• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

na sprzedaż Dolnośląskie

Znalezionych ofert: 4 796

14712168 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 48101 14712168 Agent: Emilian JanuszTel: 602 101 602 Rzadko spotykana w ofercie okazja nabycia klasycznej willi o unikatowym uroku, doskonałej lokalizacji oraz w bardzo dobrym stanie technicznym. Nabywca będzie mógł w dowolnym sposób zaaranżować wnętrze, nie angażu...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 000 000 PLN (6 667 zł/m2)

11
-
450 m2
1940
14689202 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 47834 14689202 Opiekun oferty:Emilian Janusztel. 602 101 602Oferta dostępna tylko w SDP Nieruchomości.Podstawowe informacje:5-pokojowe rozkładowe mieszkanie o powierzchni ponad 61 m2, z dużym ogrodem, na parterze. Mieszkanie jeszcze przed etapem wykończenia i urząd...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 250 000 PLN (20 492 zł/m2)

5
-
61 m2
2017
14680675 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 47716 14680675 Opiekun oferty:Emilian Janusz, tel: 602 101 602 Podstawowe informacje:Lokal usługowy o powierzchni 126,0 m2, z witrynami, wejściem prosto z ulicy, w centrum najmodniejszego osiedla mieszkaniowego we Wrocławiu. LOKAL Z NAJEMCĄ.Bezproblemowa zgoda na s...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 577 000 PLN (12 516 zł/m2)

3
-
126 m2
2019
14680671 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 47705 14680671 Opiekun oferty:Emilian Janusz, tel: 602 101 602 Podstawowe informacje:Lokal usługowy o powierzchni 37 m2, z witrynami, wejściem prosto z ulicy, w centrum najmodniejszego osiedla mieszkaniowego we Wrocławiu. LOKAL Z NAJEMCĄ.LOKAL WYKOŃCZONY Z NAJEMCĄB...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

683 000 PLN (18 459 zł/m2)

3
-
37 m2
2019
15833938 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26728685 15833938 Opiekun Oferty Maciej SuwałaTel: 602 101 602Nr. licencji PFRN 28424 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m2, usytuowane na 6. piętrze, z pięknym widokiem na park! Otoczenie nieruchomości:Budynek znajduje się w rozwijającej się części mi...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

697 000 PLN (18 342 zł/m2)

2
1
38 m2
2026
15835368 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26708511 15835368 Oferta wyłącznie w SDP Nieruchomości!Opiekun ofertyDominika Tądel (Kasprzyk)Tel.: 602-101-602Numer licencji PFRN: 30058Przedstawiam 3-pokojową nieruchomość o powierzchni 54,71m2 w Groblicach przy ulicy Kotowickiej.Lokalizacja:Nieruchomość znajduje si...

Siechnice (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

549 000 PLN (10 167 zł/m2)

3
1
54 m2
2009
15737394 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 24886340 15737394 Opiekun oferty: Maciej SuwałaNr Licencji PFRN 28424tel. 602 101 602Na sprzedaż komfortowy dom szeregowy o powierzchni 174,2 m2, położony na wrocławskim Ołtaszynie, przy ul. Agatowej. Nieruchomość z 2010 roku, idealna dla rodziny szukającej wygody, pr...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 899 000 PLN (10 914 zł/m2)

5
3
174 m2
2010
15721274 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24602345 15721274 Opiekun oferty:Jakub Kruszyńskitel. 602 101 602Na sprzedaż lokal o powierzchni 143,94 m2 w nowoczesnym budynku biurowo-usługowym. Układ nieruchomości:- Pokój - Kuchnia- WC Otoczenie nieruchomości:Budynek K2 Office zlokalizowany jest na wrocławskim Ps...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 425 006 PLN (9 965 zł/m2)

3
-
143 m2
2024
15667118 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23591687 15667118 Opiekun oferty: Julia Kowalskatel. 602 101 602Na sprzedaż przestronne, klimatyczne mieszkanie o powierzchni 76 m położone na drugim piętrze kamienicy w samym sercu Świdnicy zaledwie kilka kroków od Rynku. Lokal dostępny od zaraz, idealny zarówno do z...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

569 000 PLN (7 487 zł/m2)

2
1
76 m2
1902
15666952 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23591358 15666952 Opiekun oferty:Jakub Kruszyński602 101 602Nowy kompleks działek w zielonych Pisarzowicach koło Kamiennej Góry!Otoczenie nieruchomości:Pisarzowice to wieś w gminie Kamienna Góra, malowniczo położona u podnóża Rudaw Janowickich. Otaczają ją lasy, łąki ...

Kamienna Góra (Dolnośląskie, gm. Kamienna Góra)

184 815 PLN

-
-
1369 m2
-
15437676 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 18543389 15437676 Oferta dla inwestora: Nieruchomość składająca się z czterech modułów, w pełni wykończona, zlokalizowana w sercu miasta. Opiekun oferty: Marta Woźniczka-OpuchlikNr. licencji PFRN 23867Otoczenie nieruchomości:Mieszkanie ulokowane na pierwszym piętrze w...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 850 000 PLN (25 342 zł/m2)

4
-
73 m2
1910
15849205 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26961538 15849205 Opiekun oferty:Emilian JanuszLicencja nr 28295Certyfikat Land Deweloper nr 222 Tel: 602-101-602Informacja podstawowe:Działka niebudowlana, z prawem do postawienia obiektów (zaleca się samodzielną weryfikację czy planowany do posadowienia konkretny ob...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

180 000 PLN

-
-
480 m2
-