• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

na sprzedaż Dolnośląskie

Znalezionych ofert: 4 797

15434093 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 18449906 15434093 Nowy ośrodek wypoczynkowy w Kudowie-Zdrój u podnóża Góry Parkowej, składający się 5 całorocznych domków rekreacyjnych oraz dodatkowego domku administracyjnego. Opiekunem oferty jest:Emilian JanuszTel. 602-101-602Ekonomia: Na rynku są też oczywiście i...

Kudowa-Zdrój (Dolnośląskie, gm. Kudowa-Zdrój)

4 150 000 PLN (10 122 zł/m2)

11
-
410 m2
2024
15274138 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 14434661 15274138 Opiekun oferty:Barbara BoberTel.: 602-101-602Oferta dostępna tylko w SDP NieruchomościPodstawowe informacje:Nieruchomość składa się z 1 działki i jest objęta dwoma rodzajami terenów w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego. Całkowity obsza...

Dobroszów Oleśnicki (Dolnośląskie, gm. Długołęka)

2 790 000 PLN

-
-
3719 m2
-
15818435 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26649507 15818435 Opiekun oferty:Jakub Kruszyński602 101 602Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania do własnej aranżacji o powierzchni 22,3 m2, usytuowanego na Brochowie.Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość położona jest na Brochowie zielonym i spokojnym osied...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

220 000 PLN (10 000 zł/m2)

1
-
22 m2
1940
15813126 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26557616 15813126 Opiekun Oferty:Patryk CiepielewskiTel: +48 602-101-602Pośrednik Obrotu NieruchomościamiNr Licencji PFRN 29563Apartamenty z widokiem na Izery i Karkonosze idealne na własny wypoczynek oraz inwestycję.Nowa inwestycja w jednej z najbardziej malowniczych...

Szklarska Poręba (Dolnośląskie, gm. Szklarska Poręba)

460 320 PLN (10 705 zł/m2)

2
1
43 m2
2025
15812661 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26543514 15812661 Opiekun Oferty:Patryk CiepielewskiTel: +48 602-101-602Pośrednik Obrotu NieruchomościamiNr Licencji PFRN 29563Apartamenty z widokiem na Izery i Karkonosze idealne na własny wypoczynek oraz inwestycję.Nowa inwestycja w jednej z najbardziej malowniczych...

Szklarska Poręba (Dolnośląskie, gm. Szklarska Poręba)

417 335 PLN (9 705 zł/m2)

2
1
43 m2
2025
15781403 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka gospodarstwo 25828575 15781403 Opiekun nieruchomości: Arletta Betkertel. 602 101 602Na sprzedaż atrakcyjną działka położoną w malowniczej okolicy, składającą się z 5 działek o łącznej powierzchni 1.74 hektara oraz domu mieszkalnego wraz zabudową gospodarczą.Nieruchomość położona w...

Bartoszowa (Dolnośląskie, gm. Borów)

700 000 PLN

-
-
17400 m2
-
15752646 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25172976 15752646 Opiekun oferty:Jakub Kruszyńskitel. 602 101 602Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 29,83 m2 mieszczące się przy ul. Kaszubskiej - w samym centrum Wrocławia! Układ nieruchomości:- Salon z aneksem - Sypialnia- Łazienka- Przedpokój Otoczenie...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

525 000 PLN (18 103 zł/m2)

2
1
29 m2
1909
15745110 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25051596 15745110 Opiekun oferty:Jakub Kruszyńskitel. 602 101 602Na sprzedaż lokal o powierzchni 271,27 m2 w nowoczesnym budynku biurowo-usługowym. Układ nieruchomości:- Pokój - Pokój- Pom. gospodarcze - Kuchnia- WC x 2Otoczenie nieruchomości:Budynek K2 Office zlokali...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 685 573 PLN (9 910 zł/m2)

6
-
271 m2
2024
15734584 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 24841405 15734584 Opiekun ofertySabrina Przybyłtel. 602 101 602Kawalerka o powierzchni 34,14 m, wykończona w bardzo dobrym standardzie, idealna pod inwestycję.Otoczenie nieruchomości:- w okolicy znajdują się liczne sklepy, usługi, kawiarnie oraz restauracje,- przystan...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

585 000 PLN (17 206 zł/m2)

1
-
34 m2
2012
15721307 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24602339 15721307 Opiekun oferty:Jakub Kruszyńskitel. 602 101 602Na sprzedaż lokal o powierzchni 122,99 m2 w nowoczesnym budynku biurowo-usługowym. Układ nieruchomości:- Pokój - Kuchnia- WC Otoczenie nieruchomości:Budynek K2 Office zlokalizowany jest na wrocławskim Ps...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 217 601 PLN (9 980 zł/m2)

3
-
122 m2
2024
15714915 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24475974 15714915 Przestronne mieszkanie w spokojnej, zielonej części Wrocławia z dużym tarasem i przemyślanym układem idealne dla pary, która szuka miejsca na lata. Podana cena dotyczy pakietu: mieszkania + komórki lokatorskiej + miejsca postojowego w hali garażowej....

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

866 615 PLN (14 942 zł/m2)

3
1
58 m2
2023
15610179 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 22401903 15610179 Opiekun oferty:Aleksandra Dzielnickatel. 602 101 602Zamień mieszkanie na szereg!Na sprzedaż dwukondygnacyjny, skrajny segment na południu Wrocławia, wybudowany w 2019 r. Prężnie rozwijające się Karwiany są zaledwie 3 km od granicy z wrocławskim Ołtas...

Karwiany (Dolnośląskie, gm. Żórawina)

1 210 000 PLN (10 804 zł/m2)

5
-
112 m2
2016