• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

Nieruchomości Dolnośląskie Wrocław

Znalezionych ofert: 2 666

15849481 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26969241 15849481 Opiekun oferty:Konrad Rakowieckitel. 602 101 602 Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 82,78 m, położone na parterze kamienicy przy ul. Stanisława Worcella 2 we Wrocławiu.Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość zlokalizowana jest w ścisłym cen...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

700 000 PLN (8 537 zł/m2)

4
-
82 m2
1910
15812122 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26466445 15812122 Opiekun nieruchomości:Robert Kordowskitelefon 602 101 602Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego, trzypokojowego mieszkania o powierzchni 61,92 m2.Mieszkanie mieści się na drugim piętrze w budynku przy Alei Wiśniowej.Otoczenie nieruchomośc...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

575 000 PLN (9 426 zł/m2)

3
1
61 m2
1960
15886011 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27746286 15886011 Wysoki standard 2 pokoje z osobną kuchnią i balkonem Nowa Pabianicka KrzykiOpiekun oferty:Dominika Tądel (Kasprzyk)Tel.: 602 101 602Numer licencji: 30058***wolne od zaraz***Apartament klasy premium w prestiżowej inwestycji Nowa Pabianicka. Mieszkanie...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 250 PLN (88 zł/m2)

2
1
37 m2
2025
15889691 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27858725 15889691 Na sprzedaż nowoczesne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 67 m², zlokalizowane na spokojnych Maślicach we Wrocławiu.Mieszkanie w nowym budownictwie, idealnie sprawdzi się dla rodziny – jest funkcjonalnie rozplanowane, co zapewnia wygodę codzienne...

Wrocław (Maślice) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

897 800 PLN (13 400 zł/m2)

3
-
67 m2
2020
15877576 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27573911 15877576 Opiekun Oferty:Dominika KasprzykTel: +48 602-101-602(ENGLISH VERSION BELOW)***MIESZKANIE DOSTĘPNE OD ZARAZ***Serdecznie polecam do wynajęcia 3-pokojowe nowe mieszkanie z pięknym ogródkiem. Planty Racławickie, fitness tylko dla mieszkańców, zamknięte ...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

5 000 PLN (81 zł/m2)

3
-
62 m2
2022
15834924 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26789986 15834924 Opiekun oferty:Dominika Tądel (Kasprzyk)Tel.: 602 101 602Numer licencji: 30058***wolne od zaraz***Lokalizacja:Nieruchomość znajduje na wrocławskim Oporowie. Lokalizacja zapewnia szybką komunikację z centrum oraz wygodny dojazd do obwodnicy i autostra...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 700 PLN (65 zł/m2)

3
-
57 m2
2017
15834018 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26728053 15834018 Wysokie stropy, duże okna, balkonMieszkanie wykończone w pięknych materiałach i wzorach z dbałością o funkcjonalność każdego metra kwadratowego :)Opiekun oferty:Marta Woźniczka-OpuchlikNr. licencji PFRN 23867tel. 602 101 602 Otoczenie nieruchomości:U...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

599 000 PLN (15 359 zł/m2)

2
1
39 m2
1910
15870640 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27434984 15870640 Opiekun oferty:Kinga Ustyniaktel. 602 101 602Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania o powierzchni 39,07 m2, które mieści się na IV piętrze, w nowym budynku z windą przy ul. Legnickiej.Otoczenie nieruchomości:Mieszkanie znajduje się na Popowi...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

679 000 PLN (17 410 zł/m2)

1
1
39 m2
2020
15889672 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27858464 15889672 Opiekun oferty: Kinga Ustyniaktel. 602 101 6022-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią, o powierzchni 47,52 m2, położone jest na parterze 2-kondygnacyjnego budynku.Wejście do budynku od strony ogólnodostępnego podwórka, na którym można swobodnie zapark...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 350 PLN (29 zł/m2)

2
-
47 m2
1920
15859824 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27176726 15859824 Opiekun oferty:Kinga Ustyniaktel. 602 101 602Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2- pokojowego mieszkania, które posiada osobną, jasną kuchnię oraz loggię. Do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni 2,30 m2.Otoczenie nieruchomości:Mieszkanie zna...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

439 000 PLN (12 543 zł/m2)

2
1
35 m2
1980
15886020 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27746322 15886020 Mieszkanie do remontu na Nowym Dworze z widokiem na zielone podwórko , ul. NowodworskaJeśli lubisz wyzwania i chciałbyś, aby mieszkanie, w którym zamieszkasz było 'skrojone' idealnie pod Twoje potrzeby i preferencje, to ta oferta jest dla C...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

500 000 PLN (10 000 zł/m2)

2
1
50 m2
1980
15781219 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25823300 15781219 Super OKAZJA dla inwestora tylko 250tys. !!!Na sprzedaż lokal użytkowy po remoncie obecnie przekształcony na mieszkanie o powierzchni 16,46 m².To urokliwe, małe mieszkanie znajduje się w dzielnicy Śródmieście, przy ulicy Jedności Narodowej, w samym ...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

235 000 PLN (14 688 zł/m2)

1
1
16 m2
1936