• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

na sprzedaż Dolnośląskie

Znalezionych ofert: 4 798

15441279 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 18627804 15441279 Nowoczesny pensjonat przy szlaku turystycznym w Sobótce do sprzedania lub wynajęcia!Opiekun oferty:Justyna Adamiak Licencja zawodowa nr 28305tel. 602 101 602Opis nieruchomości:Obiekt położony na działce o powierzchni 2680 arów w otoczeniu lasów. Nowo...

Sobótka (Dolnośląskie, gm. Sobótka)

6 000 000 PLN (10 084 zł/m2)

11
-
595 m2
2023
15427218 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 18321770 15427218 Opiekunka oferty:Sabrina Przybyłtel. 602 101 6022 pokoje do wykończenia usytuowane na 2. piętrze w budynku z windą w centrum, na nowoczesnym i prestiżowym osiedlu River Point.Najważniejsze informacje:- Nieruchomość do własnej aranżacji- Widok na park...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

899 000 PLN (20 907 zł/m2)

2
-
43 m2
2024
15424263 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 18247824 15424263 Opiekun oferty:Emilian JanuszTel.: 602-101-602*Oferta dostępna tylko w SDP Nieruchomości*Cena podlega negocjacji Podstawowe informacje:Dom wolnostojący o powierzchni mieszkalnej ok. 100 m2, użytkowej ok. 180 m2 położony na działce 1600 m2.Opis:Dom pr...

Kotowice (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

699 000 PLN (3 883 zł/m2)

3
-
180 m2
1930
15424230 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 18247284 15424230 Opiekun oferty:Emilian JanuszTel.: [email protected]*Oferta dostępna tylko w SDP Nieruchomości*Cena podlega negocjacji Parametry działki:Działka z domem oraz zabudową gospodarczą. Powierzchnia: 1600 m2 (16 ar)Media: woda,...

Kotowice (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

699 000 PLN

-
-
1600 m2
-
15408268 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 17872181 15408268 Opiekun NieruchomościRobert Kordowskitelefon 602 101 602Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie na Podwalu.Gotowiec inwestycyjny - idealne pod najem!Mieszkanie było wcześniej biurem kancelarii adwokackiej.Otoczenie nieruchomości:Mieszkania znajduje się na ...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

549 999 PLN (15 714 zł/m2)

2
-
35 m2
1960
15351093 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 16553212 15351093 Opiekun oferty:Emilian JanuszTel.: 602-101-602*Oferta dostępna tylko w SDP NieruchomościPodstawowe informacje:Środa Śląska, ul. Kolejowa. Posiada mpzp, budowlana. Media w pobliżu. Powierzchnia 9797 m2.Lokalizacja:Wrocław: 30 km Uzbrojenie:Prąd: na dz...

Środa Śląska (Dolnośląskie, gm. Środa Śląska)

2 050 000 PLN

-
-
9797 m2
-
15306681 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 15352204 15306681 OPIEKUN OFERTY:Jakub Choja602 101 602Przestronny apartament o powierzchni ok. 98,31 m w zabytkowej kamienicy, położonej w samym sercu Wrocławia. Idealny dla rodziny lub osób szukających lokalu z charakterem, łączącego historyczny klimat z nowoczesnym...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 070 000 PLN (10 918 zł/m2)

3
-
98 m2
1901
15295264 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 15052612 15295264 Opiekun oferty:Barbara Bobertel. 602 101 602Na sprzedaż budynek usługowy 600 m2 położony na działce o powierzchni 2000 m2 zlokalizowany za Leśnicą, Marszowicami. Podana cena jest ceną netto.Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość położona jest w zachodn...

Brzezina (Dolnośląskie, gm. Miękinia)

3 900 000 PLN (6 404 zł/m2)

11
-
609 m2
-
15219163 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 13029620 15219163 Opiekun ofertyMaciej Suwałatel. 602 101 602Przestronny dom z pięknie zaaranżowanym i zadbanym ogrodem w atrakcyjnej lokalizacji na nowym osiedlu między Wrocławiem a OławąNieruchomość znajduje się w Nowym Otoku to idealne rozwiązanie dla osób, które c...

Marcinkowice (Dolnośląskie, gm. Oława)

1 500 000 PLN (6 608 zł/m2)

4
-
227 m2
2020
15208715 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka gospodarstwo 12673380 15208715 Opiekun oferty:Emilian JanuszTel.: 602-101-602Oferta dostępna tylko w SDP NieruchomościPodstawowe informacje:Nieruchomość składa się z 4 działek, oferowana do sprzedaży w całości, tj. 12.544 m2.cNieruchomość objęta miejscowym planem zagospodarowania ...

Siedlce (Dolnośląskie, gm. Oława)

1 757 560 PLN

-
-
12554 m2
-
15194512 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 12253245 15194512 Opiekun oferty:Julia KowalskaTel: 602 101 602Dom wolnostojący o powierzchni 195,36 m2 w miejscowości Moszyce, gm. Twardogóra.Parter domu umożliwia prowadzenie działalności gospodarczej o powierzchni ok. 230m2. Otoczenie nieruchomości: Dom w miejscowo...

Twardogóra (Dolnośląskie, gm. Twardogóra)

1 099 000 PLN (5 636 zł/m2)

5
-
195 m2
2003
14722374 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 48776 14722374 Opiekun oferty:TOMASZ LEIMANNr Licencji PFRN 28679tel: 602 101 602OTOCZENIE NIERUCHOMOŚCI:Nieruchomość znajduje się w kamienicy, która została podzielona na trzy odrębne mieszkania. Miejscowość w której znajduje się mieszkanie jest pięknie otoczona l...

Osola (Dolnośląskie, gm. Oborniki Śląskie)

899 000 PLN (7 886 zł/m2)

4
-
114 m2
1930