• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

Nieruchomości Dolnośląskie Zgorzelec

Znalezionych ofert: 89

15624977 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 22711247 15624977 DWUPOZIOMOWE, BEZCZYNSZOWE MIESZKANIE W ZGORZELCUNOWA NIŻSZA CENA!!! 699 000 zł!!! 215,40 m2 powierzchni całkowitej 128,10 m2 mieszkalnej 87,30 m2 przynależnej Przestrzeń, komfort i niezależność - jak w domu!Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość: p...

Zgorzelec (Ujazd) (Dolnośląskie, gm. Zgorzelec)

699 000 PLN (5 461 zł/m2)

4
1
128 m2
-
13571481 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 15686 13571481 Do wynajęcia kompleks biurowy znajdujący się na I piętrze budynku przeznaczonego do wszelkiego rodzaju działalności gospodarczej o łącznej powierzchni 119.54 m2, która obejmuje: 3 pomieszczenia biurowe ( każdy z osobnym wejściem) oraz toalety i koryt...

Zgorzelec (Centrum) (Dolnośląskie, gm. Zgorzelec)

3 825 PLN (32 zł/m2)

3
1
119 m2
-
15856548 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27092714 15856548 Biuro Metrohouse prezentuje na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe, zlokalizowane w samym centrum Zgorzelca, w zadbanej i odświeżonej kamienicy na 3. piętrze.Lokal, o łącznej powierzchni wraz z powierzchnią pomieszczeń przynależnych to 59,58 m², składa s...

Zgorzelec (Dolnośląskie, gm. Zgorzelec)

250 000 PLN (4 237 zł/m2)

2
1
59 m2
1900
15841465 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26789890 15841465 Klimatyczne na poddaszu 3 pokojowe mieszkanie położone w Zgorzelcu, w środkowej części ulicy Czachowskiego. Mieszkanie po częściowym remoncie. Położone jest na IV piętrze. W pomieszczeniach występują skosy nadające nieruchomości przytulny klimat. ...

Zgorzelec (Centrum) (Dolnośląskie, gm. Zgorzelec)

310 000 PLN (5 167 zł/m2)

3
-
60 m2
-
15600063 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 22188854 15600063 Lokal użytkowy o powierzchni 20 m2 w ścisłym centrum Zgorzelca. Znajduje się na parterze w bramie kamienicy zlokalizowanej przy jednej z głównej ulic ścisłego centrum miasta. Prowadzi ona ruch pieszy i samochodowy m. innymi do przejścia granicznego. ...

Zgorzelec (Centrum) (Dolnośląskie, gm. Zgorzelec)

1 350 PLN (68 zł/m2)

11
-
20 m2
-
15877934 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27585539 15877934 Wspaniale położony, po remoncie lokal użytkowy o powierzchni użytkowej 65,03 m kw. Gotowy do natychmiastowego rozpoczęcia działalności gospodarczej. Znajduje się w ciągu kamienic, w bliskim sąsiedztwie sklepów i punktów usługowych. Położony jes...

Zgorzelec (Centrum) (Dolnośląskie, gm. Zgorzelec)

400 000 PLN (6 154 zł/m2)

11
-
65 m2
-
15292646 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 14965078 15292646 Najbardziej pożądana w mieście lokalizacja, duży słoneczny balkon to niepodważalne atuty oferty sprzedaży 4 pokojowego mieszkania położonego w Zgorzelcu przy ulicy Batorego. Jego powierzchnia wynosi 70,6 m kw i obejmuje duży pokój dzienny z wyj...

Zgorzelec (Centrum) (Dolnośląskie, gm. Zgorzelec)

497 000 PLN (7 100 zł/m2)

4
-
70 m2
-
15807136 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26362417 15807136 Oferujemy do kupienia nieduże, atrakcyjne, 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na nowo powstającym osiedlu Nova Północ w Zgorzelcu przy ul. Lubańskiej. Lokal o pow. 38,39 m2 położony na 2 piętrze 4- piętrowego nowoczesnego budynku z windą. Blok oddan...

Zgorzelec (Dolnośląskie, gm. Zgorzelec)

370 000 PLN (9 737 zł/m2)

2
-
38 m2
-
15824662 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26614292 15824662 Nowo wybudowany i wykończony pod klucz z częściowym umeblowaniem środkowy segment w zabudowie szeregowej 4 budynków. Powierzchnia użytkowa (wg. projektu) wynosi 91,0 m kw i obejmuje salon, kuchnię, wc, 3 sypialnie i łazienkę. Budynek położony na now...

Zgorzelec (Ujazd) (Dolnośląskie, gm. Zgorzelec)

850 000 PLN (9 341 zł/m2)

4
-
91 m2
-
15225697 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 13214973 15225697 Funkcjonalny, wygodny, nowoczesny o klasycznej architekturze dom, w stanie deweloperskim z zasilaniem fotowoltaicznym. Budynek będzie stanowił odrębną nieruchomość - segment w zabudowie szeregowej 4 budynków, a jego powierzchnia użytkowa (wg...

Zgorzelec (Ujazd) (Dolnośląskie, gm. Zgorzelec)

682 500 PLN (7 500 zł/m2)

4
-
91 m2
-
15223395 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 13145714 15223395 Funkcjonalny, wygodny, nowoczesny o klasycznej architekturze dom, w stanie deweloperskim z zasilaniem fotowoltaicznym. Budynek będzie stanowił odrębną nieruchomość - połowę bliźniaka z garażem w bryle, a jego powierzchnia użytkowa (wg. projektu) w...

Zgorzelec (Ujazd) (Dolnośląskie, gm. Zgorzelec)

938 000 PLN (7 000 zł/m2)

5
-
134 m2
-
15723244 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 24631929 15723244 Po remoncie, do wydania od zaraz, w centrum miasta słoneczna kawalerka przerobiona na 2 pokoiki. Położona w Zgorzelcu przy ul. Boh. II AWP na IV piętrze w budynku wielorodzinnym. Powierzchnia lokalu wynosi 26,06 m2 i obejmuje 2 niewielkie pokoiki, ku...

Zgorzelec (Centrum) (Dolnośląskie, gm. Zgorzelec)

225 000 PLN (8 654 zł/m2)

1
-
26 m2
-