• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

na sprzedaż Dolnośląskie

Znalezionych ofert: 4 796

15539506 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 20814497 15539506 Opiekun OfertyRobert Kordowskitel. 602 101 602Piękne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,13 m2, zlokalizowane w budynku OVO. OTOCZENIE NIERUCHOMOŚCI:Doskonała lokalizacja zapewni szybki i łatwy dostęp do wielu punktów handlowych, usługowych oraz i...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 199 000 PLN (21 411 zł/m2)

2
-
56 m2
2016
15532256 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 20641929 15532256 Mieszkanie z 3 osobnymi kawalerkami - 3-pak! Gotowe do wprowadzenia!Opiekun oferty:Łukasz Szajkowskitel. 602 101 602Układ pomieszczeń:- Kawalerka 1 - 20.05 m2,- Kawalerka 2 - 19,55 m2,- Kawalerka 3 - 15 m2,- Przedpokój - 4.11 m2.Najważniejsze informa...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

826 449 PLN (14 249 zł/m2)

3
-
58 m2
2019
15521685 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 20424641 15521685 Doradca Klienta:Jacek Mamińskinr lic. PFRN 30802Tel 602101602*** wyłącznie w SDP Nieruchomości ***Bezczynszowe mieszkanie na pierwszym piętrze w willi z lat 30-tych XX wieku z dużym ogrodem (400 m2) i możliwością powiększenia o poddasze użytkowe.Oddz...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

999 000 PLN (8 687 zł/m2)

4
1
115 m2
1930
15519406 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 20362976 15519406 Opiekun oferty: Konrad Rakowiecki tel. 602 101 602Przestronny lokal o powierzchni 92,50 m2 znajduje się na wysokim parterze w bloku przy ulicy Na Polance. Obecnie mieści się tam zakład fryzjerski.Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość usytuowana jest z...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

850 000 PLN (9 239 zł/m2)

3
-
92 m2
1990
15499237 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 19916717 15499237 Nowy ośrodek wypoczynkowy w Kudowie-Zdrój u podnóża Góry Parkowej, składający się 5 całorocznych domków rekreacyjnych oraz dodatkowego domku administracyjnego. Opiekunem oferty jest:Emilian JanuszTel. 602-101-602Ekonomia: Na rynku są też oczywiście i...

Kudowa-Zdrój (Dolnośląskie, gm. Kudowa-Zdrój)

4 150 000 PLN (10 122 zł/m2)

3
-
410 m2
2024
15497216 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 19875331 15497216 Opiekun oferty:Emilian Janusz602-101-602Oferta dostępna tylko w SDP Nieruchomości.Podstawowe informacje:Mieszkanie o pow. 64,50 m2, na ul. Włodkowica, przy pl. Jana Pawła II, na trzecim piętrze w budynku z końca lat dziewięćdziesiątych. 3 sypialnie, ...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

849 000 PLN (13 266 zł/m2)

3
-
64 m2
1989
15496260 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 19853101 15496260 Polecam dla koneserów kamienic! Unikatowe 4 pokojowe, jednopoziomowe mieszkanie o powierzchni 148,63 m2 w pięknej kamienicy ulokowanej w cichej uliczce na Ostrowie Tumskim! Opiekun OfertySzymon Mazur602 101 602NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE- lokalizacja w ...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 000 000 PLN (20 270 zł/m2)

4
1
148 m2
1820
15484100 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 19589182 15484100 Opiekun oferty:Barbara BoberTel: 602 101 602 Działka Radwanice w gminie Siechnice, ul. Katarzyńska o powierzchni 10 000 m2Rekomendacja Eksperta SDP Nieruchomości: Działka usługowo - przemysłowa w bliskiej odległości od Wrocławia oraz obwodnicy Wrocła...

Radwanice (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

1 990 000 PLN

-
-
10000 m2
-
15476507 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 19417401 15476507 Opiekun oferty: Tomasz Leimantel. 602 101 602Lokal usługowy o powierzchni 116m2 położony jest nieopodal Placu Grunwaldzkiego.DO NEGOCJACJILokal składa się z:- dużej sali usługowej- pomieszczenia biurowe- pomieszczenie biurowe- pomieszczenie biurowe- ...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 199 000 PLN (10 336 zł/m2)

5
-
116 m2
1999
15472953 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 19350266 15472953 Opiekun oferty:Konrad Rakowieckitel: 602 101 602Serdecznie polecam przestronne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 43,05 m2, usytuowane w nowym budynku, położonym w cichej i spokojnej okolicy. Lokal wyróżnia się funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń,...

Kiełczów (Dolnośląskie, gm. Długołęka)

530 000 PLN (12 326 zł/m2)

2
-
43 m2
2013
15472503 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 19343312 15472503 Opiekun oferty:Barbara Bobertel. 602 101 602Nowe mieszkanie z 2024 roku w Centrum na Kępie Mieszczańskiej.Mieszkanie 2 pokojowe w pełnym wyposażeniu, gotowe do zamieszkania. Układ pomieszczeń:- Salon z aneksem kuchennym 28,6 m2- Sypialnia 11,93 m2- Ł...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

864 549 PLN (19 212 zł/m2)

2
-
45 m2
2024
15438899 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 18564205 15438899 Opiekun oferty:Marta Woźniczka-OpuchlikLicencja PFRN 23867602 101 602Wyjątkowe mieszkanie w nietuzinkowej kamienicy przy Placu Grunwaldzkim!Najważniejsze informacje: - Lokalizacja w pobliżu Pl. Grunwaldzkiego- Kamienica zaprojektowana przez Maxa Berg...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 279 000 PLN (16 190 zł/m2)

3
-
79 m2
1910