• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

na sprzedaż Dolnośląskie

Znalezionych ofert: 4 796

15849205 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26961538 15849205 Opiekun oferty:Emilian JanuszLicencja nr 28295Certyfikat Land Deweloper nr 222 Tel: 602-101-602Informacja podstawowe:Działka niebudowlana, z prawem do postawienia obiektów (zaleca się samodzielną weryfikację czy planowany do posadowienia konkretny ob...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

180 000 PLN

-
-
480 m2
-
15848549 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26942766 15848549 OPIEKUN OFERTY:Weronika Woźniaktel. 602 101 602Nr licencji PFRN 30960Na sprzedaż oferujemy przestronny i nowoczesny apartament 4-pokojowy o powierzchni 93,22 m, położony na 2. piętrze w prestiżowej inwestycji Apartamenty nad rzeką z 2024 roku przy ul...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 790 000 PLN (19 247 zł/m2)

4
2
93 m2
2024
15835400 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26716992 15835400 Polecam! Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe znajdujące się w ścisłym centrum miasta przy pl. Jana Pawła II. Idealna oferta dla inwestora! 5 minut spacerem do Rynku!Opiekun Oferty Szymon Mazur telefon 602 101 [email protected] lice...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

675 000 PLN (18 243 zł/m2)

2
1
37 m2
2018
15807020 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26359711 15807020 Opiekun Oferty:Patryk CiepielewskiTel: +48 602-101-602Pośrednik Obrotu NieruchomościamiNr Licencji PFRN 29563Apartamenty z widokiem na Izery i Karkonosze idealne na własny wypoczynek oraz inwestycję.Nowa inwestycja w jednej z najbardziej malowniczych...

Szklarska Poręba (Dolnośląskie, gm. Szklarska Poręba)

460 320 PLN (10 705 zł/m2)

2
1
43 m2
2025
15805980 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26319716 15805980 Opiekun Oferty Maciej Suwałatelefon 602 101 602Nr. licencji PFRN 28424 Na sprzedaż przestronne, wyjątkowe, przestronne 2 pokoje o powierzchni 76,58 m2 w kamienicy. Świetna lokalizacja! Otoczenie nieruchomości:Ulica Powstańców Śląskich to jedna z najb...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 299 000 PLN (17 092 zł/m2)

2
1
76 m2
1910
15770693 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25561835 15770693 Wyjątkowy 4-pokojowy apartament w Centrum Miasta na ostatnim piętrzeOpiekun oferty:Julia Andrulewicztel. 602 101 602licencja PFRN nr 28332OtoczeniePrezentowana nieruchomość znajduje się w prestiżowej części Wrocławia - w bezpośrednim sąsiedztwie Sky ...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 664 714 PLN (27 471 zł/m2)

4
1
97 m2
2026
15735079 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 24849489 15735079 Opiekun oferty:Barbara Bober602 101 602Skrajny dom w zabudowie szeregowej w otoczeniu lasu w LeśnicyOtoczenie nieruchomości:Skrajny segment położony w zabytkowej Leśnicy, charakteryzuje się spokojną atmosferą typową dla tej dzielnicy. Osiedle jest do...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 200 000 PLN (6 667 zł/m2)

4
2
180 m2
2009
15730752 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24784485 15730752 Opiekun OfertyMagdalena Rakowieckatel. 602 101 602Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu, w wysokim standardzie .Mieści się na osiedlu Karłowice, w dzielnicy Psie Pole,Całkowita powierzchnie 410m2Budynek składa się z 2 kondygnacji:Parterduży salon...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 699 000 PLN (9 022 zł/m2)

7
4
410 m2
1995
15693002 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24057565 15693002 Opiekun oferty:Emilian JanuszTel: 602-101-602*Oferta dostępna tylko w SDP Nieruchomości*Przewiń na dół aby zobaczyć film z drona!Podstawowe informacje:Oferta sprzedaży dotyczy dwóch działek o powierzchniach: - północna: 1105 m2- południowa: 1049 m2Ni...

Kiełczów (Dolnośląskie, gm. Długołęka)

1 615 500 PLN

-
-
2154 m2
-
15620392 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22605673 15620392 OPIEKUN OFERTY:Barbara Bobertel. 602 101 602 Zamieszkaj przy lesie na osiedlu Malowniczym!!!Piękne mieszkanie z możliwością wydzielenia sypialni. Idealne miejsce dla osób aktywnych.STANDARD MIESZKANIA:Mieszkanie w bardzo dobrym stanie. Świeżo odmalow...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

549 000 PLN (12 767 zł/m2)

2
-
43 m2
2015
15549047 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 20929579 15549047 Opiekun OfertyMagdalena KowalczukTel.602 101 602Serdecznie polecam do zapoznania się z ofertą działki budowlanej o pow. 1 190 mkw. w miejscowości Żurawiniec, graniczącą z Leśnicą. Działka Sprzedawana jest wraz z udziałami w drodze.Lokalizacja:Działka...

Żurawiniec (Dolnośląskie, gm. Miękinia)

388 000 PLN

-
-
1190 m2
-
15434093 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 18449906 15434093 Nowy ośrodek wypoczynkowy w Kudowie-Zdrój u podnóża Góry Parkowej, składający się 5 całorocznych domków rekreacyjnych oraz dodatkowego domku administracyjnego. Opiekunem oferty jest:Emilian JanuszTel. 602-101-602Ekonomia: Na rynku są też oczywiście i...

Kudowa-Zdrój (Dolnośląskie, gm. Kudowa-Zdrój)

4 150 000 PLN (10 122 zł/m2)

11
-
410 m2
2024