• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

na sprzedaż Dolnośląskie Wroclaw

Znalezionych ofert: 1 888

15888636 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27819078 15888636 Na sprzedaż 3-pokojowe duże mieszkanie – ul. Kamieńskiego, Wrocław (Poświętne)!Na sprzedaż przestronne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 59,8 m² i funkcjonalnym układzie, położone na 3. piętrze 4-piętrowego budynku przy ul. Kamieńskiego we Wrocław...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

557 995 PLN (9 331 zł/m2)

3
1
59.8 m2
1992
15887018 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27773548 15887018 Okazja! Na sprzedaż: mieszkanie z potencjałem inwestycyjnym – Wrocław, ul. Krzycka Na sprzedaż mieszkanie o dużym potencjale aranżacyjnym, położone na 2. (ostatnim) piętrze kameralnego budynku z 1935 roku przy ul. Krzyckiej. Lokal o powierzchni użytk...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

449 998 PLN (8 475 zł/m2)

3
1
53.1 m2
1935
15889118 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27845234 15889118 Okolice ul. Grota-Roweckiego Dom bliźniak 5 pokoi Garaż Dla obcokrajowcówPROMOCJA DO 1 MAJA 2026 r. !!!!! Na sprzedaż bardzo energooszczędny dom w zabudowie bliźniaczej, położony w kameralnej okolicy w rejonie ul. Grota-Roweckiego. Możliwość zak...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

949 999 PLN (7 540 zł/m2)

5
-
126 m2
2025
15889070 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27842638 15889070 WROCŁAW, PILCZYCE, UL. PILCZYCKA -OFERTA SPRZEDAŻY MIESZKANIA Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37 m², położone w klimatycznej kamienicy z 1936 roku na wrocławskich Pilczycach. Układ mieszkania: 2 ustawne pokoje oddzielna kuchnia z...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

369 990 PLN (9 893 zł/m2)

2
1
37.4 m2
1936
15889069 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27842637 15889069 Okazja! Promocja ! Nowoczesny bliźniak 100 m² z działką 415 m² – komfort, przestrzeń i natura Nowa niższa cena!!!!!!!! Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość, która łączy wygodę nowoczesnego budownictwa z klimatem spokojnej, zielonej okolicy. Połowa dom...

Wrocław (Leśnica) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

798 999 PLN (7 950 zł/m2)

5
1
100.5 m2
2025
15889037 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27842631 15889037 Apartament 3 pok60mgaraż komórka Lux2010Polecamy na sprzedaż apartament ul Kubali Apartament znajduje się na zamkniętym osiedlu ,w spokojnej okolicy Na terenie osiedla teren rekreacyjny oraz plac zabaw.Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie Mie...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

779 999 PLN (12 603 zł/m2)

3
1
61.89 m2
2010
15889028 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27841895 15889028 Ok. Opolska Bliźniak4 pok125m2Lux Polecamy Państwu dom w zabudowie bliźniaczej położony okolice ul. Opolska , na spokojnym osiedlu. Nieruchomość została wykończona w podwyższonym standardzie, z dbałością o jakość materiałów oraz komfort codzienn...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 149 000 PLN (9 119 zł/m2)

4
2
126 m2
2016
15888988 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27838327 15888988 Na sprzedaż GOTOWY Dom typu bliźniak okolice Sułowskiej Oferujemy nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej z działką o powierzchni 500 m². Możliwość wyboru strony PRAWALEWA. Inwestycja w spokojnej i zielonej okolicy, z szybkim dojazdem do Wrocławia.Uk...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

865 000 PLN (7 205 zł/m2)

4
2
120.05 m2
2025
15887979 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27797898 15887979 Apartament 3 pok60mgaraż komórka Lux2010Polecamy na sprzedaż apartament ul Kubali Apartament znajduje się na zamkniętym osiedlu ,w spokojnej okolicy Na terenie osiedla teren rekreacyjny oraz plac zabaw.Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie Mie...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

779 999 PLN (12 603 zł/m2)

3
1
61.89 m2
2010
15887638 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27789697 15887638 Lux kawalerka Top Ul Litewska topPolecamy na sprzedaż kawalerka 27 m² po generalnym remoncie Widok ul. LitewskaElegancka kawalerka po generalnym remoncie Widok Gotowa do zamieszkania ⸻Mieszkanie, do którego po prostu się wprowadzaszNa sprzedaż w...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

464 999 PLN (17 547 zł/m2)

1
1
26.5 m2
1984
15893232 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27906002 15893232 W projekcie zaplanowano 267 funkcjonalnych mieszkań 1-4 pokojowych od 25 m² do 85 m² oraz 13 lokali usługowych. Inwestycja obejmuje również przestrzenie rekreacyjne, takie jak: ogrody społeczne, place zabaw oraz tereny zielone. W trosce o m...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

460 085 PLN (14 841 zł/m2)

1
1
31 m2
2026
15893231 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27906001 15893231 W projekcie zaplanowano 267 funkcjonalnych mieszkań 1-4 pokojowych od 25 m² do 85 m² oraz 13 lokali usługowych. Inwestycja obejmuje również przestrzenie rekreacyjne, takie jak: ogrody społeczne, place zabaw oraz tereny zielone. W trosce o m...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

452 353 PLN (16 754 zł/m2)

1
1
27 m2
2026