679 900 PLN (19 426 zł/m2)

2
1
35 m2
2026
15882462 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27664515 15882462 Dla osób poszukujących dużych, przestronnych, wysokich i nasłonecznionych mieszkań w centrum Wrocławia.Prezentujemy Państwu przestronne 3 pokojowe mieszkanie o pow. 107,5 mkw znajdujące się na II p. w jednej z najpiękniejszych Wrocławskich kamienic p...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

5 300 PLN (49 zł/m2)

3
-
107.5 m2
1900
15889873 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27862712 15889873 LOKALE handlowo-usługowe do wynajęcia w Pasażu we Wrocławiu w dzielnicy Śródmieście, zlokalizowanym przy ulicy Nowowiejskiej 48.W obiekcie od wielu lat działa Biedronka i Rossmann. Zostały jeszcze wolne lokale z dużymi witrynami na parterze o powierz...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

60 000 PLN (100 zł/m2)

1
-
600 m2
2022
15847317 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26906227 15847317 DWUPAK INWESTYCYJNY 2 Niezależne Mieszkania 94,48 m Stare Miasto ParkingZapraszamy do odkrycia wyjątkowego mieszkania na sprzedaż, usytuowanego w sercu Wrocławia, na ul. Świętego Antoniego, tuż przy Kinie Helios, w dzielnicy Wrocław-Stare Miasto....

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 490 000 PLN (15 684 zł/m2)

4
2
95 m2
1995