• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

Nieruchomości Dolnośląskie Wrocław

Znalezionych ofert: 2 643

15888956 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27834854 15888956 Opiekun oferty Katarzyna Tichy Nr Licencji PFRN Nr 28712tel. 602 101 602Po generalnym remoncie! Otoczenie nieruchomości:Bardzo zielone osiedle Nowy Dwór z pełną infrastrukturą, sklepami, tramwajem i autobusami tuż pod blokiem. Budynek po remoncie z w...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

783 000 PLN (12 836 zł/m2)

3
2
61 m2
1980
15889120 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27845567 15889120 Opiekun Oferty:Svitlana LutsTEL. 602-101-602 Serdecznie polecam do wynajęcia piękny 2-pokojowy apartament o pow. 54 m. Nieruchomość zlokalizowana w prestiżowej inwestycji Marina, w samym centrum miasta. Apartament jest w pełni wyposażony i wykończony...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

5 000 PLN (93 zł/m2)

2
-
54 m2
2020
15888957 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27834852 15888957 Opiekun oferty: Konrad Rakowieckitel. 602 101 602Działka o powierzchni 752 m2 położona na wrocławskim Oporowie. Jest zabudowana, stoi na niej garaż i mały budynek biurowy - oba są wynajęte.długość działki: 35 mszerokość działki: 22 mLokalizacja:Nieru...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 500 000 PLN

-
-
752 m2
-
15699888 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 24178400 15699888 Svitlana LutsSpecjalista ds. nieruchomościTel: 602-101-602**for English scroll down**Mam przyjemność przedstawić 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni około 40 m, wyposażone w funkcjonalną garderobę, położone na nowoczesnym osiedlu Lokum Porto.Otoczeni...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 200 PLN (73 zł/m2)

2
1
44 m2
2024
15852526 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27036072 15852526 Mieszkanie w nowym budownictwie - idealna propozycja dla osób poszukujących bezpiecznej inwestycji i rodzinnej przestrzeni.Opiekun oferty:Mariusz Lesickitel. 602?101?602Otoczenie nieruchomości:W pobliżu pełna infrastruktura w postaci przedszkola, szk...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

751 950 PLN (13 672 zł/m2)

3
1
55 m2
2026
15813962 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26649490 15813962 Mieszkanie wykończone pod klucz, sprzedawane z wyposażeniemUrocze i ciche, w zaułku przy Parku Edyty Stein Opiekun oferty:Marta Woźniczka-OpuchlikNr. licencji PFRN 23867tel. 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Kamienica położona przy ul. Ledóchowskieg...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

660 000 PLN (13 200 zł/m2)

4
1
50 m2
1911
15887296 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27780819 15887296 Opiekun oferty:Tomasz Leimantel. 602101602Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania do własnej aranżacji o powierzchni 43,06 m2, usytuowanego na Brochowie w kamienicy.Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość położona jest na Brochowie zielonym i sp...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

359 000 PLN (8 349 zł/m2)

2
-
43 m2
1920
15794227 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26067145 15794227 OPIEKUN OFERTY:Jakub Choja602 101 602Otoczenie nieruchomościMieszkanie położone niedaleko od ul. Powstańców Śląskich jednej z najlepiej skomunikowanych arterii Wrocławia. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się liczne sklepy, punkty usługowe, szkoły,...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

490 000 PLN (14 412 zł/m2)

2
-
34 m2
1960
15889227 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27846207 15889227 Opiekun oferty:Jakub Kruszyński602 101 602Na sprzedaż nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36 m2, zlokalizowane obok ulicy Hubskiej, we Wrocławiu. Mieszkanie nowe, wykończone i gotowe do zamieszkania.Otoczenie nieruchomości:Mieszkanie poło...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

689 900 PLN (19 164 zł/m2)

2
1
36 m2
2026
15854201 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27071856 15854201 Opiekun oferty: Dominika Nowak Nr Licencji PFRN 28616tel. 602 101 602 Mieszkanie o powierzchni 54,1 m2 z balkonem, położone jest na 9 piętrze, w 11-piętrowym budynku na Popowicach! Otoczenie nieruchomości:Mieszkanie zlokalizowane w bliskim sąsiedztwi...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 700 PLN (50 zł/m2)

3
1
54 m2
1980
15734844 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 24845794 15734844 Opiekun oferty:Monika KrzysiekPośrednik w Obrocie Nieruchomościamitel. 602 101 602! Drzwi otwarte 13 maja w godzinach 15:00 - 18:00 !Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu w zabudowie bliźniaczej o łącznej powierzchni użytkowej 140 m2 z dużym ogro...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 720 000 PLN (12 286 zł/m2)

4
2
140 m2
1971
15885385 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27728419 15885385 Funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie, położone na wysokim piętrze nowoczesnego budynku, z dwustronną wystawą i widokiem na zielony park Da Vinci.O osiedluGądów to osiedle położone w zachodniej części Wrocławia, oddalone o około 20 minut komunikacją mi...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

769 000 PLN (14 788 zł/m2)

3
-
52 m2
2015